Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Norbi2021 ale chyba ty bardziej . Ty chyba nie umieć pisać po polsku :-)
0
@Sysia11 brawo brawo nawet nie patrzy do kogo pisze
2
@Gomess dlaczego z granada? Przecież gubili pkt też w innych meczach.
0
@pluszek akurat Aguero nie spaceruje tylko dużo biega
0
Przypomnę tylko że Larsson też przychodził jako emeryt a ile dal nam radości.
0
@Norbi2021 nie przedstawiaj mi swoich ojców nikogo to nie interesuje
0
@Norbi2021 skoro cię nie interesuje to po co szczekasz? Pewnie lubisz takie komentarze Podejrzewam że mógłbym być twojm starym bejbe .
0
@chavez myślę że nie ponieważ Carlos bedziw zawsze legenda z kopytem i będzie każdy o tym pamiętać
0
@Whudi Piast najlepszy
0
@Rust_Cohle kup koszulkę z tego sezonu bo pobije rekord Mullera będzie fajna pamiątka
0
@marcin000019 a trenujesz pływanie i musisz płynąć na sucho w pokoju???? Hehe
13
@Shvedu a tak "wogule" to może Ty out?
0
@Norbi2021 twój komentarz też mało kogo interesuje . Pisałem o Messim a nie o całym zespole bo widzę że nie zrozumiałeś komentarza @PawelBarcaVeB Ni obwiniam jego za wyniki zespołu ale za jego podejście do gry jako naszego kapitana
8
@daro22 akurat nasze dziewczyny to właśnie im pokazują jak się gra
1
Leo wczoraj kolejny mecz przespacerowal jak go lubię i szanuję tak moja cierpliwość się kończy mimo że ma 30 bramek na sezon
0
@masq @kamiVeB całkiem serio. Dla mnie fenomenalne liczby ma Lewandowski. Gdyby Zielu miał 15 bramek i 15 asyst tobym się zgodził że fenomenalne a jak na ofensywnego pomocnika to dla mnie takie liczby jak on powinien mieć rok w rok
0
@Comentateiro z tymi fenomalnymi liczbami bym nie przesadzał ale naprawdę solidne
10
@Kitek1640 gdzie ty 433 widzisz w tym składzie?
0
Araujo to jest to.
0
Ktoś chyba sie pomylił. Chyba tylko za nazwisko tam trafił
0
@lj89 dlatego Atletico będzie mistrzem
0
@GeraltzKatalonii No tak San Sebastian napewno w plecy
0
Śmieszne w lidze hiszpańskiej jest najwięcej rzutów karnych po zagraniach ręką i muszą coś z tym zrobić. No tak niech piłka przestaną odbijać piłkę ręką ot cała filozofia. Ale zredukują teraz pewnie bo madrycik rozkręcił aferę to im już gwóźdź nie będą i liga hiszpańska osiagnie swój czyli redukcję karnych haha
0
@kubix05 No ale jak się dostanie do LM to nie mamy wtedy przedstawiciela w Lidze Europy bezsensu to
1
@lj89 i wydymają przez ich superlige
0
@Krokiet Sancho z BVB
3
@kubix05 a dlaczego nie do ligi Europy? Papszun trener z głową na karku naprawdę solidny trener
1
@maroon dobrowolność dobre sobie jak zmuszają żeby nie być odizolowanym od reszty to trzeba iść ale wybór masz to fakt albo siedzisz w domu i nie żyjesz ale sie szczepisz i robisz co chcesz
3
@KibicBarcy84 gdzie on strzelił uciekał przed strzałem a szwab go trafił piłka
0
@liberos35 remis w ciemno przed meczem stawiałem