Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Grubson06 to niech Mourinho na tłumacza sobie weźmie haha
0
@tomek8756 dlatego się zaszczepiłem choć był przeciwny bo zobaczycie że nawet do sklepu nie wejdziecie bez szczepionki
0
@Ghazul3293 dziękuję. Moje zdanie jest takie skoro mówię gościowi że na niego nie liczę i ma szukać nowego klubu to nie zgłaszam go do ligi bo jest mi nie potrzebny bo chce go sprzedać. Proste. Jeżeli się zgodzi na siedzenie i trenowanie w grupie tzw.kokosa przez dwa lata to pokaże przyszłym pracodawcom że dla ich klubu poświęcić siw niw będzie bo liczyć się będą tylko eurosy na koncie
0
@Rust_Cohle the last of us. Czy coś takiego
0
Nie zgłaszać do ligi i tak się skończy jego przygoda
0
Maja lepszego .znowu Neto ławka?
0
@Pilka_jest_okragla czyli gdzie zagra ? W środku pomocy? Czy na boku?
0
@catalanian09 podobno już nie . Tylko rok mieli płacić z tego co pamiętam
0
@DonMatteo901 Depay
0
@MaTt_BarcaFan nie lubię
0
@Barca_Big_Moment pykam w fife
0
@Ramos9248 ja wspominam super uśmiałem się za kółkiem .
1
@Barca_Big_Moment jakie anteny?
0
@Norbi2021 brawo . Boli Cię to prawda?
0
@koksik2700 jutro chce się sprawdzić z Panią clyde
1
@panczo bo zawsze powtarzałem jakby nie grał to 20 bramek strzeli a bez niego nikt tyle nie dał
0
@totalcrack czyli wina zarządu bo trener nie dostał zawodnika którego chciał
0
@Mathew86 podobno to zarząd go nie chciał a nie trener więc gdzie leży prawda
0
@QuaReL chyba jesteś gupi haha dostanie zawodników takich jak chce to będzie inaczej .nie można wymienić 3/4 składu i wygrywać odrazu
0
@panczo a ja byłem za jego pozostaniem
0
@BARCA1899Messi nawet nie za darmo bo opłacamy połowę jego pensji. Ale teraz przyznaj się w której części byłeś tej która chciała pozbyć się jego czy tej która chciała jego pozostania. Bo ja chciałem jego pozostania.
0
@Kamiloza91 jaka?
0
@Songo91 da radę już dawno jest wynik ustawiony
5
@kiper09 typowy polak jak wygrywają to zawodnicy jak przegrywają to trener
1
Czuje że jutro lewy to będzie kopany na boisku jak w mma żeby tylko nie strzelił
2
I bardzo dobrze . Ciąć kasę bo na takie zarobki nie zasługują . Niech mają płacone za zwycięstwa a nie z góry przypisane. Kasę trzeba podnieść z murawy a nie leżeć w łóżku i pobierać
0
@Norbi2021 lubisz to bejbe lubisz
0
@Magicc89PL No to zobaczymy w najbliższej przyszłości dopiero
0
@Magicc89PL pomyślałeś że może nie bronił na swoim poziomie bo właśnie kontuzja mu przeszkadzała a jak wyleczy się to wróci do najwyższej formy? Nikt nigdy nie ma formy non stop to po pierwsze
2
Ale odlecieli z tym Donarumą . Wielki klocek. Nasz Mareczek dużo lepszy. Włoch nigdy by tak nie grał nogami a to jest tutaj potrzebne