Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna są królem bo ich fair play nie obowiązuje taka jest prawda
1
@david89 mi kiedyś konik pod stadionem chciał sprzedać bilet za 60 euro za bramka na drugiej kondygnacji więc tragedia nie było ale ja spokojnie wtedy kupiłem bilet w kasie ale czasy niestety się zmieniły
2
@Lionel_Messi10 odkupimy go na koniec sierpnia za 100mln
1
@Mihcim przestań tylko kasa nic innego gdyby miał jej mniej to by tego tak nie układał
0
@Lipak i tak cały czas będzie że Messi wraca i namawia neymara na powrót
4
I się zaczyna jeszcze Messi nie ma klubu a już piszą o powrocie haha. Przebili Neymara.
0
@Ghotti to jest niemożliwe
0
@Herato z takim składem to jak oni w lidze chociaż zremisują to będzie sezon spisany na straty
1
@Tasde ale mamy jeszcze do końca sierpnia czas
1
W takim razie duński Nazario nie musi obawac się o swoją przyszłość
2
Myślę że zdaniem o tym że mógł zrobić więcej bo są osoby nie potrzebne trafił w punkt. Mamy tyłu piłkarzy którzy biorą mega kasę a nie grają ze to wstyd ich zostawiać a oddać Messiego który może grać w każdym meczu
0
@AlexDark00 mir już gdzieś poszedł chyba
0
@adamt1996 zacząłem od Rivaldo i Kluiverta później Ronaldinho Eto i Henry następnie Messi Neymar Suarez aktualnie był Messi Griezman była Barca i będzie Barca . Czas na Depaya, Griezmana, Fatiego i Demira. Oczywiście piszę o samych atakujących bo byli inni Puyol, De Boer, Xavi , Iniesta, Yaya Toure i wielu innych . PAMIĘTAJCIE W NASZYCH SERCACH BARCA I ICH LEGENDY.
2
@jeyx77x więc powinien odejść a Messi grałby dalej dla tego klubu
0
@MNFcb zmień na Demira
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Nie oglądałem konferencji Messiego bo wstydziłem się łez przed rodziną. Zobaczyłem przed meczem , płakałem jak Leoś. Choć od kilku dni moje serce jest rozdarte na pół. Podczas meczu stwierdziłem że jakbyśmy wyrzucili Umtitiego, Pjanica, Brajta i Dembele bo i tak już się je przyda to moglibyśmy zgłosić Messiego a on zrobiłby więcej niż całą czwórka. Kocham Barce!!!!
0
@Batys skończy sie jak zabraknie im alfabetu greckiego
1
@Batys i tak nie byłoby pełnych trybun przez tego śmiesznego covida który co miesiąc ma inna odmianę
0
@barcelonaLM jak Buffon do Juve
0
@LucasW123 to jest najmniej ważne czy wygrają czy przegrają
2
Nie mogę oglądać bo płaczę jak małe dziecko.
0
@pt9 not choć jest nawet nawet
1
@panczo po tych słowach moje serce rośnie
0
@AlvaroHanso zapinamy pasy i kibicujemy troyes nawet jakby grał tam Leo to mają przegrywać wszystko
0
@batoon nie zgodzę się w Barcelonie miał lepszy okres
7
Jeżeli Messi wybierze Paryż to mimo wszystko ..... będę za tym żeby nic nie wygrał. Nie cierpię tych szejkow oby Lille obroniło tytuł haha . Szacunek szacunkiem dla Leosia ale nigdy nie będę życzył mu zwycięstwa w tym klubie.
6
Wypier ...... i powiedzieć żeby nawet nie przyznawał się ze grał dla tego klubu.
0
@batoon a w Barcelonie to już nie?
1
@dawo17 ja widziałem go już na żywo ale chciałem zabrać żonę w kwietniu lub maju żeby zobaczyła i klops. Chyba mi nie wybaczy tego że tak długo zwlekałem