1

@Grubson06 to niech Mourinho na tłumacza sobie weźmie haha

0

@tomek8756 dlatego się zaszczepiłem choć był przeciwny bo zobaczycie że nawet do sklepu nie wejdziecie bez szczepionki

0

@Ghazul3293 dziękuję. Moje zdanie jest takie skoro mówię gościowi że na niego nie liczę i ma szukać nowego klubu to nie zgłaszam go do ligi bo jest mi nie potrzebny bo chce go sprzedać. Proste. Jeżeli się zgodzi na siedzenie i trenowanie w grupie tzw.kokosa przez dwa lata to pokaże przyszłym pracodawcom że dla ich klubu poświęcić siw niw będzie bo liczyć się będą tylko eurosy na koncie

0

@Rust_Cohle the last of us. Czy coś takiego

0

Nie zgłaszać do ligi i tak się skończy jego przygoda

0

Maja lepszego .znowu Neto ławka?

0

@Pilka_jest_okragla czyli gdzie zagra ? W środku pomocy? Czy na boku?

0

@catalanian09 podobno już nie . Tylko rok mieli płacić z tego co pamiętam

0

0

@MaTt_BarcaFan nie lubię

0

@Barca_Big_Moment pykam w fife

0

@Ramos9248 ja wspominam super uśmiałem się za kółkiem .

1

@Barca_Big_Moment jakie anteny?

0

@Norbi2021 brawo . Boli Cię to prawda?

0

@koksik2700 jutro chce się sprawdzić z Panią clyde

1

@panczo bo zawsze powtarzałem jakby nie grał to 20 bramek strzeli a bez niego nikt tyle nie dał

0

@totalcrack czyli wina zarządu bo trener nie dostał zawodnika którego chciał

0

@Mathew86 podobno to zarząd go nie chciał a nie trener więc gdzie leży prawda

0

@QuaReL chyba jesteś gupi haha dostanie zawodników takich jak chce to będzie inaczej .nie można wymienić 3/4 składu i wygrywać odrazu

0

@panczo a ja byłem za jego pozostaniem

0

@BARCA1899Messi nawet nie za darmo bo opłacamy połowę jego pensji. Ale teraz przyznaj się w której części byłeś tej która chciała pozbyć się jego czy tej która chciała jego pozostania. Bo ja chciałem jego pozostania.

0

@Kamiloza91 jaka?

0

@Songo91 da radę już dawno jest wynik ustawiony

5

@kiper09 typowy polak jak wygrywają to zawodnicy jak przegrywają to trener

1

Czuje że jutro lewy to będzie kopany na boisku jak w mma żeby tylko nie strzelił

2

I bardzo dobrze . Ciąć kasę bo na takie zarobki nie zasługują . Niech mają płacone za zwycięstwa a nie z góry przypisane. Kasę trzeba podnieść z murawy a nie leżeć w łóżku i pobierać

0

@Norbi2021 lubisz to bejbe lubisz

0

@Magicc89PL No to zobaczymy w najbliższej przyszłości dopiero

0

@Magicc89PL pomyślałeś że może nie bronił na swoim poziomie bo właśnie kontuzja mu przeszkadzała a jak wyleczy się to wróci do najwyższej formy? Nikt nigdy nie ma formy non stop to po pierwsze

2

Ale odlecieli z tym Donarumą . Wielki klocek. Nasz Mareczek dużo lepszy. Włoch nigdy by tak nie grał nogami a to jest tutaj potrzebne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?