1

Można gdzieś oglądać ten mecz?

1

@FCMichalo tydzień bez meczu Barcy to tydzień stracony

1

@Quavosk bo dużo dają . To muszą sobie od nas zabrać ale ciemny naród jest podniecony że dostaje pieniążki od nich

0

@Kvzik47 ziomek to że dembuz powinien grać dużo lepiej

0

@Mariusz85OL a może będzie grał w pierwszym składzie i zdobędzie 20 bramek . Napewno będzie lepszy niż Dembele

0

@Ghotti ale nie po 200mln że cały rynek transferowy rozwalili. A to że sobie co sezon sprzedają i kupują nowych to ich sprawa. Sprzedadzą 5 kupią 5 i kadrę sobie odświeżają

0

@Ghotti mają to wydają proste ale nie kupują za nie wiadomo jakie sumy jak psg

0

@Corr jedno i drugie nie na czerwo ale chyba ramos bardziej zrobił to z premedytacją bo mógł jego rękę puścić ale w walce różnie to bywa a ridiger poprostu stanął takich wyblokow jest dużo ale akurat de bruyne nie fortunnie trafił

6

Aguero nie płacz za rok wygrasz z Barceloną

1

@panczo podobnie było Liverpool Tottenham

0

@Alberto1031 a mingueza by się załapał w man City?

0

@Uukasz_93 pomysl że mało grał w tym sezonie jak będzie grał regularnie to będzie inaczej

0

@QuentinTarantino szczerze to on nie nadaje się na grę w Barcelonie. Nie ten typ bramkarza

0

@Barcelonista94 po to żeby gazety się sprzedawały. Przecież to wyssane z palca jest

0

@QuentinTarantino po pierwsze Włoch nie zgodzi się siedzieć na ławce

0

@cescblaugrana95 gdzieś można oglądać

0

@LeoMessi1994 Henry mimo wszystko

0

@Pilka_jest_okragla gdzie była oficjalka?

0

@Kwasiak98 za to można przybic mu piątkę ale Niemców nie można lubić haha

0

@MILYFCB17 pau powiedział ze zostaje bo bedzie grał w LM z Villarreal

5

@arkasath musisz zrobić petycję i poprosić o uefa o rozgrywanie finałów w czerwcu

0

@masq od piwa w barze

1

@Szpenser polecam w takim razie Chorwację okolice Splitu i obowiązkowo wodospady Krka

0

@Szpenser za mało info .jaki budżet? Czy może być daleko?

2

Jakiego trenował może tak ale do Leo to jednak mu daleko

8

Połowa narzeka na Wijnalduma ale przypominam na Paulinho też 99 procent narzekało a później nie wyobrażali sobie składu bez niego . Byłem między innymi też przeciwny temu transferowi bo był za drogi ale tego transferu już nie krytykuje tylko czekam i daje każdemu szanse

0

@kaamil1910 oni u siebie będą grzeczni ale za granicą dymią strasznie

0

@Stagiryta ale amigosi by go pogonili

1

@Jasieex a ja powiem inaczej yerba mate mas energia

0

@Masti_Real_Madryt a to się dopiero okaże jak przyjdzie I zobaczymy jak będzie grał. Ja na przykład wolę brać tańszych zawodników niż wydawać po 150 mln bo gość ma nazwisko. A jak Depay strzeli 20 bramek i dołoży 10 asyst to będzie każdy podniecony. Każdemu trzeb dać szanse. Nawet Brat może w każdym momencie zacząć strzelać systematycznie. Wiem że mówisz że wprowadzano do naszych zespołów duże nazwiska ale zobacz Bayern nie wydaje dużych pieniędzy a jest w topce cały czas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?