1

@masq xavi zawsze narzekał na boisko

1

Ciekawe skąd oni wiedzą co było w samolocie i o czym rozmawiali śmieszne to jest

0

@Ghotti brajt przy luku to Messi futbolu

5

Po raz drugi w życiu chcialem żeby Barca pod koniec meczu przegrała już byłem tak wku...... . Był już kiedyś taki mecz ale Messi strzelił w samej końcówce i był też bardzo zły że nawet się nie cieszył. Liczę że ktoś tym wstrząśnie bo to trzeba dać co niektórym po pysku żeby się obudzili.

2

@Pustelnik słowo kluczowe biegają u nas zapomnieli jak to się robi jak wychodzi się na pozycję. Jeden ma piłkę reszta stoi

0

Pozostało nam tylko płakać że nie ma z nami Messiego. Pewnie ze dwie by włożył. Vamos Barca. Messi King.

0

Wprowadźmy jakiegoś napastnika bo gramy w 10 .

0

@KrychaFCB tebas król

0

@MichuPlayPL zmień pracę hehe

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@dawid230188 wróciłeś? Gdzie ty byłeś tyle czasu? Już muszę zapomniałeś o mnie?zacząłem się się martwić że jak wyszedłeś kibla szukać to się zgubiłeś

0

@Arkon nie mieli już dawno

0

@Arkon to oni jeszcze plusy mają?

3

@Comfortable_ z tym psg to bym nie przesadzał są lepsze spotkania

0

@Wiktoria13 wpisuje się również również na listę

0

@okiemtypera_lucaxx95 a jaka jest różnica czy wydasz 10 razy po 100 czy raz tysiąc?

0

@mindbender84 a ja twierdzę że mają bardzo fajny skład dużo osób jeszcze ma kontuzje jak wrócę junajted będą naprawdę groźni

0

@Gosciuu dzień dobry bo wiem że w nocy ktoś śpi i odczyta i tak to w dzień

0

@okiemtypera_lucaxx95 za ile grasz za 1K?

5

@blue_shark philips one blade jest spoko

0

@denis9401 wpłacając pieniążki na odpowiednie konta

0

@Rust_Cohle prawie 7:00 bezchmurne niebo a ja musze jechać na kurs trenerski zamiast spać masakra jakaś

1

@Łysy86 ale wieczorem albo popołudniu hehe

4

@BordeR zaspałeś do pracy i przyjechali po Ciebie koledzy hehe

1

@MesQueUnClub96 bo jest trochę stary i pewnie odejdzie z Bayernu więc nie da rady

1

@MesQueUnClub96 idę o każde pieniądze że nie da rady

0

@Muszynianka kto to ?

1

@don'T.R.I.P.e trafione w punkt powinni to na pasku w TVP puścić

1

@FC1899Barca nie skończyłem słuchać nie mogę powiedzieć co o nim myślę bo pójdę pod sąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?