Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patryk1998 ja nie mam nic do puiga może źle zrozumiałeś ale chodziło mi o to że jest w takiej sytuacji że mało gra ale jest w tym też prawda co powiedział @Turio
0
@Tomaszek13 tyle grał w Getafe i kariery nie zrobił więc adios
3
No to jak nie dadzą za Alenie 8 mln to dowidzenia. Nawet nie mamy o czym rozmawiać. Już wolę go na ławce jak Puiga niż oddać za mniej . Albo ktoś da ponad 10 mln ale Adios.
0
@Nerazzurro obaj
0
@Norbi2021 pewnie ale ich nie rozumiesz. Dlatego piszesz jedno i to samo bo jesteś mało kumaty. Ale tacy jak ty tak mają lubią tylko szukać dziurki do zapchania.
2
@ToJa79 psg skoro kupili inwalidę rafinhe to wezmą i jego
0
@Feniks_37 poczekaj to tylko pismaki wypisują wszystko po to żeby się sprzedawało . Może Laporta wcale o tym nie myśli.
0
@Norbi2021 fajne te madrytczyki takie nie za mądre idealnie pasujesz
0
@Norbi2021 zaczyna mi się to podobać białasie. Jesteś ciepły ale ciężko Ci to przyznać. Won na stronę białych. PRubujesz tutaj swoich sił ale każdy jedzie ci rajty. Nawet poprawnie nazw klubów nie potrafisz wymienić a się udzielasz jakbyś był "znafcom" haha . Nara ciepły. Marszcz sobie i swojemu koledze dalej zaglądajcie sobie głęboko i niech was boli (znaczy ciebie) bo ty nie masz czym penetrować hahah
0
@Norbi2021 widzę twój chłopak Cię nie oszczędza powiedz mu zeby był delikatniejszy jak wchodzi .oj norbi norbi co pytę siorbi.
0
@19cukier48 przy równej liczbie pkt w Anglii decyduje różnic bramek
0
@AssisMoreira nigdy w życiu, marek lepszy
0
Messi poleciał do Madrytu zapytać jak Suarez zapatruje się na powrót do Barcy.
0
@kkbarca Victor Baia
1
@AmigoBlancos do u 23 dostał powołanie na Igrzyska Olimpijskie?
0
@Norbi2021 potrafisz napisać coś innego przyjacielu wacka?Czy jesteś tak zapatrzony w dupy że nic nie jest w stanie cię od nich oderwać? Chyba nic bo to się wysysa z mlekiem ojca .prawda?
0
@Norbi2021 nie opowiadaj tu wszystkim jak na ciebie wołają w domu nikogo to nie interesuje ale nie ma co się dziwić jak z chłopakiem wracasz do domu chociaż twoi ojcowie powinni się temu niw dziwić a popatrz jednak mają cos przeciw
0
@Norbi2021 boli mnie że są tacy ludzie jak ty
1
@Zoker boli go dupa że polak będzie lepszy od Niemca
0
@Norbi2021 boli ciebie jak w twój chłopak tam zagląda
0
@Norbi2021 fajny jesteś taki nie za mądry
68
Przesadzają wszyscy w sprawie Grosickiego i Sousy. Bardzo dobrze Sousa zrobił nie biorąc Kamila. Jak można powołać gościa który przez cały sezon zagrał może 2 mecze. Czy Ci wszyscy krytycy mają mózg? Brawo panie Sousa nie ulegaj presji tych baranów.
12
@Herbert tym bardziej że rodzice mieszkają w Terrassie . Kilka kilometrów od Barcelony to musi przylecieć do Barcelony przecież nie wyląduje w Paryżu.
0
Za czasów gry Raula to tylko jego i Casillasa szanowałem real
0
@Norbi2021 masz jeszcze coś innego do powiedzenia? Widzę że nie, skończyły się pomysły tylko jedno i to samo wpadłeś w kompleks. Pamiętaj teraz wszystko można powiększyć więc poproś chłopaka żeby cię zaprowadził na powiększanie Freda żeby nie musiał szukać i żeby mu było dobrze. A nie czekaj to on ciebie penetruje przecież.
0
@LeoMessiah jak rozpętałem II wojnę światową
0
@Encore żaden zawodnik realu nie wygrywa zasłużenie. Zapamiętajcie to.
0
@Norbi2021 zazdrościsz bo u ciebie nie ma co marszczyć prawda? Twój chłopak musi szukać Fredzika haha
0
@Ghazul3293 nie wiem co ci odpisać. Bo albo nie oglądasz spotkań tylko skróty na YT albo kompletnie nie znasz się na piłce
0
@Norbi2021 tam gdzie nigdy twoich ojców nie będzie. Tam go znajdziesz.