2

@barcanawieki gdyby siw tam urodził lub przybył w wieku ok.5 lat pewnie by wybrał. Nasz Żuk może wybrać Hiszpanię bo cale życie jest tam

0

@messi564 do pracy na 6:00 wstaje 5:35 i rowerkiem do pracy. Siłownię odwiedzasz? To o tej godzinie już otwarte

0

@Bobo25 to ją wyciąg bo w gaciach coś utnie

0

@Derean to peszko raczej nie zadowolony bo nie przepadają za sobą

9

@dominiczek12 to nie oglądaj i nie płacz bo jak czytam takie komentarze to scyzoryk siw otwiera w kieszeni sam

0

@sevs z tym smuda to żartujesz czy serio?

0

@KrystianR wiem śmieje się ale tak naprawdę zatankować moge dzień wcześniej prądu kiedyś nie było więc jak nie będzie parę godzin to tragedi nie ma a bułeczki moge kupić wczoraj i mieć na dwa dni

0

@Barca1922 też ale ja mimo wszystko chce pucharów, zwycięstw. Prosty przykład co z tego Raków Częstochowa grał ładna piłkę w Polsce jak nie wygrał? To legia jest mistrzem o legi każdy mówi

0

@tbas on tak agenciki nie

0

@KrystianR pamiętaj aby dzień święty świecić. Jaka praca o czym ty mówisz?

0

@Krzychuuuu14 No to nara gdzie indziej dostaną tyle samo co tu od laporty drugie głupka Bartka nie znajdą

0

@xparix No widzisz czyli twoja dyskusja jest zbędna bo mało wiesz o szatni. Ja grałem dużo lat w piłkę i teraz jestem trener i wiem że taki zawodnik nawet jak jest przeciętny to jest przydatny w zespole. Po drugie nie wiesz jakie znaczenie ma ten zawodnik w szatni i może ma duże znaczenie na młodszych zawodników. Granie w football managera nie wystarczy.

0

@daro22 jeżeli będą wygrywać to nie interesuje mnie w jakim stylu

0

@xparix bo jest wszechstronny i taki zawodnik jest przydatny. Grałeś kiedyś w piłkę(nie chodzi mi o klepanie na orliku)lub prowadzisz jakiś zespół jako trener?

0

@xparix pjanic,cou są do wyrzucenia orellana zapomnij że zagra nico raczej też nie powącha placu

0

@derlysy1979 obniżyć o połowę a jak nie to sprzedać

0

@myscooter śmiechem to jest to że nazywasz siw kibicem Barcy chyba ze nie

0

@dariooo przyda się do rotacji

0

@Wiktoria13 kupili na eBayu negatywny haha

0

@Kacper1432 przypomnę że depay i wijnaldum nie są naszymi zawodnikami

0

@DLFCB najpierw zbuduje zespół później wyrzuci odpady z klubu

43

Każdemu takie kontrakty powinni dawać będą osiągnięcia indywidualne i puchary dla klubu będzie kaska na koncie wtedy każdy będzie się starał

0

@Rust_Cohle @Kamyk37 nie zarobisz mniej bo rząd dużo rozdaje napewno coś wymysli żeby dołożyć do pensji

5

@Yosemite same kozaki

12

@kazikrz przestań łżeć . Większość czepia się Koemana zamiast dać mu kontynuować to co zaczął. Gramy lepiej choć mniej skutecznie może w obronie. Po jak z niczym jak wygraliśmy puchar króla. Z niczym to jest real haha.

0

Maja być czystki i się czystki zaczynają.

0

@cat_r37 mamy prawo pierwokupu to raz w każdej chwili moze wrócić 40 procent z następnego transferyjak jest z niego taki kozak to w betisie cale życie grać nie będzie więc betis go sprzeda a my dostaniemy z tego prawie połowę

1

@Kgorecki2500 @Tales_Omletu chrzęszczożewoszyce powiat Łękołody

0

@Janiama to lepiej niech gra w betisie w podstawie i wtedy jego wartość rośnie niż u nas 30 min w miesiącu bo wtedy jego wartość raczej nie urośnie. A możemy zawsze go odkroić bo mamy pierwszeństwo i sprzedać za więcej

0

@Coutinho007 jak go kiedyś betis za 5 sprzeda to będzie cud wspomnisz moje słowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?