0

Komentarz usunięty

0

@stysiek każdy tak mówi, poczytaj inne komentarze piłkarzy z Niemiec Anglii itp

1

@Szogi każdy z nami tak gra

0

@Huta1968 skończą jak ich Sevilla klepnie lub zgubią pkt z Osasuną

1

@michal1899 akurat z busim i pique nie trafiłeś

0

@rumilas i tak zrobiłem a dzisiaj zdycham w robocie. Z każdym twoim słowem się zgadzam

0

@MarioVeB! Ja od jutro od 14:00 9 dni biorąc 3 dni urlopu

1

@BarcaaVEB będzie ich rozbijał dzisiaj

0

@FerNiKloVe całkiem możliwe

1

@Kgorecki2500 promuje się żeby była większa cena

0

Jakim kosztem Desta jak odkąd Roberto jest dostępny to cały czas gra

0

@David00 nie powiedziałem że ma gorsza tylko widać że pedri nie porusza tak jak wcześniej

0

@Yosemite wszyscy tylko nie Paryż

0

Wczoraj Guardiola pokazał wszystkim Barcelonistą że można wygrywać bez typowej 9 której tutaj wszyscy chcą. Nic na siłę nie trzeba kupować.

0

@Borneo poczekaj poczekaj . aguero? Depay? Coś mnie ominęło? Już są u nas?

1

@kuz nie jesteś sam .dobrze że przeczytałem twój komentarz

1

@David00 nie każdy ma taką wydolność. To że starszy gość biega od ciebie dłuższy dystans to oznacza ze ty młodszy masz przebiec więcej ze względu na wiek? Trochę głupie porównanie

0

@Foton w ryj mu" trza" było dać i powiedzieć że to od księdza

3

Czyli mamy najlepszy stadion internetowy

0

@JohnnyBarca jeden i kto a kolega pisze dwa i na dodatek 9. Nie znam gościa. Dobry jest?

1

@panczo czyli wszytko po ich myśli

0

Bayern nie wydaje takich pieniędzy na zawodników a trenera sobie kupili haha

0

@bielnikk No powiem Ci twoja uzasadnienie Konrada .albo zostawić albo sprzedać albo wypożyczyć. Jest w tym pewna logika

0

@blablak bo w madrycie nawet słońce nie chce wychodzić bo się brzydzi

0

@Fabik87 przecież to ściema jak nic. Ja zostaje dziennikarzyna i będę brał hajs za takie głupoty

0

@saczers438 idzie rozwijać się w swoim klubie ma być asystentem trenera i zawodnikiem

0

@saczers438 pewnie chce odejść i dlatego się nie przykłada już do gry

0

@Huck taki pedri z moriba powinni siw rotować częściej i wyszło by to obydwu panom najlepiej

0

@lukasbarca86 a może to już było przyklepane a on jest parę dni więc nie miał na to wpływu

0

@mateusz33 No a damy mu 15 mln za podpis plus 10 mln piłkarzowi i roczna pensje na poziomie 15 mln plus jeszcze ciocia i wujek muszą dostać za podpis bo kiedyś go pilnowali jakn mama była w pracy i też im się przecież należy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?