2

@Encore nie widzę tam zdziwienia sedziego

0

@MesQueUnClub_87 on może mówić jak żoze murinio Porque? Porque? Cały czas.

2

@Ojciec5tkidzieci wrócą i polaka odrazu odstrzelą że składu

0

@MesQueUnClub_87 to jak z topu to Franek Smuda

10

Ale Depay i wijnaldum to nie nasi zawodnicy więc po co info o nich?

0

@AduŚ07 @IronSanHybrid od piwa szybciej się zachce siku

0

@4Fabregas4 tak ostatnio w Terassie go widziałem i rozmawialiśmy

0

@AmigoBlancos w madrycie wola postawić na perspektywicznego modricia

0

@4Fabregas4 xavi nie chce a ty się go czepiłeś

3

@Ratamahatta czyli pół zespołu akurat uzbieramy 8 mln

0

@4Fabregas4 proszę podaj kto ma przyjść za niego .

3

@fenix1983 podobno Smuda jest wolny. Dla tych głąbów zmiana dla zmiany jest spoko może być nawet gorszy trener ale grunt żeby zmienić

0

@MarioVeB! @MaTt_BarcaFan Mario dobre podsumowanie. Mądrzejszy musi odpuścić. Więc pozdrawiam kolegę napinaj się dalej przed klawiaturą .

0

@MaTt_BarcaFan w dupie hahaha

1

@MaTt_BarcaFan jak siedzisz w domu i tylko klepiesz w klawiaturę to jesteś kozak . Czego tam nie byłeś taki mądry?

0

@Encore dlatego nie zależy mi na tym pucharze w ogóle

1

@Ojciecpijo Kuman ponieważ nie skończył tego co zaczął o raz nie dostał zawodników jakich chciał a nie byli to zawodnicy wygórowani cenowo więc należy mu się kontynuacja

1

@MaTt_BarcaFan a czy ja napisałem że bym chciał Ci coś zrobić? Właśnie pokazujesz przez jakich ludzi w naszym kraju jest jak jest. Cwaniactwo, siła i pustka.

0

@kewin spoko da się załatwić chyba że powie żebym nic nie mówił to będę musiał być cicho chyba że obiecasz że nikomu nie powiesz

0

@culesjasiules a kogo psg nie chciało to pierwsze pytanie? A druga część komentarza trafiona w punkt

0

@kaamil1910 to laporte oraz foden już nie są nie możliwi do zrobienia

1

@kewin czekaj już dzwonię;-)

0

@MaTt_BarcaFan A dlaczego ? Wytłumacz mi

2

Zachowuje się jak rozkapryszona gwiazda jeżeli to prawda. Powiedziałbym na miejscu prezydenta daje tyle i tyle na umowę masz czas do 30 czerwca . Po tym czasie szykujemy zespół beż Ciebie a nie teraz pisanie do 30 sierpnia pójdzie czy zostanie

6

@Lucassito ty jesteś normalny czy z policji?

1

@MaTt_BarcaFan No pojechałeś grubo leszczu teraz. Gówno wiesz o mojej sytuacji a oceniasz jaki jestem . Chcesz mnie poznać to zapraszam chętnie zobaczę twoją cwaną facjatę na żywo a nie z przed klawiatury.

1

Następny. Przecież przez tego idiote Bartka nikt z tego klubu nie odejdziemy bo kto się zgodzi obniżyć pensję o większa połowę jak pójdą do innego klubu. Ale jak mu się podoba w Barcelonie to zawsze może iść do Espanyolu a my będziemy mu płacić połowę pensji haha

0

@MaTt_BarcaFan tak będzie w przyszłości narazie wakacje, loty itp daj im czas a twoją konstytucją to oni dupe podcieraja i robię sobie co chcą. Ale cóż głupi naród wybrał sobie takich rządzących sam

1

@MeMyselfAndI słaby i tyle skoro nie jedzie

0

@MaTt_BarcaFan a teraz dam ci przykład mojego ograniczenia. Jadę na wakacje do Chorwacji i już chorwaci zapowiedzieli jak jesteś zaszczepiony to możesz wjechać jeżeli nie to robisz testy 48 h przed wjazdem. I co będzie jeżeli trafię na test pozytywny czy ktokolwiek z mojej rodziny ? Moje wakacje pójdę do dupy kasa wydana a ja sobie posiedzę miesiąc w domu na kwarantannie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?