Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pustelnik żyje Barca żyje, piłka ręczna ma się bardzo dobrze koszykówka ma się bardzo dobrze inne sekcje tak samo
0
@Norbi2021 pogadaj z ojcem to się dowiesz co u niego słychać
0
@itmustbejoke nie może dać Barcelonie to zabierze Realowi. Luis na zawsze w naszych sercach
5
@Ghazul3293 a nie gra ?
0
@Norbi2021 stary nie stary tego nie wiesz ale z rozumem którego nigdy nie osiągniesz
0
@MaV5 a kto zasługuje? Dla mnie ten kto skończy na pierwszym miejscu
0
@monsterrize nie potrzeba super gwiazdy potrzeba zawodni którzy będą biegać a nie klepać. Tutaj trzeba serducha a nie spacerku
0
@ShinobiQWE boli ich wielki polak będzie lepszy
0
@Norbi2021 lepiej mieć starą niż nie mieć nic tak jak ty
0
@Norbi2021 chociaż ma co bo u ciebie raczej nic nie ma
0
@Norbi2021 ruszyć to ty możesz skórą w gaciach
0
@Norbi2021 takiego spokojnego gościa jak ja to ty nigdy w życiu nie spotkałeś
0
@Gruzin94 a no prawda
0
@Progressive a kto strzelił więcej bramek z rzutów wolnych? Ten jest lepszy
0
@Norbi2021 chyba nie gówniarzu
1
Jakikolwiek zawodnik może nie mieć umiejętności ale jak będzie grał z takim serduchem jak Puyol to każdy będzie takiego szanował.
7
Wszyscy normalne jedzenie a nasz Dembuś pizzą a później kontuzje cały czas
0
@Norbi2021 nie przedstawiaj się nam tutaj
0
@Coutinho007 tylko teoretycznie bo jednak grali lub grają w dosyć mocnych klubach w Azji a piszczu to idzie do swojego klubu do 3 ligi
0
@Rewolucja123 szczerze to co to za różnica czy będziemy na 3 czy 4 miejscu. Dla mnie żadna real przed nami to już jest porażka ale mam nadzieję że Atletico wygra
2
@KrystianR dlatego żałuję że ibra był u nas tylko rok
2
@jedrek7000 xavi czy iniesta ? Jak oni poprostu poszli za kasa do Azji nie zeszli ze sceny panie kolego
0
@david89 puig powinien tam iść bo mało grał plus Moriba . Mingueza się nagrał w pierwszej drużynie więc bym sobie go odpuścił
1
@DonMatteo901 No tak tylko taki piszczu jakby wrócił do Polski do takiej Legii i tak byłby najlepszy a dużo pomógł by w pucharach.
0
@Norbi2021 widzę translator poszedł w ruch podczas przerwy w szkole
0
@Norbi2021 No za mądry to Ty nie jesteś bo nie jest po chińsku
5
Grek królem strzelców ligi holenderskiej a gra w zespole który spadł do 2 ligi. Rok temu zawodnik Górnika Zabrze gdzie zagrał niewiele spotkań. Jak to w Polsce nie bardzo się poznano na jego talencie
0
@kingorbit wiesz co nie wiem jakoś tak mi do łba weszło że lepiej poczekać z rok i wtedy kupić
1
@lukas10 ten to miał łeb ale ja poleciłbym Johna Hartsona
0
@kingorbit masz piątkę? @BOIXOS1 ja zdecydowanie play4 . Ps5 myślę że jeszcze nie dopracowana tak jak powinna być