Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO tak myślę powinien już uciekać z Anglii jak najszybciej do jakis Niemiec lub Holandii
5
@Veysel bardzo dobrze Pique zagrał bardzo dobrze tydzień temu
0
@Robert1603 a ja ci odpowiem 12 lat
0
@Foton dokładnie powiedzieć tylko po hiszpańsku tomapor.......i nara
0
@BartqRKO a co ma karbownik powiedzieć haha ten to dopiero jest zachamowany
0
@El Plutoninho jak dzisiaj wygramy w ładnym stylu to balonik się tak na pompuje ze gazeta wybuchną w poniedziałek
1
@amanter bo w Hiszpanii już go nikt nie chce
0
@Dojaar No to nie będziesz bo on nie wróci
0
@ProMILs ale może jakby został rok dłużej to forma by wróciła przykład Busiego Pique
1
@Dojaar rzadko płaczesz ja płakałem po ronim, puyolu, mascherano, xavim, iniescie i teraz po Messim
0
@FC1899Barca a kogo Lipsk kupił? Już Moriba jest wliczony za 30 mln haha
3
@koksik2700 bo jest niepoważny. Pisze pewnie dla zasady bo inni narzekają ale nie ma pojęcia co się dzieje w klubie
8
Brawo panie Laporta powiedziałeś 15 mln i ani centa mniej . Trzymać na trybunach pozwolić trenować tylko indywidualnie przez cały rok . Stracić trochę pieniędzy,tak jak jest napisane niech inni widzą że koniec samowolki. A z drugiej strony ten Moriba to też ma nierówno pod sufitem. On nie widzi że oni niszacza mu karierę?
0
@GregSTG ocenimy po sezonie
0
@lukas10 okej źle się wyraziłem. Nie szastaja pieniędzmi tak jak szejk z Paryża ale w dużej mierze chodziło mi też o kontrakty. Paryż w poprzednie lata wydawał szmal a teraz wydają na kontrakty
0
@Nazio87 jedna albo dwie najczęściej gdy żona piję żeby dotrzymać jej towarzystwa
0
@lukas10 postępują mądrze nie szastaja pieniędzmi jak paryzanie
0
@slayer zgodzę się w 100 procentach
0
@Mroziu a co to tatuś po dobranocce wygonił spać? Taka cisza na łączach
0
@LeoMessiah bo ney to imprezowicz
0
@AmigoBlancos bo ten kluba z Paryża jest tak samo lubiany jak ten z Madrytu dlatego pustki
0
@Odcinkowy dlaczego ty tam nie byłeś taki mądry? Odpowiedz na pytanie chyba że jest za trudne dla takiego geniusza jak ty
0
@Odcinkowy dlaczego Ty tam taki mądry nie byłeś?
0
@kamilos1214 myślę że nawet jak wsiądziesz o 21:30 do auta to będzie okej jeśli przed wyjazdem coś zjesz
1
@Coutinho007 dla mnie może wprowadzać kogo chce najważniejsze żeby wygrali a że 10 min będą się bronić nie robi mi różnicy
4
Łooo to trafił mu się gigant piłkarski . Taka gwiazda a tu tylko Lipsk? @kejdzi proszę cię ogarnij się z tym powrotem . Drzwi otwierają się tylko raz wyjdziesz nie wracasz inaczej by było jakby odszedł 3 lata temu
0
@Odcinkowy mamy? To ty w tym ośrodku zamkniętym masz kolegów?
0
@Odcinkowy najmniej bystry na mojej wsi byłby najbardziej bystry w twojej aglomeracja
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty