Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@stysiek każdy tak mówi, poczytaj inne komentarze piłkarzy z Niemiec Anglii itp
1
@Szogi każdy z nami tak gra
0
@Huta1968 skończą jak ich Sevilla klepnie lub zgubią pkt z Osasuną
1
@michal1899 akurat z busim i pique nie trafiłeś
0
@rumilas i tak zrobiłem a dzisiaj zdycham w robocie. Z każdym twoim słowem się zgadzam
0
@MarioVeB! Ja od jutro od 14:00 9 dni biorąc 3 dni urlopu
1
@BarcaaVEB będzie ich rozbijał dzisiaj
0
@FerNiKloVe całkiem możliwe
1
@Kgorecki2500 promuje się żeby była większa cena
0
Jakim kosztem Desta jak odkąd Roberto jest dostępny to cały czas gra
0
@David00 nie powiedziałem że ma gorsza tylko widać że pedri nie porusza tak jak wcześniej
0
@Yosemite wszyscy tylko nie Paryż
0
Wczoraj Guardiola pokazał wszystkim Barcelonistą że można wygrywać bez typowej 9 której tutaj wszyscy chcą. Nic na siłę nie trzeba kupować.
0
@Borneo poczekaj poczekaj . aguero? Depay? Coś mnie ominęło? Już są u nas?
1
@kuz nie jesteś sam .dobrze że przeczytałem twój komentarz
1
@David00 nie każdy ma taką wydolność. To że starszy gość biega od ciebie dłuższy dystans to oznacza ze ty młodszy masz przebiec więcej ze względu na wiek? Trochę głupie porównanie
0
@Foton w ryj mu" trza" było dać i powiedzieć że to od księdza
3
Czyli mamy najlepszy stadion internetowy
0
@JohnnyBarca jeden i kto a kolega pisze dwa i na dodatek 9. Nie znam gościa. Dobry jest?
1
@panczo czyli wszytko po ich myśli
0
Bayern nie wydaje takich pieniędzy na zawodników a trenera sobie kupili haha
0
@bielnikk No powiem Ci twoja uzasadnienie Konrada .albo zostawić albo sprzedać albo wypożyczyć. Jest w tym pewna logika
0
@blablak bo w madrycie nawet słońce nie chce wychodzić bo się brzydzi
0
@Fabik87 przecież to ściema jak nic. Ja zostaje dziennikarzyna i będę brał hajs za takie głupoty
0
@saczers438 idzie rozwijać się w swoim klubie ma być asystentem trenera i zawodnikiem
0
@saczers438 pewnie chce odejść i dlatego się nie przykłada już do gry
0
@Huck taki pedri z moriba powinni siw rotować częściej i wyszło by to obydwu panom najlepiej
0
@lukasbarca86 a może to już było przyklepane a on jest parę dni więc nie miał na to wpływu
0
@mateusz33 No a damy mu 15 mln za podpis plus 10 mln piłkarzowi i roczna pensje na poziomie 15 mln plus jeszcze ciocia i wujek muszą dostać za podpis bo kiedyś go pilnowali jakn mama była w pracy i też im się przecież należy