Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord nie przegramy przez gorszy bilans bramkowy bo liczy się bezpośredni pojedynek
0
Nie wiem po co Lewy w pierwszym składzie.
0
@Volk z tym że jak inni byli na urlopie to ty zapieprzales w robocie i tak samo patrzyli a z drugiej strony co to za przyjemność być na urlopie samemu ?
0
@AlexDark00 dla mnie powinien nawet nie grać w tym meczu
0
@CZaras ma 3 pkt ? Ma więc jest okej
2
@Pawel13sz zdecydowanie good
3
I tak właśnie działał nasz wielki Bartek trener nie chce zawodnika ale on i tak mu go da bo musi się kasa zgadzać którą on przekręcił
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@dawid230188 chciałbym cię spotkac na żywo i jestem ciekaw czy byłbyś wtedy taki odważny bo pewnie nie i mogę założyć się o wszystko. No i na siłę zrobił tryplet tak? Super. Powiedz poprostu że za nim nie przepadasz a nie umniejszaj mu zasług. Bo chciałbyś mieć choć 1/10 jego wiedzy . A takim wyzwaniem cały czas właśnie pokazujesz kto tu jest tumanem i imbecylem. A tak już z innej beczki ty mnie straszysz czy próbujesz rozśmieszyć? A na koniec nie wytłumaczyłeś mi kompletnie nic. Po którymś meczu miał wylecieć i co z tego? Został. I jest w świecie piłki dalej prowadzi jedna z lepszych reprezentacji na świecie A ty piszesz ze on się nie nadaje. Dobry jesteś ziomeczek. Nie obrażając nikogo dla ciebie pewnie wuja Brzęczek jest lepszy .
0
@JohnB nie ma trenera do którego nie będzie wątpliwości
0
Komentarz usunięty
0
@dawid230188 Nie odwracam tylko stwierdzam fakty .ty nawet gimnazjum Nie skończyłeś skończyłeś a udajesz cwaniaczka przy klawiaturze. Argumenty?według twojej super teorii to żaden trener nic nie wygrał . Klop nie wygrał bo wygrali firminio ,manę, salah . Tuchel nie bo wygrali kante, jorginho, Werner. Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie. Chyba cię w kapuście znaleźli. A większego debilizmu już nie mogłeś wymyślić mroziu to znaczy że jestem ciepły. Myślisz że się tym zdenerwuje. Trafiłeś źle. A teraz idź poskarżyć się swoim ojcom.
0
@dawid230188 patrząc na twoj inteligentny nick stwierdzam że gimbusem jesteś Ty. Z gimbusem nie trafiłeś mądralo . Jakie chcesz argumenty? do czego?
0
@dawid230188 o jak przechodzimy do twojego geniuszu to nagle uciekasz . Fajny jesteś taki nie za mądry ( chyba jak Lucho) hahaha
0
@amanter prawie robi wielka różnice
0
@masq bo nie którzy żyją w ciemnocie zobaczyli jeden mecz który zagrał słabiej i łatka przypięta. Nie wierzę że ci co się wypowiadają widzieli jego chociażby 20 spotkań
6
@Greenalley dlatego Emerson ma szacunek a Umtiti nie
0
@dawid230188 czyli ty naprawdę nie masz pojęcia skoro jesteś taki geniusz to dlaczego nie prowadzisz jakiegoś klubu?
2
@dawid230188 fajny trolik z ciebie. Czy ty tak na serio nie ogarniasz?
0
@Kinginiesta oglądałem. był nawet kiedyś mecz Barcelony bez komentarza. Pamiętasz takie coś?na internecie jak kiedyś się oglądało mecze z komentarzami arabskimi to też wyłączałem bo nie szło tego słuchać więc daje złote rady
0
@Granto proponuję wyłączyć głos lub oglądać na innym kanale
2
@MaTt_BarcaFan chyba że szybko pożegnają się z LM haha to zostanie kilka
0
@Pablit @kks1986 jeżeli za porozumieniem stron to nie może zerwać dostać karę która zapłaci Barca powiedzmy że wypłaca mu bonus tej samej wartości co kara. Wolnego zawodnika chyba można zarejestrować nawet po zamknięciu okienka jeżeli masz wolne miejsce jak to jest w przypadku Hiszpanii
1
@kks1986 jeżeli rozwiąże kontrakt będzie wolnym zawodnikiem i może iść gdzie chce i kiedy chce
0
@WojciechM a czy ja napisałem że sie nie rozwinie? Ja napisałem że w Barcelonie też ma ofensywny styl gry i może się rozwijać. A jak chciał większe pieniądze to mówię oficjalnie odchodzę bo nie płacicie a tu takie bajki teraz opowiada jak to on jest wdzięczny Barcelonie a od juniora dymał ją na kasie bo jako jedynemu przekroczyli limity płacowe
0
@KibicBarcy84 może Leo nie chciał tak długo czekać
0
@Pawel1985 pamiętaj że to może pójść na zadłużenie a nie na wydatki
0
@Alustic proszę Depay, Pedri, De Jong, Fati, Aguero, Busi, Alba, Pique, ter stegen mało?
8
@Alustic nie stękaj
0
@WojciechM nie widziałem żadnego. Tylko czytam wszystkie wypociny haha widziałem każdy od 15 lat dla twojej wiadomości i nie mów że my mamy defensywny styl gry