Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq xavi zawsze narzekał na boisko
1
Ciekawe skąd oni wiedzą co było w samolocie i o czym rozmawiali śmieszne to jest
0
@Ghotti brajt przy luku to Messi futbolu
5
Po raz drugi w życiu chcialem żeby Barca pod koniec meczu przegrała już byłem tak wku...... . Był już kiedyś taki mecz ale Messi strzelił w samej końcówce i był też bardzo zły że nawet się nie cieszył. Liczę że ktoś tym wstrząśnie bo to trzeba dać co niektórym po pysku żeby się obudzili.
2
@Pustelnik słowo kluczowe biegają u nas zapomnieli jak to się robi jak wychodzi się na pozycję. Jeden ma piłkę reszta stoi
0
Pozostało nam tylko płakać że nie ma z nami Messiego. Pewnie ze dwie by włożył. Vamos Barca. Messi King.
0
Wprowadźmy jakiegoś napastnika bo gramy w 10 .
0
@KrychaFCB tebas król
0
@MichuPlayPL zmień pracę hehe
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@dawid230188 wróciłeś? Gdzie ty byłeś tyle czasu? Już muszę zapomniałeś o mnie?zacząłem się się martwić że jak wyszedłeś kibla szukać to się zgubiłeś
0
@Arkon nie mieli już dawno
0
@Arkon to oni jeszcze plusy mają?
3
@Comfortable_ z tym psg to bym nie przesadzał są lepsze spotkania
0
@Wiktoria13 wpisuje się również również na listę
0
@okiemtypera_lucaxx95 a jaka jest różnica czy wydasz 10 razy po 100 czy raz tysiąc?
0
@mindbender84 a ja twierdzę że mają bardzo fajny skład dużo osób jeszcze ma kontuzje jak wrócę junajted będą naprawdę groźni
0
@Gosciuu dzień dobry bo wiem że w nocy ktoś śpi i odczyta i tak to w dzień
0
@okiemtypera_lucaxx95 za ile grasz za 1K?
5
@blue_shark philips one blade jest spoko
0
@denis9401 wpłacając pieniążki na odpowiednie konta
0
@Rust_Cohle prawie 7:00 bezchmurne niebo a ja musze jechać na kurs trenerski zamiast spać masakra jakaś
1
@Łysy86 ale wieczorem albo popołudniu hehe
4
@BordeR zaspałeś do pracy i przyjechali po Ciebie koledzy hehe
1
@MesQueUnClub96 bo jest trochę stary i pewnie odejdzie z Bayernu więc nie da rady
1
@MesQueUnClub96 idę o każde pieniądze że nie da rady
0
@Muszynianka kto to ?
1
@don'T.R.I.P.e trafione w punkt powinni to na pasku w TVP puścić
1
@FC1899Barca nie skończyłem słuchać nie mogę powiedzieć co o nim myślę bo pójdę pod sąd.