0

@msmsms powinien ale nie musi patrz przykład z własnego podwórka mieliśmy Marquez Puyol lub Puyol Pique albo Pique Mascherano żaden nie był lewonożny

0

@MSN30 pewnie się da kupić nowy bęben z zaczepami i będzie działać

1

@Comentateiro mi się chce oglądać i czekam na każdy mecz Barcy zawsze

2

Jedyne co mi brakuje u naszych zawodników to zaangażowania nawet jak musimy wygrać to nie biegamy nie gramy szybko tylko klepiemy na stojąco

5

Zanim zaczniecie narzekać na Antka zobaczcie ile razy on idzie na piłkę a reszta zespołu stoi

0

@zorf meczu nie pamiętam czy bul dobry czy nie ale karnego pamiętam

0

@goldmetaxa biegają to za dużo powiedziane. Przebywają na boisku raczej

1

Mingueza będzie miał dzisiaj prawdziwy test . Suarez dzik pewnie go po ustawia parę razy ale to będzie cenne doświadczenie

0

@BarcaKings965212 ale może chodziło mu o fife na konsoli. Połączą się on-line w takim razie

0

I tak będą pisać że pewnie wróci za rok . Zapomnijcie że on zrezygnuje z pieniążków z ojcem.

0

@regatta52 idź pan w h... z tym szczepieniem. Nie chciałem ale zaczęli mną segregować tu nie wejdę tam nie pojadę wiec się zaszczepiłem. Ręką napier..... 3 dni drgawki zimno itp.

0

@scotti jeżeli przyjmie kasę na poziomie 5 mln brutto za sezon to jestem jestem tak

0

@Pilka_jest_okragla new Ronaldinho

0

Szkoda ze kibiców nie będzie

0

@Bruttal ja na mecz Barcy zawsze uciekam z pracy do domu . Znaczy się oczywiście wychodzę na przepustki

1

@zorf bo nie strzelił bodajże w 2006 roku w półfinale karnego z Arsenalem na wagę awansu w LM

0

@Persyfl to wytłumacz

0

@Viscael11Barca bo wszyscy wyłączyli już w 60 min i poszli spać

0

@Persyfl ta 50 latka lepiej wygląda niż połowa 25 -tek

0

@PlsNotAtletico proszę cię nie przyznawaj się

0

@Cvzx a wielbiony swego czasu havertz jeszcze słabszy

0

@l0Messini łysego zwolnili i wzięli Ernesta? ;-)

1

@FC1899Barca Benzema cienias!!!

0

@barteggg08 desperek to nie piwo, to napój alkoholowy

0

@Zoker specjalnie takie są łatwe teraz bo pisiory będą chwalić się jak to nauka zdalna przyniosła super efekty. Ja to juz mówiłem pół roku temu że tak będzie

0

@Tomek54321 miałeś auto w LPG? Jeżeli tak czy widziałeś różnice jazdy na benzynie a na gazie? Powiem ci ze ja miałem z 10 lat temu oraz mam teraz aktualnie auto w LPG i nie ma żadnej różnicy na jakim paliwie jadę

0

5 mln na rękę max i oczywiście pozbycie się Brajta to byłaby spoko opcja

0

@Tomek54321 ale do 1,2 i 90km nie opłaca się pchać LPG. Bo co to spali? będzie jeździć tylko w mieście taka popierdułką . A jak masz dużo silniki i do tego moc to na LPG zaoszczędzisz

0

@GeneralXavi przecież on nie powiedział że wraca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?