0

@Yosemite i w tym roku OM wydyma szejkow z Paryża haha

0

@kordyl1010 myślę że laporta wie jaka jest decyzja dlatego nie ma paniki

0

@Pilka_jest_okragla mogę przegrać z nimi dwa mecze ale zdobyć mistrzostwo

1

Większego wrzoda jak umtiti to nie było i już nigdy chyba nie będzie

0

@IbrahimAfellay na rękę czyli najnizsza krojowa brutto na umowę

0

@AmigoBlancos ale na ile spotkań cały turniej?

3

@MesQueUnClub_87 ode mnie z wiochy jest często wpada na wypoczynek

12

@Dertinho ale jak podpisze kontrakt to pozyskamy kolejnego zawodnika za darmo i to jeszcze jakiego

4

@Pstryk już może dzwonić od 1 stycznia nawet mógł

1

@MarcelNJ11 ile byś chciał za zawodnika z 3 ligi? 35 mln ? To ze napiszą ze to talent to nie wystarczy

0

@333tricampeones333 na oficjalnej stronie

0

@PawkoFCB absolutnie Niemcy .Somsiad do domu

7

Turtles pięknie wypisał się z walki o złotą piłkę. Ta siódemeczka też już wypadła. Został raczej jeszcze tylko Lewuś i Messi

6

Nie myślcie o sprzedaży pozbądźmy się go nawet za darmo a zyskamy na pensji bo lepszego wariantu nie będzie

0

@Grzbiet brawo brawo puknij się

0

@Rielan dokładnie ale lepiej by To alba zrobił jest lepiej wyszczekany

1

@AmigoBlancos albo hiszpanie nie pozwalają mu grać i musi się cofać

18

Eric Garcia w pierwszym składzie w Hiszpanii a połowa tu dalej będzie biadolić że ściągamy szrot z City

1

@domin682 No Niemcy też nie mogą wygrać wiadomo. Somsiad musi polegnąć

20

@4Fabregas4 odstaw alko już dzisiaj

1

@Criss18Barca podobno z juve jest dogadany i zapatrzony w tamtą stronę

5

@Encore a w FIFA czy uefa nic z tym nie robi. Ma w serduchu szejk Fair Play .

2

@pinasmeister do 22 jeszcze trochę czasu ale 21 jak dla.mnie tragedia i gram z kumplem kumplem dalej w 20

0

@GuerillaAthletic ale chodzi mi o to dlaczego oni mają się nie wypowiadać skoro zapraszają ich do rozmowy . Każdy ma swoje zdanie , ty też masz. Jak chcesz porozmawiać w tv to się zgłoś i też powiedzą tak jak ty pewnie nigdzie nie grał a się wymądrza.

1

@Criss18Barca a przepraszam ty gdzieś grałeś lepiej? Pewnie nie a też się wypowiadasz na temat meczów. Według twojej teori nikt by nie mógł powiedzieć nic o Messim i Ronaldo bo grają najlepiej.

0

@Volk jak zrobią pierwszy taki transfer to faktycznie już tragedia. Koledzy dobrze Ci odpowiedzieli

0

@zmiter912576 bo tam cały czas zimno i nie ma zmian temperatur

0

@jordus100 nie ale pomyśl jak Twoje bedzie posuwane przez kolegę a tfu na nich wszystkich

0

@DaPidejpi to ja dolnym Śląsku pod granicą czeską prawie i tak samo było

0

@DaPidejpi skąd jesteś? bo u mnie było tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?