Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcanawieki gdyby siw tam urodził lub przybył w wieku ok.5 lat pewnie by wybrał. Nasz Żuk może wybrać Hiszpanię bo cale życie jest tam
0
@messi564 do pracy na 6:00 wstaje 5:35 i rowerkiem do pracy. Siłownię odwiedzasz? To o tej godzinie już otwarte
0
@Bobo25 to ją wyciąg bo w gaciach coś utnie
0
@Derean to peszko raczej nie zadowolony bo nie przepadają za sobą
9
@dominiczek12 to nie oglądaj i nie płacz bo jak czytam takie komentarze to scyzoryk siw otwiera w kieszeni sam
0
@sevs z tym smuda to żartujesz czy serio?
0
@KrystianR wiem śmieje się ale tak naprawdę zatankować moge dzień wcześniej prądu kiedyś nie było więc jak nie będzie parę godzin to tragedi nie ma a bułeczki moge kupić wczoraj i mieć na dwa dni
0
@Barca1922 też ale ja mimo wszystko chce pucharów, zwycięstw. Prosty przykład co z tego Raków Częstochowa grał ładna piłkę w Polsce jak nie wygrał? To legia jest mistrzem o legi każdy mówi
0
@tbas on tak agenciki nie
0
@KrystianR pamiętaj aby dzień święty świecić. Jaka praca o czym ty mówisz?
0
@Krzychuuuu14 No to nara gdzie indziej dostaną tyle samo co tu od laporty drugie głupka Bartka nie znajdą
0
@xparix No widzisz czyli twoja dyskusja jest zbędna bo mało wiesz o szatni. Ja grałem dużo lat w piłkę i teraz jestem trener i wiem że taki zawodnik nawet jak jest przeciętny to jest przydatny w zespole. Po drugie nie wiesz jakie znaczenie ma ten zawodnik w szatni i może ma duże znaczenie na młodszych zawodników. Granie w football managera nie wystarczy.
0
@daro22 jeżeli będą wygrywać to nie interesuje mnie w jakim stylu
0
@xparix bo jest wszechstronny i taki zawodnik jest przydatny. Grałeś kiedyś w piłkę(nie chodzi mi o klepanie na orliku)lub prowadzisz jakiś zespół jako trener?
0
@xparix pjanic,cou są do wyrzucenia orellana zapomnij że zagra nico raczej też nie powącha placu
0
@derlysy1979 obniżyć o połowę a jak nie to sprzedać
0
@myscooter śmiechem to jest to że nazywasz siw kibicem Barcy chyba ze nie
0
@dariooo przyda się do rotacji
0
@Wiktoria13 kupili na eBayu negatywny haha
0
@Kacper1432 przypomnę że depay i wijnaldum nie są naszymi zawodnikami
0
@DLFCB najpierw zbuduje zespół później wyrzuci odpady z klubu
43
Każdemu takie kontrakty powinni dawać będą osiągnięcia indywidualne i puchary dla klubu będzie kaska na koncie wtedy każdy będzie się starał
0
@Rust_Cohle @Kamyk37 nie zarobisz mniej bo rząd dużo rozdaje napewno coś wymysli żeby dołożyć do pensji
5
@Yosemite same kozaki
12
@kazikrz przestań łżeć . Większość czepia się Koemana zamiast dać mu kontynuować to co zaczął. Gramy lepiej choć mniej skutecznie może w obronie. Po jak z niczym jak wygraliśmy puchar króla. Z niczym to jest real haha.
0
Maja być czystki i się czystki zaczynają.
0
@cat_r37 mamy prawo pierwokupu to raz w każdej chwili moze wrócić 40 procent z następnego transferyjak jest z niego taki kozak to w betisie cale życie grać nie będzie więc betis go sprzeda a my dostaniemy z tego prawie połowę
1
@Kgorecki2500 @Tales_Omletu chrzęszczożewoszyce powiat Łękołody
0
@Janiama to lepiej niech gra w betisie w podstawie i wtedy jego wartość rośnie niż u nas 30 min w miesiącu bo wtedy jego wartość raczej nie urośnie. A możemy zawsze go odkroić bo mamy pierwszeństwo i sprzedać za więcej
0
@Coutinho007 jak go kiedyś betis za 5 sprzeda to będzie cud wspomnisz moje słowa