Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@adambądkowski93 i tak kibole schalke pozbawili się szybkiego powrotu do Bundesligi bo każdy piłkarz 10 razy się zastonowi teraz zanim tam pójdzie grać.
1
@Pustelnik lepiej odrazu usiąść na sędziego. Wpłyną mu na psychikę przed meczem i odrazu będzie gwizdał pod nich żeby nie było później afery. @Pustelnik to że nie dostali karnego nie znaczy że nie korzystają na innych decyzjach. A kolega wspomina też lata wcześniejsze gdzie naprawdę dużo się działo
15
Z tą pierwszą połowa to go poniosło. Mieliśmy mnóstwo sytuacji oni jedna . Powiem że oni w drugiej połowie lepiej zagrali jak w pierwszej
1
@kaamil1910 dobra cena
1
Jak go szanowałem tak pier.... jak potłuczony. Jedzie mu po nodze od kostki po jaja a on mówi ze przesadzona . Unai ogarnij się
0
Mogę cierpieć do końca sezonu ale mistrzostwo musi być nasze
0
@Rewolucja123 griz swoje zrobił a Messi przespacerowali mecz drużyna solidnie
0
@itmustbejoke najważniejsze 3pkt , ogólnie jako drużyna solidnie. Griz za dwie bramki na plus, Pedri widać że zajechany, Mingueza bardzo dobrze, Messi troszkę na spacerze. Ale tak jak mówię całą drużyna bardzo solidnie
0
Wszyscy mówią Real, Atletico lub Barca a może Sevilla zrobi niespodziankę haha. Mają najtrudniejszy terminarz ale kto wie
1
@Kuśmier święte słowa
0
@socha @Avatarr zgodzę się ale odpoczynek dla pedriego pozwoli mu wrócić na swój poziom i wtedy mamy pomoc na mega poziomie
0
@gryfiT. Chodzi o to jak porusza się po boisku. Widać poprostu że siw męczy, potrzebuje trochę odpoczynku jeden dwa mecze na ławce i wejście na 15 min i znowu zacznie biegać. Ale tak jak mówisz gra przyzwoicie
0
@10SzymonBarca10 bo tak zawsze jest jak Messi nie poda do lepiej ustawionego Antka
0
Pedri wygląda tragicznie. Od drugiej połowy musi wyjść Roberto albo Moriba
0
@Tomo1989 i bardzo fajnie w USA mecze tez są przy pełnych trybunach tylko u nas gówno burza
0
@Jankes94 jeden i drugi niech gnije u żabojadów
0
@Eto'o9 R10 No to powiedziałem że wolę barce. Ale jeżeli my zagramy piach to Atletico kibicuje bardzo .tak jak mówisz oby sąsiad mial gorzej haha
0
Pięknie oby szybko się wyeliminowali z mistrza . Czy Barca czy Atletico obojętnie , widomo lepiej Barca ale najwazniejsze zeby nie real z mistrzem
0
@VenoM niech idą. Krzyż im na drogę.
0
Zmniejszcie kopaczom wypłaty o 75 % i nie zbankrutują.
0
@Kamson33 nigdy nie wypełnia się odrazu .Ja tam zawsze pytam wszystkich do około czy też dostali i co myślą o tym.pozniej wypełniam.
1
@daniel32778 a gdzie jest takie miejsce?
0
@cules100pro przestań. I niesprawiedliwa gra słabych drużyn. Dopiero wtedy słabe drużyny zginą. Piłkarze trenerzy kibice są przeciw a ty się tym jarasz
0
@saczers438 dobry ale jakoś mnie nie przekonywał
0
@Zip haha sędzia zapomniał chyba, ale kilka powinni dostać
1
@Qlewer lepiej leżeć i nic nie robić a brzuch sam spadnie ale z łóżka na podłogę hahaha
0
@messi564 No dokładnie, do rotacji jak znalazł a zawsze może wypalić
0
@TylkoBarca7273 nic, to są dzieci trenujące w danym klubie
0
@messi564 dlaczego? może być solidnym zmiennikiem w czwórce który teoretycznie będzie duzo grał
0
@barteq a co on pokazał wczoraj? Raczej nie błyszczał