2

@prodigy bo dla Messiego to standard a benzema to musi siw napocić i wyżej już nie wejdzie

3

Ten Laporta lepiej niech nie fika z tą FIFA i UEFA bo tam zawsze wiatr w oczy wieje a ten jeszcze skacze żeby nas dobili całkiem

1

@adukla taka siła tez jest nam potrzebna w zespole. W każdym zespole jest potrzebny ktoś kto poprzewraca innych .

1

Fajnie wczoraj grał twardo. Ustawił na początku tego suareza kilka razy że ten aż mierzył go wzrokiem kilka razy

0

@barcelonaLM zamiast oglądać to tylko czytają i piszą. Durne to.

1

@Wossi61FCB @Ghazul3293 bo dla kolegi @ddanioofcb jak ktoś nie ma asyst ani bramek to do zmiany

0

@FafitFCB jak nie postawiło jak tylko w obronie stoja w sześciu

0

Getafe w swoim stylu niw grają w piłkę tylko dzida. Suarez menda śmierdząca też w swoim stylu aby tylko komuś zrobić krzywdę

0

@mat32 może jest pełno kurzu w środku i się przegrzewa i wyłącza

0

@Zip kartki tyle to dostaną rzezniki z pod Madrytu

0

@Sulimo raz na jakiś czas możesz się poświęcić dla dobra zespołu

0

@damian16161212 dokładnie 8 zwycięstw po 1:0 po samobojach i brzydkiej grze biorę w ciemno

0

@draxidox ja nie piszę przez internet przecież mogę się nie znać,niech sobie przyjdą do mnie ale na chatę nie wpuszczę powiem ze nie ma rodzicow w domu( od prawie 15 lat mieszkam osobno)i przez drzwi będę rozmawiał. No chyba że przyjdzie jakaś fajna pani

0

@Mixtape chce tyle kasy zarabiać że niech ten realik sobie go bierze

7

@FC1899Barca wogole mi się nie podoba i to nie dlatego że to stadion realu

0

@BorzyKrzys a teraz przetłumacz

2

Jeden wielki bełkot jak polityce

1

@greymid wiem ile zarabia Messi i zawsze powtarzałem że to za dużo. Nigdy nie napisałem że na tyle zasługuje. Piszę o realu bo to Perez płacze że nie będzie miał za co kupić hohlanda i żabojada . Każdy piłkarz zarabia absurdalne pieniądze. Kto jest temu winny? Właśnie te duże kluby które teraz nie potrafią spiąć budżetu bo nie stać ich na wypłaty

0

@LeoMessiah ja nienawidzę Suareza jak widzę jego ryj i przygarbiona sylwetkę to mam chęć z otwartej mu dać. Chamsko gra a jego jak ktoś go dotknie to płacz jakby połamało

0

@th@les ale czekaj ,słyszałeś o programie babcia +? Kasa dla babci która opiekuje się wnukiem do 3 roku życia kiedy jego mama jest w pracy

1

@HarveySpecter bo wiedzą że nigdy nie zagraliby już w elicie. Co w tym dziwnego?Popieram ich stanowisko że się odezwali

0

@Kusco15 No tak rozumiem też to , ale dla mnie liczy się kto jest w formie ten gra w lidze mistrzów czy w superlidze a nie założyciele grają zawsze . Każdy klub ma swoich kibiców i każdy chce ich pozyskiwać a ich formuła gry jest niesprawiedliwa ale mówi też że bez tych pieniędzy niw będzie ich stać na hala da czy mbappe. No to proste nie będzie ich stać niech sobie kupią młodego i go trenują a nie na gotowca czekają

1

Ja bym kogoś z trójki jong, busi, pedri posadził na ławce dzisiaj

0

@Cwaniak4 za wygranie superligi ma

1

Jak on pier..... To jak ich nie stać to niech nie płacą takich pieniędzy za kopanie piłki. Ramos nie musi zarąbać 20 mln euro . Niech zarabia 5 mln też przeżyje i to z godnością. Tyczy się to wszystkich zawodników. Nie muszą za transfery płacić 200mln wystarczy dużo mniej . Sami doprowadzili do takich wydatków.

1

Nie będzie mógł kupić mbappe i hallanda to sobie wyszkol ich cieciu

4

@izabella słuszny jak najbardziej

0

@SinMistico nie ma się co dziwić

0

@JohnnyBarca weź chyba jedno i drudzy sobie nóg zamurowali. Słaby mecz jak nic

0

@Nazio87 z nami całkiem dobrze . Szansa jest zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?