Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymon6847 co to jest ?
1
@szymon6847 do czego ?
0
@LatajacyHolender araujo to typowy lider mówili o tym piłkarze. Mimo niewielu spotkań dużo podpowiada i mobilizuje
0
@VeB100 ja akurat weekendy mam wolne tyram w tygodniu do obiadku
2
@LS erę w sobotę się spi a nie pracuje z rana hehe
4
@sir_Hugo raczej marne szanse że względu na covid ale internet z oficjalnej strony lub kasy biletowe
4
Trzymać się twardo swojego 15 mln i ani centa mniej
0
@bari_94 ma to sens
1
Jaja będą jak nikt go nie będzie chciał nawet jak będzie bez klubu bo agenci będą ciągnęli taka kasę za podpis haha
1
@Volk neymar znowu będzie w cieniu Messiego. Niedługo będzie uciekał z Paryża
6
@Scross nie bo musieliby wyrzucić swoich przyjaciół z kasą
0
@barteq i tu się myślisz panie kolego
0
@sergio5 a miała być taka gwiazda a tu klops życie go zweryfikowało i teraz będzie się bujał jak Kosecki bo średnich klubach europejskich
0
A niech go bierze jestem za
0
@Sortello szejki wiedzą że jak zostanie teraz to później mu dadzą taka kasę że podpisze nowy kontrakt i będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem świata
0
@Takatiki i pojedziesz za granicę i segregacja dalej
0
@Takatiki raczej trzeba będzie żeby nie być segregowanym
0
@graco14 na jakim kanale?
0
@Rewolucja123 do czego ???
0
@czarnatom dokładnie cofnąć do swojej kategorii wiekowej i tam sadzac na trybunach
0
@daver kiedyś to nie teraz więc tylko wypad z nim z klubu
0
Do żadnej gry wypad na trybuny do zespołu jakiegoś młodego
1
@DonAndrzejos jest formą hehe
0
@jacobFCB ja na skoczka w kiblu czasami latam hahah
1
@formentera2017 jemu nikt nie da nawet 3 mln . To jest wrak dlatego trzyma się nawet fujarom tej Barcelony. Gnida która trzeba wygwizdać przy każdej okazji
0
@MarioVeB! Zawsze można go zdegradować do rezerw podając przykład że nie przykład się na treningach
2
@SzahMatt tak zwany klub kokosa . Trening indywidualny cały rok okres przygotowawczy
4
Czarna mamba jak ja zaczęło jego nienawidzieć. Sami bierz dupe w troki i wypad. Żaden inny klub nie da mu nawet jednej czwartej kasy z Barcy dlatego ta gnida się tak trzyma .
0
@bartekvisca nie odszedłby za 100 mln bo tez toczyła się wojna o to że miał odejść za darmo
2
Ja mówię tak ani moriby ani umtitiego nie wpuścić nawet przez minutę w tym sezonie