Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy zaorany to już jesteś bo pod linkiem który Ci wysłałem na meczech kobiet pojawią po kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy osób ale tak przecież nikt się taka pilka nie interesuje bo Ty się przecież nie znasz to znaczy że nikt się nie interesuje haha . Fajny jesteś taki nie za mądry.
0
@Odcinkowy czytam zaorańcu na szybko znalazłem Ci że są ludzie którzy chodzą na mecze piłki nożnej kobiet to że ty jesteś w tym słabiutki to nie znaczy że każdy jest cienki. A i żeby była jasność bo widzę że jesteś bardzo skrupulatny nie na każdym meczu jest więcej
0
@Odcinkowy proszę bardzo w Polsce do Wrocławia, Konina na przykład. W Niemczech byli na Wolfsburgu i Poczdamie. Inni byli w Paryżu i Madrycie na Atletico. A źródło proszę poczytaj http://www.kobiecapilka.pl/news,15997.html
0
@Odcinkowy @Nieznajomy a ja powiem tak ze ja znam masę ludzi którzy się interesują pilka kobiecą oglądają mecze, jeżdżą itp. A na spotkania kobiet w np. w Niemczech chodzi więcej osób niż w Polsce na męską piłkę
2
@Rust_Cohle nigdy w życiu żadna saszka nie będzie robić więcej niż polak . U nas są tak saszki że nic im nie pasuje jakbym był kierownikiem to bym wyp.... na zbity pysk
1
@Odcinkowy a co to ma wspólnego? Bezsensowny wpis . Panie rywalizuja ze sobą. Czyli myśląc tak jak ty jeżeli drużyna kobieca wygra z którąś męską to znaczy że przejmują ich wypłaty panie tak?
1
@Krystian1588 trafione w punkt. Zatopiony gościu
0
@XTobiX a ja myślę że dobrze mieszka mu się z rodzicami i boi się wyjechać
0
Jak uwielbiałem Umtitiego i trzymalem kciuki za moribe tak teraz tych gnid poprostu cierpię.
0
@Katalonbar to teraz profil Messiego i cr 7 się zapali
0
@IronSanHybrid Douglas, keirisson itp itd
0
@Songo91 nie ma szans na to
3
@korni20 prawie bo OM wygrywa
1
@DonAndrzejos a gdzie polska, Włochy,Francja teraz najlepsza liga na świecie haha,Portugalia
6
Kurde nie wierzę jak ci w madrycie sprzedają za odegarda 40 mln u nas byłby problem żeby sprzedać za 15
1
@GEMBULKI_ bardzo trafnie brawo
2
@Roobo presję? A ty byś siw stresował grając grając nr 10 a z nr 6 nie?hahaha
0
Bezsensu to jest
2
@draxidox to fajnie masz w domu jak wolisz psa . A dziecko cię nie przywita? Nie masz więc nie wiesz jak to jest . Są ciężkie chwile ale więcej jest tych miłych. @Bykunn można zwiedzac z dzieckiem dla mnie ktoś kto mówi że dziecko mu przeszkadza jest miękka fają bo nie poleżysz w domku po pracy , bo nie pójdziesz na piwo . Ja ci mówię wszystko można tylko trzeba się zorganizować ale jak ktoś nie potrafi to mówi właśnie ze nie chce dzieci bo one przeszkadzają. Już ktoś napisał wcześniej tocze się drze i jest brudne to świadczy o rodzicach . @Dejwol ja ci nie każe robić gromady ani nikomu nie karze i resztę przeczytaj sobie wyżej co napisałem
1
@draxidox trochę bardzo głupie masz podejście i cały ten opis . Nie ma nic lepszego niż usmiech dziecka właśnie na wyjście z domu do restauracji, plac zabaw itp
0
@Kamyk37 a jaki problem założyć to nic nie kosztuje
1
Zaproponował mu klub nr 10 . Super fajnie tylko szkoda ze nie ma innego wolnego numeru takie to zaufanie hahaha
3
@kamzar głupie gadanie o zastrzeżeniu. Tak naprawdę to już większa połowa powinna być zastrzeżona
0
@masq przestań dla mnie może ja mieć ktokolwiek co za różnica
1
@Darkfin No widzisz czyli jak to się mówi raz do roku to i kura pierdnie. To jest właśnie piłka. To że ktoś jest biedniejszy nie znaczy że słabszy przykład piłka klubowej Lille. Wiem że słabo to wygląda ale tak jest. Jakby Legia postawiła na swoich zawodników a nie ściągała szrot z Bałkanów lub innych krajów to napewno wyszlibyśmy na tym lepiej
3
@Darkfin my już też ostanio byliśmy . Kiedy ostatnio klub z moldawi był w LM?
0
@Aureczek jeżeli tak to wiadoma sprawa
0
@ZiX Messi lider
0
@Kamiloza91 chyba jeszcze z rok
2
@Jakchcesz jeszcze jest Dembuś ;-) na Fifie jest bardzo dobry