0

@szymon6847 co to jest ?

1

@szymon6847 do czego ?

0

@LatajacyHolender araujo to typowy lider mówili o tym piłkarze. Mimo niewielu spotkań dużo podpowiada i mobilizuje

0

@VeB100 ja akurat weekendy mam wolne tyram w tygodniu do obiadku

2

@LS erę w sobotę się spi a nie pracuje z rana hehe

4

@sir_Hugo raczej marne szanse że względu na covid ale internet z oficjalnej strony lub kasy biletowe

4

Trzymać się twardo swojego 15 mln i ani centa mniej

0

@bari_94 ma to sens

1

Jaja będą jak nikt go nie będzie chciał nawet jak będzie bez klubu bo agenci będą ciągnęli taka kasę za podpis haha

1

@Volk neymar znowu będzie w cieniu Messiego. Niedługo będzie uciekał z Paryża

6

@Scross nie bo musieliby wyrzucić swoich przyjaciół z kasą

0

@barteq i tu się myślisz panie kolego

0

@sergio5 a miała być taka gwiazda a tu klops życie go zweryfikowało i teraz będzie się bujał jak Kosecki bo średnich klubach europejskich

0

A niech go bierze jestem za

0

@Sortello szejki wiedzą że jak zostanie teraz to później mu dadzą taka kasę że podpisze nowy kontrakt i będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem świata

0

@Takatiki i pojedziesz za granicę i segregacja dalej

0

@Takatiki raczej trzeba będzie żeby nie być segregowanym

0

@graco14 na jakim kanale?

0

@Rewolucja123 do czego ???

0

@czarnatom dokładnie cofnąć do swojej kategorii wiekowej i tam sadzac na trybunach

0

@daver kiedyś to nie teraz więc tylko wypad z nim z klubu

0

Do żadnej gry wypad na trybuny do zespołu jakiegoś młodego

1

@DonAndrzejos jest formą hehe

0

@jacobFCB ja na skoczka w kiblu czasami latam hahah

1

@formentera2017 jemu nikt nie da nawet 3 mln . To jest wrak dlatego trzyma się nawet fujarom tej Barcelony. Gnida która trzeba wygwizdać przy każdej okazji

0

@MarioVeB! Zawsze można go zdegradować do rezerw podając przykład że nie przykład się na treningach

2

@SzahMatt tak zwany klub kokosa . Trening indywidualny cały rok okres przygotowawczy

4

Czarna mamba jak ja zaczęło jego nienawidzieć. Sami bierz dupe w troki i wypad. Żaden inny klub nie da mu nawet jednej czwartej kasy z Barcy dlatego ta gnida się tak trzyma .

0

@bartekvisca nie odszedłby za 100 mln bo tez toczyła się wojna o to że miał odejść za darmo

2

Ja mówię tak ani moriby ani umtitiego nie wpuścić nawet przez minutę w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?