1

@AntekGriezmann czyli jak 1/4zawodowyxh piłkarzy żadna nowość

0

@svensonFCB a co to?

0

@doc klub chce on chce a się nie mogą dogadać. Krótka pilka masz podpisuj nie podpiszesz dowidzenia. Zero negocjacji z dzieckiem.

0

@doc neymar by nigdy nie wrócił skończ pisać brednie. Szejk nikogo nie wypuszcza z więzienia

8

@kuz ten kraj już zginął za rządów pisiorow a oficjalne potwierdzenie przyjdzie jak spadną że stołka. Będzie tak samo jak w Barcelonie następna partia będzie czarnej dupie

0

@Herbert przez ostatnie 10 lat praktycznie

0

@Czarny19 jakaś racja w tym jest co piszesz ale żaden to problem uogólnić . Z drugiej strony jak ktoś był na ME to IO niech jadą inni .niech sobie wybiorą na co chcą jechać

1

@macio_944 raczej polska po rządach PiS będzie miała jak w Kambodży

0

@Czarny19 bo i tak mają dużo spotkań do rozegrania

1

@fart za 20 lat a może szybciej Polskę podziela i każdy państwo sąsiadujące otrzyma swoj kawałek bo my padniemy. Brawo Pisiory

0

@BarcaInfo na już to odpal konsolę i kup

3

Nie kumam Moriby , jak chce grać to mówi agencikom że podisuje i tyle. W końcu kto tam rządzi agent czy piłkarz?

1

Oby z Renato to była nie prawda

0

@Pogba prędzej 1,0

6

@KacperVEB nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że będzie z niego grajek choć nigdy nie widziałem go w akcji

0

@PatrychoO idealna

0

@SuperPatsonFCB to jak za gorąco to polecam wyprowadzić się chociaż na taką Islandię tam latem jest max 25 stopni i ciągle pada

1

@halfnolife a nasz nazario kasy ma jak lodu więc poprostu chce grać. Za swoją wolę walki zawsze będę mu kibicował

0

@Aureczek tzn? Jak jakie? Mogą być papierowe,elektroniczne, drogie albo tanie

0

@zeko0 nagelsman

0

Ja powiem tak zawodnicy którzy byli powołani na ME powinni mieć zakaz na IO .

22

Brawo panie prezydencie. Krotko na smyczy trzyma się rozkapryszone gwiazdeczki. Trzymajmy tak dalej a napewno wyjdzie nam to na dobre z innymi . Lepiej stracić jednego i później mieć spokój niż co rok użerać się z następnymi

0

@MamerTponad100 @lukkobe jakbym był to skończyło by się klepanie po dupci zachłannych agencikow i piłkarzy to raz. Dwa łapek który ma jeszcze nocnik na dupie odbity nie będzie stawiał mi warunków ile to mln on chce zarabiać. Przykład Pedri nie marudzi tylko gra jak przyjdzie końcówka kontraktu dostanie co mu się należy. Trzy trzeba mieć cojones.

0

@patry295 Dudek

3

Z Moriba powinna być krótka piłka. Dajemy tyle i tyle zgadasz się czy nie? Jeśli nie to adios

0

@Pawel13sz strzał z woleja

1

@Pawel13sz to nie są nożyce kolego

0

@paweldunajecfcb olać studia bo to do niczego nie potrzebne . Teraz potrzebne są znajomości więc lepiej pracować

0

@Yosemite No to jedna gwiazdka wśród tylu piłkarzy to dalej nie możemy mówić o klątwie

0

@Yosemite na etapie kariery w którym byli to tak nie same nazwisko czyni cię Bogiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?