Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kurkmen w nosie to mam dla mnie liczą się 3 pkt. Mogą grać słabo brzydko ale żeby wygrali
1
Przecież Granada grała u siebie a nie na Old Trafford
1
Niedługo już projekt będzie zrobiony dla na 2050
1
@czar007 chyba nie piszesz serio porównując go do Marka. Nie uwierzę w to nigdy
0
@czar007 proszę cię karakan mały miał szczęście bo większość strzałów leciała prosto w niego. Buty moga wiązać ale na wyjscie do galerii z tą fryzurą nie na boisko
15
@pres genialna gra? Czy ty siebie słyszysz? 5 razy w ciągu 90 min przekroczyć połowę boiska to nie genialny mecz tylko kupa szczęścia i brak skutecznością Bayernu
0
Niech składają. Gość wjeżdża od tyłu w nogi Dembusia i mają pretensje. Niech ten Ronaldo ogarnie ich tam.
0
@pershing86 No wiem i mogą przegrać z trzecio ligowcem haha
1
Nie z takich opresji wychodził Liverpool. Tak dla przypomnienia
0
To lepiej niech ten neymar sobie siedzi w tym Paryżu
0
@Placebiusz fati dembek i Messi na 9
1
Lepiej niech się nie spieszy
1
Szkoda że widzi błędy tylko w jedną stronę bo kilka żółtych kartek a nawet czerwoną mogli dostać dużo wcześniej
0
@trolownik fajnie Leoś jeszcze tam nie strzelił to musi ze dwie włożyć żeby Madryt zapamiętał wielkiego Leosia
0
@Peciak na niego nie korzystnie działa nawet przerwa między kolejkami
0
@kuz de jonga przesunąć wyżej a tam dać araujo . Dembek do zmiany albo zostawić ten skład ale Dembek na bok
0
Widzę że nie tylko ja myślę że sędzia to h...
0
@MatiFCB2000 good typ
1
@Bocheno1 a to chyba to samo bo są najdłużej @Rewolucja123 niedokonca prawda. Jeżeli ktoś ma charyzmę i potrafi scalić szatnie to takiego się szanuje
1
@jakub1906 ponieważ u nas są dziwne zasady kto jest najdłużej w klubie ten jest kapitanem
10
Po co on nam w tym wieku?
0
@busquets5 No to redakcja ci pomoże wybierze powiedzmy po pięciu piłkarzy coś tam ich opisze krótko i do dzieła
0
@Krokiet dokładnie to klub powinien zapłacić Haalandowi a ten z tych pieniędzy niech daje agencikowi bo to on go zatrudnia a nie klub
0
@Redakcja pomyślałem że nasz klub liczy już sporo lat i może można by zrobić głosowanie lub sami byście wybrali jedenastkę klubu, powiedzmy najlepszego zawodnika każdego 10 lecia klubu plus trenera akurat by wyszło 11 zawodników i trener z całej historii klubu. Z tym że żaden zawodnik nie mógłby być wybrany oczywiście dwa razy jeżeli panował w naszym klubie dłużej niż 10 lat lub na przełomie
5
@Joe_Barbaro dlatego prawdziwy kibic Barcy wierzy zawsze do końca. Bo jesteśmy Barca
0
@Ghazul3293 Dudek Boruc Fabiański Szczęsny. Widzę Dudka mało osób docenia chyba mało widzieliście go w akcji
23
Nawet nie czytałem do końca 20mkn dla agencika 20 mln dla tatusia 30 mln na piłkarza i co jeszcze? 10 mln dla brata 5 mln dla cioci haha. Dziękuję bardzo niech sobie zostanie w Dortmundzie albo niech sobie idzie gdzie indziej
0
@tomek8756 pierdu pierdu
0
@Mixtape jakoś niedawno mało im zabrakło do awansu. Chyba że nie chcieli że względów finansowych
0
@roberto1212 są inne lepsze opcje