Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wallenquist bo stary zarząd to kretyni. Laporta powinien zadzwonić do Suareza pogadać i niech wraca do nas
1
@BarcaSupporter nie kupić tylko przejąć za darmo
0
@Yoshi94 co nie zmienia faktu że jakby Liverpool był skuteczniejszy do przerwy powinien już 2:0 prowadzić i byłoby po zawodach
2
@SeWo77 bo patrzy ta mordą na przestraszoną i się litują na takim
2
@Alicja3500 mam tak samo
27
Wielki casemiro powinien wylecieć z bosika po faulu na Milnerze i tyle z jego wielkości ale jak zwykle tym burakom się upiekło
1
@FC1899Barca brawo dla nich.
4
@dawid141 to tak jakbyś kibicował Realowi nie wytłumaczalne
3
Każde niepowodzenie realu to moja satysfakcja
1
@Jarek797 przecież do momentu kiedy ogłosił że nie przedłużyć umowy grał. Prosty przykład jest powoływany do reprezentacji to chyba coś oznacza mimo że nie gra
0
@4drian0 a real za to jest mocny tak samo słaby jak ten Liverpool
0
@bartekvisca bo Messi nie gra 1 na 1 tylko 1 na 3 rąk ostatnio wygląda
0
@haryveb944 teraz wszyscy oprócz białych
0
@Pustelnik on piszczy ze swoim agencikiem żeby dostać jak najwięcej kasy może to być nawet w Azji ale kasa musi się zgadzać
0
Ale ten Paryż jest słaby
0
@DonMatteo901 Garcię, Aguero , Gaye i Emersona
0
@maciejsonFCB nie od liczby goli tylko od zwycięstw bo od liczby goli to będzie się sępił żeby tylko strzelić gola nie patrząc na zespół a jak będzie od zwycięstw to będzie grał zespołowo
0
@polo508 a gamonie może wiedzą że ma na 2 lata z opcją przedłużenia o kolejne dwa ze strony Barcelony
0
@Rust_Cohle jakiego solara?
0
@swer2251 jak stracą skoro ma kontrakt ? Bo nie rozumiem.
0
@eckov wiadomo białasą. Ich tu więcej niż nas i i więcej niz na stronie srealu
2
@FCBparasiempre Nie ważne jaki był ważne że nas zdradził a tego się nie zapomina i nie wybacza.
2
O jeszcze umowa dobrze się zaczęła a ci już znowu szastają kasą. Będzie rok lub dwa do końca wtedy rozmawiajmy
0
@Yoshi94 nie do końca , neymar często kontuzję dembek nie wiadomo a z Aniu nie wiadomo czy się wyleczy wiec będzie akurat rotacja co chwilę kogoś nie będzie
0
@Colon o kurde nieźle
0
@Herbert haha i tylko z neymarem
5
@koksik2700 a ja mam nadzieję że nie wygra jej w psg
0
@Image minus 2,5 gola
0
@Coutinho007 ale z żadnego z nich nie było takiej beki
0
@Coutinho007 Douglas miał lepiej