0

@BartqRKO tak myślę powinien już uciekać z Anglii jak najszybciej do jakis Niemiec lub Holandii

5

@Veysel bardzo dobrze Pique zagrał bardzo dobrze tydzień temu

0

@Robert1603 a ja ci odpowiem 12 lat

0

@Foton dokładnie powiedzieć tylko po hiszpańsku tomapor.......i nara

0

@BartqRKO a co ma karbownik powiedzieć haha ten to dopiero jest zachamowany

0

@El Plutoninho jak dzisiaj wygramy w ładnym stylu to balonik się tak na pompuje ze gazeta wybuchną w poniedziałek

1

@amanter bo w Hiszpanii już go nikt nie chce

0

@Dojaar No to nie będziesz bo on nie wróci

0

@ProMILs ale może jakby został rok dłużej to forma by wróciła przykład Busiego Pique

1

@Dojaar rzadko płaczesz ja płakałem po ronim, puyolu, mascherano, xavim, iniescie i teraz po Messim

0

@FC1899Barca a kogo Lipsk kupił? Już Moriba jest wliczony za 30 mln haha

3

@koksik2700 bo jest niepoważny. Pisze pewnie dla zasady bo inni narzekają ale nie ma pojęcia co się dzieje w klubie

8

Brawo panie Laporta powiedziałeś 15 mln i ani centa mniej . Trzymać na trybunach pozwolić trenować tylko indywidualnie przez cały rok . Stracić trochę pieniędzy,tak jak jest napisane niech inni widzą że koniec samowolki. A z drugiej strony ten Moriba to też ma nierówno pod sufitem. On nie widzi że oni niszacza mu karierę?

0

@GregSTG ocenimy po sezonie

0

@lukas10 okej źle się wyraziłem. Nie szastaja pieniędzmi tak jak szejk z Paryża ale w dużej mierze chodziło mi też o kontrakty. Paryż w poprzednie lata wydawał szmal a teraz wydają na kontrakty

0

@Nazio87 jedna albo dwie najczęściej gdy żona piję żeby dotrzymać jej towarzystwa

0

@lukas10 postępują mądrze nie szastaja pieniędzmi jak paryzanie

0

@slayer zgodzę się w 100 procentach

0

@Mroziu a co to tatuś po dobranocce wygonił spać? Taka cisza na łączach

0

@LeoMessiah bo ney to imprezowicz

0

@AmigoBlancos bo ten kluba z Paryża jest tak samo lubiany jak ten z Madrytu dlatego pustki

0

@Odcinkowy dlaczego ty tam nie byłeś taki mądry? Odpowiedz na pytanie chyba że jest za trudne dla takiego geniusza jak ty

0

@Odcinkowy dlaczego Ty tam taki mądry nie byłeś?

0

@kamilos1214 myślę że nawet jak wsiądziesz o 21:30 do auta to będzie okej jeśli przed wyjazdem coś zjesz

1

@Coutinho007 dla mnie może wprowadzać kogo chce najważniejsze żeby wygrali a że 10 min będą się bronić nie robi mi różnicy

4

Łooo to trafił mu się gigant piłkarski . Taka gwiazda a tu tylko Lipsk? @kejdzi proszę cię ogarnij się z tym powrotem . Drzwi otwierają się tylko raz wyjdziesz nie wracasz inaczej by było jakby odszedł 3 lata temu

0

@Odcinkowy mamy? To ty w tym ośrodku zamkniętym masz kolegów?

0

@Odcinkowy najmniej bystry na mojej wsi byłby najbardziej bystry w twojej aglomeracja

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?