0

@Norbi2021 ale chyba ty bardziej . Ty chyba nie umieć pisać po polsku :-)

0

@Sysia11 brawo brawo nawet nie patrzy do kogo pisze

2

@Gomess dlaczego z granada? Przecież gubili pkt też w innych meczach.

0

@pluszek akurat Aguero nie spaceruje tylko dużo biega

0

Przypomnę tylko że Larsson też przychodził jako emeryt a ile dal nam radości.

0

@Norbi2021 nie przedstawiaj mi swoich ojców nikogo to nie interesuje

0

@Norbi2021 skoro cię nie interesuje to po co szczekasz? Pewnie lubisz takie komentarze Podejrzewam że mógłbym być twojm starym bejbe .

0

@chavez myślę że nie ponieważ Carlos bedziw zawsze legenda z kopytem i będzie każdy o tym pamiętać

0

@Whudi Piast najlepszy

0

@Rust_Cohle kup koszulkę z tego sezonu bo pobije rekord Mullera będzie fajna pamiątka

0

@marcin000019 a trenujesz pływanie i musisz płynąć na sucho w pokoju???? Hehe

13

@Shvedu a tak "wogule" to może Ty out?

0

@Norbi2021 twój komentarz też mało kogo interesuje . Pisałem o Messim a nie o całym zespole bo widzę że nie zrozumiałeś komentarza @PawelBarcaVeB Ni obwiniam jego za wyniki zespołu ale za jego podejście do gry jako naszego kapitana

8

@daro22 akurat nasze dziewczyny to właśnie im pokazują jak się gra

1

Leo wczoraj kolejny mecz przespacerowal jak go lubię i szanuję tak moja cierpliwość się kończy mimo że ma 30 bramek na sezon

0

@masq @kamiVeB całkiem serio. Dla mnie fenomenalne liczby ma Lewandowski. Gdyby Zielu miał 15 bramek i 15 asyst tobym się zgodził że fenomenalne a jak na ofensywnego pomocnika to dla mnie takie liczby jak on powinien mieć rok w rok

0

@Comentateiro z tymi fenomalnymi liczbami bym nie przesadzał ale naprawdę solidne

10

@Kitek1640 gdzie ty 433 widzisz w tym składzie?

0

Araujo to jest to.

0

Ktoś chyba sie pomylił. Chyba tylko za nazwisko tam trafił

0

@lj89 dlatego Atletico będzie mistrzem

0

@GeraltzKatalonii No tak San Sebastian napewno w plecy

0

Śmieszne w lidze hiszpańskiej jest najwięcej rzutów karnych po zagraniach ręką i muszą coś z tym zrobić. No tak niech piłka przestaną odbijać piłkę ręką ot cała filozofia. Ale zredukują teraz pewnie bo madrycik rozkręcił aferę to im już gwóźdź nie będą i liga hiszpańska osiagnie swój czyli redukcję karnych haha

0

@kubix05 No ale jak się dostanie do LM to nie mamy wtedy przedstawiciela w Lidze Europy bezsensu to

1

@lj89 i wydymają przez ich superlige

0

@Krokiet Sancho z BVB

3

@kubix05 a dlaczego nie do ligi Europy? Papszun trener z głową na karku naprawdę solidny trener

1

@maroon dobrowolność dobre sobie jak zmuszają żeby nie być odizolowanym od reszty to trzeba iść ale wybór masz to fakt albo siedzisz w domu i nie żyjesz ale sie szczepisz i robisz co chcesz

3

@KibicBarcy84 gdzie on strzelił uciekał przed strzałem a szwab go trafił piłka

0

@liberos35 remis w ciemno przed meczem stawiałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?