Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tbas daleko nie trzeba szukać Lewandowski
0
@Esio wyspałeś się dzisiaj? Co wy ludzie macie w bani?
1
@CLionelMessi a co zmieniło?
0
@daro22 przestań zazdrości bo zaczął dobrze grać od jakieś 2 czy 3 sezonów a wcześniej był przeciętny
0
@Mns21 codziennie ale wszyscy za to mówią że jestem systematyczny
0
@CarloCule przecież był wolnym zawodnikiem od 1 lipca i mógł podpisać kontrakt jaki chciał więc myślę że jest duży wał. Wolisz grać za 5 mln czy za 40 mln ? Ile byś tej kasy nie miał i tak pójdziesz grać za 40
0
@Rewolucja123 żeby jutro Fabiański nie musiał wchodzić w 90 min w pole karne haha
0
@ShawnC chyba się nie wyspałeś
1
@PatrykBarca mam taką nadzieję
2
@Rhaan dokładnie nie oczekujmy że chłopcy po 20 lat będą grac na równi z gwiazdami światowymi. A mamy ich w składzie bardzo dużo
7
@adukla jak wygramy 6 pucharów
0
Wszyscy wiedzieli tylko nie prezydent. Hehe
0
Absolutnie nawet w Pucharze ławka. Dać szansę młodym
0
@Transu96 jakie lepsze pytam tylko tyle
0
@Transu96 jakie?
1
@FC1899Barca poczekaj jeszcze 3 tygodnie będzie większa różnica bo daty trochę się roznia na paragonach
0
@xkikutx psg go weźmie
0
@lucca87 nie pierwszy nie ostatnio który skrytykował piłkarzy
1
@lucca87 żyjesz w Fifie czy FM ?
0
@Rust_Cohle to jest nieważne
0
@xparix to że kogoś darzymy szacunkiem ma akurat najmniejszy wpływ może miał na jego pozycji kogoś lepszego którego uważał za bardziej przydatnego na tej pozycji.
0
@xparix No twoja ikona raczej mało u niego grała
0
@xparix o każdym trenerze mówią tak samo wszyscy zawodnicy którzy nie grają
0
@xparix skąd wiesz ze to prawda
0
@4Fabregas4 ale jak kiedyś xavi przyjdzie to już będzie doświadczony może nawet i w Europejskiej piłce
2
@ToJa79 i też byś narzekał bo gralby Roberto
1
@xparix a skąd ty możesz to wiedzieć? Jesteś w szatni ?
0
@TeDer i na 1000 kontuzji ona nawróci więc trochę słabo
0
Yaya na trenera!!!!
0
@TeDer gdzie ty grałeś? W okręgówce? Chłopie oni mają cały sztab plus sprzęt i skoro twierdzą lekarze że może tzn że może a trener go wtedy wystawia