0

@kamilop nowe może być ale sprawiedliwe a nie kto bogatszy. Jak teraz taki mniejszy klub ma stać się lepszy?

0

@lucca87 żart to ta superliga która ma wzbogacić jeszcze tych bogatszych.

0

@dniel mniej stracą teraz niż później jak wszyscy odejdą

0

@JarekS a kto powinien ze dostanie 12mln

2

@derlysy1979 i fajnie chociaż zasłużenie wywalczone swoją aktualna formą na boisku a nie za pieniążki lub zasługi z przed 20 lat albo i więcej.

2

Bardzo dobrze . Srać na super ligę. Nic tam nie jest sprawiedliwe

1

Juve chce Dembele . Barca chce 50 mln Juve nie stać i chca dać nam Rabiota żeby obniżyć cenę. Nie dość że wyssane z palca to jeszcze Rabiot haha

1

@kubusbarca11 ty nie kumasz ze chodzi o sprawiedliwość a nie kto z kim będzie grał ? Dlaczego takie Getafe np nie będzie mogło zagrać SL jak za 3 lata powiedzmy będę typowym zespołem w Hiszpanii bo przejmie ich gość który to poukłada i byliby w Europie znaczacym zespołem. Ale nie bo to nie jest wielki Arsenal czy jeszcze większy Tottenham haha

0

@DonMatteo901 taka prawda że hit Milan Arsenal czy Tottenham będzie się oglądało gorzej niż mecz Leicester Ajax bo tamte kluby to sa tylko za kasę w lidze a nie za formę która prezentują

1

@Nano22 No Dembele na Fifie to jest kocur

0

@cules100pro ale NBA to liga amerykańska a tu jest w Europie kilkadziesiąt krajów. Tak wiem z Kanady też są gdybys chcial mi odpowiedzieć

0

Chcą robić niesprawiedliwą Super Ligę to niech zrobia trzy ligi z których będą spadki i awanse a żeby dostać się do 3 ligi z której też będą spadki trzeba będzie przejść eliminację tak jak teraz do LM .

0

@kaladin No właśnie dlatego coraz mniej zaczyna mi się podobać piłka nożna. Bo ja chce oglądać dobry futbol a nie futbol historii . Skoro np.Atalanta, Porto są lepsze na ten moment to chce oglądać spotkanie ich spotkania z Realem, Barca czy City bo to będzie lepszy mecz @Herbert ooo bardzo dobra @pienaar mnie gówno obchodzi marka mnie obchodzi forma i dobry mecz a nie oglądanie marki

2

@A_Gomesinho_21 a rozumiesz że jest to nie sprawiedliwe ? Atalanta na ten moment jest lepsza i też gdyby dostała kasę z SL to byłaby dużo lepsza

0

@kamilop nie wierzę w to że odejdą z ligi

2

Taka superliga a w niej słaby np Arsenal przecież to są jaja jakieś. To już włoska Atalanta jest lepsza

0

@norbi77 piękne podsumowanie

1

Mogę przegrywać po dwa mecze w sezonie z Realem a zdobywać mistrza co roku. Hahaha

2

Akurat przełączyłem z meczu Napoli i co pierwsze jest w meczu realu. Oszustwa. Karny jak nic.

0

@Kondziubarca @Kamil6 @Dosq dla mnie nasz Moder lepiej się prezentuje

7

Tak patrze na tego Fabiana Ruiza z Napoli. To nie wiem dlaczego nim się tak zachwycają. Nie dokładny, biega jak pokraka, nie skoordynowany . Nie chciałbym go u nas nawet za darmo. Chyba że do rezerw

0

Haha United Manchester to rzeczywiście w ostatnich latach taka potęga. Nie dziwne że dążą do tego jak się nie łapali na puchary

4

Jeden mecz na ławce i już komplikacje z kontraktem zaraz zagra dwa mecze z rzędu i powiedzą już blisko czekamy tylko na podpis po czym nie zagra ponieważ będzie odpoczywał Dembele się oddala haha

2

Co za brednie skoro powiedział po objęciu że mu ufa itp to przecież nie będzie teraz po każdy spotkaniu klepał dziennikarza tego samego

0

@cules100pro z Getafe? Przecież oni zawsze się kładą przed nimi

0

@Gronek tak dopowiem będzie z niego kozak i już jest niech tylko drużyna zacznie funkcjonować na pełnych obrotach

0

@BarcaInfo łezka w oku jak to było dawno temu

1

@VamosRakieta karma za superpuchar dla brodacza

0

@blaugrana1980 Bravo Antoś . Pokazałeś leszczom gdzie ich miejsce

0

@blaugrana1980 żałosny to jesteś Ty jako kibic Barcy jeżeli nim jesteś bo śmiem wątpić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?