Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms powinien ale nie musi patrz przykład z własnego podwórka mieliśmy Marquez Puyol lub Puyol Pique albo Pique Mascherano żaden nie był lewonożny
0
@MSN30 pewnie się da kupić nowy bęben z zaczepami i będzie działać
1
@Comentateiro mi się chce oglądać i czekam na każdy mecz Barcy zawsze
2
Jedyne co mi brakuje u naszych zawodników to zaangażowania nawet jak musimy wygrać to nie biegamy nie gramy szybko tylko klepiemy na stojąco
5
Zanim zaczniecie narzekać na Antka zobaczcie ile razy on idzie na piłkę a reszta zespołu stoi
0
@zorf meczu nie pamiętam czy bul dobry czy nie ale karnego pamiętam
0
@goldmetaxa biegają to za dużo powiedziane. Przebywają na boisku raczej
1
Mingueza będzie miał dzisiaj prawdziwy test . Suarez dzik pewnie go po ustawia parę razy ale to będzie cenne doświadczenie
0
@BarcaKings965212 ale może chodziło mu o fife na konsoli. Połączą się on-line w takim razie
0
I tak będą pisać że pewnie wróci za rok . Zapomnijcie że on zrezygnuje z pieniążków z ojcem.
0
@regatta52 idź pan w h... z tym szczepieniem. Nie chciałem ale zaczęli mną segregować tu nie wejdę tam nie pojadę wiec się zaszczepiłem. Ręką napier..... 3 dni drgawki zimno itp.
0
@scotti jeżeli przyjmie kasę na poziomie 5 mln brutto za sezon to jestem jestem tak
0
@Pilka_jest_okragla new Ronaldinho
0
Szkoda ze kibiców nie będzie
0
@Bruttal ja na mecz Barcy zawsze uciekam z pracy do domu . Znaczy się oczywiście wychodzę na przepustki
1
@zorf bo nie strzelił bodajże w 2006 roku w półfinale karnego z Arsenalem na wagę awansu w LM
0
@Persyfl to wytłumacz
0
@Viscael11Barca bo wszyscy wyłączyli już w 60 min i poszli spać
0
@Persyfl ta 50 latka lepiej wygląda niż połowa 25 -tek
0
@PlsNotAtletico proszę cię nie przyznawaj się
0
@Cvzx a wielbiony swego czasu havertz jeszcze słabszy
0
@l0Messini łysego zwolnili i wzięli Ernesta? ;-)
1
@FC1899Barca Benzema cienias!!!
0
@barteggg08 desperek to nie piwo, to napój alkoholowy
0
@Zoker specjalnie takie są łatwe teraz bo pisiory będą chwalić się jak to nauka zdalna przyniosła super efekty. Ja to juz mówiłem pół roku temu że tak będzie
0
@Tomek54321 miałeś auto w LPG? Jeżeli tak czy widziałeś różnice jazdy na benzynie a na gazie? Powiem ci ze ja miałem z 10 lat temu oraz mam teraz aktualnie auto w LPG i nie ma żadnej różnicy na jakim paliwie jadę
0
5 mln na rękę max i oczywiście pozbycie się Brajta to byłaby spoko opcja
0
@Tomek54321 ale do 1,2 i 90km nie opłaca się pchać LPG. Bo co to spali? będzie jeździć tylko w mieście taka popierdułką . A jak masz dużo silniki i do tego moc to na LPG zaoszczędzisz
0
@GeneralXavi przecież on nie powiedział że wraca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika