0

@Darkfin dobre dobre

0

Na trybunach jak na pogrzebie. Normalnie jak nie w Polsce

1

@Bogan ja mam na wszystko wywalone .każdy niech gada jak lubi. Najważniejsze żeby się dogadać

0

@Homeopata8989 a bułka dalej będzie siedział tam i powie ze nie dla kasy tylko walczy o skład hahaah

0

@JimMorrisonFCB oj wątpię ze Ci Twoi zawodnicy są lepsi od Beckhama, scholsa, lamparda, gerrarda, Campbella , Ferdinanda, Owena, Semana czy jak mu tam , Ashley Cola itd

2

@Kwasiak98 chyba nie mają lepszej teraz a nawet bym powiedział napewno

0

@mike78 a kiedy kupili diasa? Kiedy wiedzieli ze Garcia nie podpisze kontraktu Stones grał bo kto miał grać? Lepiej stawiać na niego niż na zawodnika który odchodzi. Widzę kolega mało zorientowany w sprawie. Jakos sezon wcześniej zagrał 13 spotkań w PL a te twoje gwiazdy Stones i Laporte po 16 więc jakiejś dużej różnicy nie widzę a teraz Garcia został odstawiony więc z automatu grają więcej

0

@Iniesta19820815 ooo dokładnie dwa razy lepszy bo deulofeu nie wychodziło nic haha

1

@Sewren122 dlaczego? Skoro ma wiedzę odpowiednią to co w tym złego?

0

@Przemas8411 przypomnę ze gdyby Eric podpisał kontrakt to pep by go wystawiał w pierwszym składzie ale zrezygnował z zawodnika który ma odejść a kun gdyby nie kontuzja to pewnie też grał cały czas

1

@4Fabregas4 przypominam ze miał rok żeby wrócić. Dla mnie trochę jeździec beż głowy któremu raz na jakiś czas wyjdzie super akcja i większość podniecona się trzepie że szczęścia

0

@Turio przecież umtiti powiedział że nie odchodzi

0

@dniel może tak . Dla mnie jest proste każdy kto idzie do Paryża to idzie do więzienia dla pieniędzy

0

@Rothan1 aaa to wszystko wyjaśnia

0

@macio_944 oni w Paryżu scoutow nie mają. Siedzi jeden gość i szuka tylko w prasie kogo chce Barca i wtedy włączają się do rywalizacji

0

@Rothan1 tworz swój a nie pytasz. Ty jesteś trenerem a nie koledzy

0

@masq z jakiej góry? Przecież piłkarzy w pierwszym zespole jest 25 i każdy taki sam

1

@SenoX przypominam brzęczka juz nie ma i nie musisz krytykować trenera. A jeżeli krytykujesz souse to za co ? Drugie pytanie kto miałby być skoro jesteś takim znawcom podpowiedz Zibiemu

0

@dniel ale ja nie napisałem że miał przyjść tu tylko do lepszych lig

1

@wyjasniecie a to spoko jakoś ominąłem ten moment hehe

4

@dge21 taki mają projekt że że biedne Lille ich wydymalo haha. Maja zawodników ale nie oszukujmy sie liga francuska jakby miał trochę woli walki to by poszedł do Hiszpanii lub Włoch

0

@wyjasniecie od 16 do 18 nie ma ? Czy już były?

2

@Magicc89PL nie widzę sensu wogole patrzeć w stronę Ruiza. Przecież to pokraka lepiej zielka niech już wezmą

0

@FafitFCB gdzie?

0

@Emhyr a niech se bierze tego wielkiego Włocha i tak się nie nadaje do naszego zespołu

0

@Majkel34 różnie ale np. spałem leżąc na kiblu z twarzą w sedes a gdy żona mnie przykrywała to dostała zjebe że mnie rusza haha lub na schodach w środku miasta zdarzyło się na stadionie na ławeczkach

0

@Mixtape co z tego że ważniejszy jeszcze trzeba mieć z kim współpracować a hazardem i balem to będzie współpracował w szpitalu albo na polu golfowym

0

@Nieznajomy nie wydaje mi się żeby pomóc mieli mocna . Parę lat wstecz owszem ale teraz na pewno nie. Atak mają super ale co z tego my też mamy Lewandowskiego i nic nam to nie daje

0

@GregSTG a gdzie Messi był przez 13 lat ? Odpowiedź w Argentynie. Żuk jest w Barcelonie teraz a od ilu lat jest w Hiszpanii? Ile lat Żuk mieszkał w Polsce?

4

Z całym szacunkiem do Argentyny ale składu to oni nie mają. Myślę że z polską beż messiego by sobie nie poradzili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?