Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite i w tym roku OM wydyma szejkow z Paryża haha
0
@kordyl1010 myślę że laporta wie jaka jest decyzja dlatego nie ma paniki
0
@Pilka_jest_okragla mogę przegrać z nimi dwa mecze ale zdobyć mistrzostwo
1
Większego wrzoda jak umtiti to nie było i już nigdy chyba nie będzie
0
@IbrahimAfellay na rękę czyli najnizsza krojowa brutto na umowę
0
@AmigoBlancos ale na ile spotkań cały turniej?
3
@MesQueUnClub_87 ode mnie z wiochy jest często wpada na wypoczynek
12
@Dertinho ale jak podpisze kontrakt to pozyskamy kolejnego zawodnika za darmo i to jeszcze jakiego
4
@Pstryk już może dzwonić od 1 stycznia nawet mógł
1
@MarcelNJ11 ile byś chciał za zawodnika z 3 ligi? 35 mln ? To ze napiszą ze to talent to nie wystarczy
0
@333tricampeones333 na oficjalnej stronie
0
@PawkoFCB absolutnie Niemcy .Somsiad do domu
7
Turtles pięknie wypisał się z walki o złotą piłkę. Ta siódemeczka też już wypadła. Został raczej jeszcze tylko Lewuś i Messi
6
Nie myślcie o sprzedaży pozbądźmy się go nawet za darmo a zyskamy na pensji bo lepszego wariantu nie będzie
0
@Grzbiet brawo brawo puknij się
0
@Rielan dokładnie ale lepiej by To alba zrobił jest lepiej wyszczekany
1
@AmigoBlancos albo hiszpanie nie pozwalają mu grać i musi się cofać
18
Eric Garcia w pierwszym składzie w Hiszpanii a połowa tu dalej będzie biadolić że ściągamy szrot z City
1
@domin682 No Niemcy też nie mogą wygrać wiadomo. Somsiad musi polegnąć
20
@4Fabregas4 odstaw alko już dzisiaj
1
@Criss18Barca podobno z juve jest dogadany i zapatrzony w tamtą stronę
5
@Encore a w FIFA czy uefa nic z tym nie robi. Ma w serduchu szejk Fair Play .
2
@pinasmeister do 22 jeszcze trochę czasu ale 21 jak dla.mnie tragedia i gram z kumplem kumplem dalej w 20
0
@GuerillaAthletic ale chodzi mi o to dlaczego oni mają się nie wypowiadać skoro zapraszają ich do rozmowy . Każdy ma swoje zdanie , ty też masz. Jak chcesz porozmawiać w tv to się zgłoś i też powiedzą tak jak ty pewnie nigdzie nie grał a się wymądrza.
1
@Criss18Barca a przepraszam ty gdzieś grałeś lepiej? Pewnie nie a też się wypowiadasz na temat meczów. Według twojej teori nikt by nie mógł powiedzieć nic o Messim i Ronaldo bo grają najlepiej.
0
@Volk jak zrobią pierwszy taki transfer to faktycznie już tragedia. Koledzy dobrze Ci odpowiedzieli
0
@zmiter912576 bo tam cały czas zimno i nie ma zmian temperatur
0
@jordus100 nie ale pomyśl jak Twoje bedzie posuwane przez kolegę a tfu na nich wszystkich
0
@DaPidejpi to ja dolnym Śląsku pod granicą czeską prawie i tak samo było
0
@DaPidejpi skąd jesteś? bo u mnie było tak samo