0

@Wallenquist bo stary zarząd to kretyni. Laporta powinien zadzwonić do Suareza pogadać i niech wraca do nas

1

@BarcaSupporter nie kupić tylko przejąć za darmo

0

@Yoshi94 co nie zmienia faktu że jakby Liverpool był skuteczniejszy do przerwy powinien już 2:0 prowadzić i byłoby po zawodach

2

@SeWo77 bo patrzy ta mordą na przestraszoną i się litują na takim

2

@Alicja3500 mam tak samo

27

Wielki casemiro powinien wylecieć z bosika po faulu na Milnerze i tyle z jego wielkości ale jak zwykle tym burakom się upiekło

1

@FC1899Barca brawo dla nich.

4

@dawid141 to tak jakbyś kibicował Realowi nie wytłumaczalne

3

Każde niepowodzenie realu to moja satysfakcja

1

@Jarek797 przecież do momentu kiedy ogłosił że nie przedłużyć umowy grał. Prosty przykład jest powoływany do reprezentacji to chyba coś oznacza mimo że nie gra

0

@4drian0 a real za to jest mocny tak samo słaby jak ten Liverpool

0

@bartekvisca bo Messi nie gra 1 na 1 tylko 1 na 3 rąk ostatnio wygląda

0

@haryveb944 teraz wszyscy oprócz białych

0

@Pustelnik on piszczy ze swoim agencikiem żeby dostać jak najwięcej kasy może to być nawet w Azji ale kasa musi się zgadzać

0

Ale ten Paryż jest słaby

0

@DonMatteo901 Garcię, Aguero , Gaye i Emersona

0

@maciejsonFCB nie od liczby goli tylko od zwycięstw bo od liczby goli to będzie się sępił żeby tylko strzelić gola nie patrząc na zespół a jak będzie od zwycięstw to będzie grał zespołowo

0

@polo508 a gamonie może wiedzą że ma na 2 lata z opcją przedłużenia o kolejne dwa ze strony Barcelony

0

@Rust_Cohle jakiego solara?

0

@swer2251 jak stracą skoro ma kontrakt ? Bo nie rozumiem.

0

@eckov wiadomo białasą. Ich tu więcej niż nas i i więcej niz na stronie srealu

2

@FCBparasiempre Nie ważne jaki był ważne że nas zdradził a tego się nie zapomina i nie wybacza.

2

O jeszcze umowa dobrze się zaczęła a ci już znowu szastają kasą. Będzie rok lub dwa do końca wtedy rozmawiajmy

0

@Yoshi94 nie do końca , neymar często kontuzję dembek nie wiadomo a z Aniu nie wiadomo czy się wyleczy wiec będzie akurat rotacja co chwilę kogoś nie będzie

0

@Colon o kurde nieźle

0

@Herbert haha i tylko z neymarem

5

@koksik2700 a ja mam nadzieję że nie wygra jej w psg

0

@Image minus 2,5 gola

0

@Coutinho007 ale z żadnego z nich nie było takiej beki

0

@Coutinho007 Douglas miał lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?