Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Można gdzieś oglądać ten mecz?
1
@FCMichalo tydzień bez meczu Barcy to tydzień stracony
1
@Quavosk bo dużo dają . To muszą sobie od nas zabrać ale ciemny naród jest podniecony że dostaje pieniążki od nich
0
@Kvzik47 ziomek to że dembuz powinien grać dużo lepiej
0
@Mariusz85OL a może będzie grał w pierwszym składzie i zdobędzie 20 bramek . Napewno będzie lepszy niż Dembele
0
@Ghotti ale nie po 200mln że cały rynek transferowy rozwalili. A to że sobie co sezon sprzedają i kupują nowych to ich sprawa. Sprzedadzą 5 kupią 5 i kadrę sobie odświeżają
0
@Ghotti mają to wydają proste ale nie kupują za nie wiadomo jakie sumy jak psg
0
@Corr jedno i drugie nie na czerwo ale chyba ramos bardziej zrobił to z premedytacją bo mógł jego rękę puścić ale w walce różnie to bywa a ridiger poprostu stanął takich wyblokow jest dużo ale akurat de bruyne nie fortunnie trafił
6
Aguero nie płacz za rok wygrasz z Barceloną
1
@panczo podobnie było Liverpool Tottenham
0
@Alberto1031 a mingueza by się załapał w man City?
0
@Uukasz_93 pomysl że mało grał w tym sezonie jak będzie grał regularnie to będzie inaczej
0
@QuentinTarantino szczerze to on nie nadaje się na grę w Barcelonie. Nie ten typ bramkarza
0
@Barcelonista94 po to żeby gazety się sprzedawały. Przecież to wyssane z palca jest
0
@QuentinTarantino po pierwsze Włoch nie zgodzi się siedzieć na ławce
0
@cescblaugrana95 gdzieś można oglądać
0
@LeoMessi1994 Henry mimo wszystko
0
@Pilka_jest_okragla gdzie była oficjalka?
0
@Kwasiak98 za to można przybic mu piątkę ale Niemców nie można lubić haha
0
@MILYFCB17 pau powiedział ze zostaje bo bedzie grał w LM z Villarreal
5
@arkasath musisz zrobić petycję i poprosić o uefa o rozgrywanie finałów w czerwcu
0
@masq od piwa w barze
1
@Szpenser polecam w takim razie Chorwację okolice Splitu i obowiązkowo wodospady Krka
0
@Szpenser za mało info .jaki budżet? Czy może być daleko?
2
Jakiego trenował może tak ale do Leo to jednak mu daleko
8
Połowa narzeka na Wijnalduma ale przypominam na Paulinho też 99 procent narzekało a później nie wyobrażali sobie składu bez niego . Byłem między innymi też przeciwny temu transferowi bo był za drogi ale tego transferu już nie krytykuje tylko czekam i daje każdemu szanse
0
@kaamil1910 oni u siebie będą grzeczni ale za granicą dymią strasznie
0
@Stagiryta ale amigosi by go pogonili
1
@Jasieex a ja powiem inaczej yerba mate mas energia
0
@Masti_Real_Madryt a to się dopiero okaże jak przyjdzie I zobaczymy jak będzie grał. Ja na przykład wolę brać tańszych zawodników niż wydawać po 150 mln bo gość ma nazwisko. A jak Depay strzeli 20 bramek i dołoży 10 asyst to będzie każdy podniecony. Każdemu trzeb dać szanse. Nawet Brat może w każdym momencie zacząć strzelać systematycznie. Wiem że mówisz że wprowadzano do naszych zespołów duże nazwiska ale zobacz Bayern nie wydaje dużych pieniędzy a jest w topce cały czas