Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop nowe może być ale sprawiedliwe a nie kto bogatszy. Jak teraz taki mniejszy klub ma stać się lepszy?
0
@lucca87 żart to ta superliga która ma wzbogacić jeszcze tych bogatszych.
0
@dniel mniej stracą teraz niż później jak wszyscy odejdą
0
@JarekS a kto powinien ze dostanie 12mln
2
@derlysy1979 i fajnie chociaż zasłużenie wywalczone swoją aktualna formą na boisku a nie za pieniążki lub zasługi z przed 20 lat albo i więcej.
2
Bardzo dobrze . Srać na super ligę. Nic tam nie jest sprawiedliwe
1
Juve chce Dembele . Barca chce 50 mln Juve nie stać i chca dać nam Rabiota żeby obniżyć cenę. Nie dość że wyssane z palca to jeszcze Rabiot haha
1
@kubusbarca11 ty nie kumasz ze chodzi o sprawiedliwość a nie kto z kim będzie grał ? Dlaczego takie Getafe np nie będzie mogło zagrać SL jak za 3 lata powiedzmy będę typowym zespołem w Hiszpanii bo przejmie ich gość który to poukłada i byliby w Europie znaczacym zespołem. Ale nie bo to nie jest wielki Arsenal czy jeszcze większy Tottenham haha
0
@DonMatteo901 taka prawda że hit Milan Arsenal czy Tottenham będzie się oglądało gorzej niż mecz Leicester Ajax bo tamte kluby to sa tylko za kasę w lidze a nie za formę która prezentują
1
@Nano22 No Dembele na Fifie to jest kocur
0
@cules100pro ale NBA to liga amerykańska a tu jest w Europie kilkadziesiąt krajów. Tak wiem z Kanady też są gdybys chcial mi odpowiedzieć
0
Chcą robić niesprawiedliwą Super Ligę to niech zrobia trzy ligi z których będą spadki i awanse a żeby dostać się do 3 ligi z której też będą spadki trzeba będzie przejść eliminację tak jak teraz do LM .
0
@kaladin No właśnie dlatego coraz mniej zaczyna mi się podobać piłka nożna. Bo ja chce oglądać dobry futbol a nie futbol historii . Skoro np.Atalanta, Porto są lepsze na ten moment to chce oglądać spotkanie ich spotkania z Realem, Barca czy City bo to będzie lepszy mecz @Herbert ooo bardzo dobra @pienaar mnie gówno obchodzi marka mnie obchodzi forma i dobry mecz a nie oglądanie marki
2
@A_Gomesinho_21 a rozumiesz że jest to nie sprawiedliwe ? Atalanta na ten moment jest lepsza i też gdyby dostała kasę z SL to byłaby dużo lepsza
0
@kamilop nie wierzę w to że odejdą z ligi
2
Taka superliga a w niej słaby np Arsenal przecież to są jaja jakieś. To już włoska Atalanta jest lepsza
0
@norbi77 piękne podsumowanie
1
Mogę przegrywać po dwa mecze w sezonie z Realem a zdobywać mistrza co roku. Hahaha
2
Akurat przełączyłem z meczu Napoli i co pierwsze jest w meczu realu. Oszustwa. Karny jak nic.
0
@Kondziubarca @Kamil6 @Dosq dla mnie nasz Moder lepiej się prezentuje
7
Tak patrze na tego Fabiana Ruiza z Napoli. To nie wiem dlaczego nim się tak zachwycają. Nie dokładny, biega jak pokraka, nie skoordynowany . Nie chciałbym go u nas nawet za darmo. Chyba że do rezerw
0
Haha United Manchester to rzeczywiście w ostatnich latach taka potęga. Nie dziwne że dążą do tego jak się nie łapali na puchary
4
Jeden mecz na ławce i już komplikacje z kontraktem zaraz zagra dwa mecze z rzędu i powiedzą już blisko czekamy tylko na podpis po czym nie zagra ponieważ będzie odpoczywał Dembele się oddala haha
2
Co za brednie skoro powiedział po objęciu że mu ufa itp to przecież nie będzie teraz po każdy spotkaniu klepał dziennikarza tego samego
0
@cules100pro z Getafe? Przecież oni zawsze się kładą przed nimi
0
@Gronek tak dopowiem będzie z niego kozak i już jest niech tylko drużyna zacznie funkcjonować na pełnych obrotach
0
@BarcaInfo łezka w oku jak to było dawno temu
1
@VamosRakieta karma za superpuchar dla brodacza
0
@blaugrana1980 Bravo Antoś . Pokazałeś leszczom gdzie ich miejsce
0
@blaugrana1980 żałosny to jesteś Ty jako kibic Barcy jeżeli nim jesteś bo śmiem wątpić