0

@normasubiektywna są królem bo ich fair play nie obowiązuje taka jest prawda

1

@david89 mi kiedyś konik pod stadionem chciał sprzedać bilet za 60 euro za bramka na drugiej kondygnacji więc tragedia nie było ale ja spokojnie wtedy kupiłem bilet w kasie ale czasy niestety się zmieniły

2

@Lionel_Messi10 odkupimy go na koniec sierpnia za 100mln

1

@Mihcim przestań tylko kasa nic innego gdyby miał jej mniej to by tego tak nie układał

0

@Lipak i tak cały czas będzie że Messi wraca i namawia neymara na powrót

4

I się zaczyna jeszcze Messi nie ma klubu a już piszą o powrocie haha. Przebili Neymara.

0

@Ghotti to jest niemożliwe

0

@Herato z takim składem to jak oni w lidze chociaż zremisują to będzie sezon spisany na straty

1

@Tasde ale mamy jeszcze do końca sierpnia czas

1

W takim razie duński Nazario nie musi obawac się o swoją przyszłość

2

Myślę że zdaniem o tym że mógł zrobić więcej bo są osoby nie potrzebne trafił w punkt. Mamy tyłu piłkarzy którzy biorą mega kasę a nie grają ze to wstyd ich zostawiać a oddać Messiego który może grać w każdym meczu

0

@AlexDark00 mir już gdzieś poszedł chyba

0

@adamt1996 zacząłem od Rivaldo i Kluiverta później Ronaldinho Eto i Henry następnie Messi Neymar Suarez aktualnie był Messi Griezman była Barca i będzie Barca . Czas na Depaya, Griezmana, Fatiego i Demira. Oczywiście piszę o samych atakujących bo byli inni Puyol, De Boer, Xavi , Iniesta, Yaya Toure i wielu innych . PAMIĘTAJCIE W NASZYCH SERCACH BARCA I ICH LEGENDY.

2

@jeyx77x więc powinien odejść a Messi grałby dalej dla tego klubu

0

@MNFcb zmień na Demira

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Nie oglądałem konferencji Messiego bo wstydziłem się łez przed rodziną. Zobaczyłem przed meczem , płakałem jak Leoś. Choć od kilku dni moje serce jest rozdarte na pół. Podczas meczu stwierdziłem że jakbyśmy wyrzucili Umtitiego, Pjanica, Brajta i Dembele bo i tak już się je przyda to moglibyśmy zgłosić Messiego a on zrobiłby więcej niż całą czwórka. Kocham Barce!!!!

0

@Batys skończy sie jak zabraknie im alfabetu greckiego

1

@Batys i tak nie byłoby pełnych trybun przez tego śmiesznego covida który co miesiąc ma inna odmianę

0

@barcelonaLM jak Buffon do Juve

0

@LucasW123 to jest najmniej ważne czy wygrają czy przegrają

2

Nie mogę oglądać bo płaczę jak małe dziecko.

0

@pt9 not choć jest nawet nawet

1

@panczo po tych słowach moje serce rośnie

0

@AlvaroHanso zapinamy pasy i kibicujemy troyes nawet jakby grał tam Leo to mają przegrywać wszystko

0

@batoon nie zgodzę się w Barcelonie miał lepszy okres

7

Jeżeli Messi wybierze Paryż to mimo wszystko ..... będę za tym żeby nic nie wygrał. Nie cierpię tych szejkow oby Lille obroniło tytuł haha . Szacunek szacunkiem dla Leosia ale nigdy nie będę życzył mu zwycięstwa w tym klubie.

6

Wypier ...... i powiedzieć żeby nawet nie przyznawał się ze grał dla tego klubu.

0

@batoon a w Barcelonie to już nie?

1

@dawo17 ja widziałem go już na żywo ale chciałem zabrać żonę w kwietniu lub maju żeby zobaczyła i klops. Chyba mi nie wybaczy tego że tak długo zwlekałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?