Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaxiLopez_84 jak koeman wprowadzał napastników bo przegrywał gadali na LR nie ma pojęcia o taktyce ipt itd sousa miał 3 napadziorow co za taktyce super trener gadają. Śmiech na sali.
4
@JohnnyBarca ja też od dzieciaka uwielbiam Leeds Utd. Pamiętam Marka Viduke, Harego Kewella, Lee Bowyer itp to było super Leeds
0
@amanter a co to za gościu?
1
@kamilop dajcie spokój z tym fatim. Chłopak ma 18 lat i kontuzję i wyjdzie z tego . Co ma już skończyć przygodę bo doznał kontuzji? Milik dwa razy zrywał więzadła i gra dalej więc spokojnie
0
Pierwsze miejsce awans a drugie baraże?
3
@CatalanDream i pięknie lubię gościa
1
@msmsms nie wiem ja tam desek nie jem ale świeżutka bułeczka jeat najlepsza
0
@Pstryk przecież pjanic nie gra ostatnio w ogóle
0
@QuentinTarantino city go chciało ale on powiedział nie więc go odstawili na boczny tor więc gra mało ot cała filozofia a gość ma potencjał więc się nie jarają tym bardziej że przyjdzie za darmo
0
@clyde nie otwieraj oczu , nie oddychaj, dobre filmy
0
@Tomo1989 No tak ale skoro zatrudniają trenera to raczej powini szukać z taką samą wizja jak mają oni a jeżeli zatrudniają trenera kompletnie innego to znaczy że gówno się znają na swojej pracy
0
@333tricampeones333 krótko i na temat
1
@WiernyDoKoncaFCB tylne przeciwmgielne
0
@LukaszFan a oni nie mają co robić tylko nowe coś wprowadzać? Nie można raz porządnie? Czy tydzień czasu to aż tak wiele się zmienia? Niech zajmą się praca tą co mieli przed pandemią bo ja zaniedbali
0
@Tomo1989 ale jak nie dostanie zawodników takich jak chce pod swoją taktykę to jak ma wykonać swoją pracę tak jak chce ? Jak masz go oceniać? Trener mowi np. chce wijnalduma a oni mu pjanica, trener mowi coutinho na przykład a dostanie Eriksena
0
@Damian11 największą głupota to taka ze szkoły są zamknięte a dzieci po popołudniu trenują w klubach i się widzą haha a druga jest taka że jedno dziecko siedzi w domu na zdalnym a drugie chodzi do szkoły haha
0
@Czarny_ck ale jak przychodzi i go musimy odkupić to też dostaje za podpis i jaka jest różnica? Ano taka że dalej nie płacimy innemu klubowi za transfer czyli za darmo
1
@Bartek_C ale ty jesteś mądry :-) ale za transfer płacić klubowi nie musisz czyli za darmo .a czy płacisz klubowi czy nie to resztę oplat zrobić musisz
0
@Getek uuu godziny grania .Cudna gra. Najlepsza mimo wszystko późniejsze już nie były tak dobre
0
@max1982 mam znajomego który oddawał i mówił że to jest jakaś masakra ile przy tym musiał jeździć wypełniać papierki itp. Mówi że stracił tyle czasu( jeździł kilka razy więc parę dni mu zlecialo) że drugi raz by się już nie zdecydował
0
@chavez mingueza pique araujo a przed nimi de jong pedri busi alba i dest i przód Messi Dembek taki skład na real będzie
1
Brać aguero, depaya, wijnalduma i Garcię wszyscy za darmo. Sprzedać umtitiego, brajta, alenie, pjanica, firpo, coutinho.
1
@newdominik a źle mówi. Real to wilki i dobry zespół nie ważne czy go lubimy czy nie ale faktów nie oszukamy
0
@urbipl takie pytania że co niektórzy będą zmuszeni do podowania jakie mają mieszkania, domy itp
0
@urbipl taki potrzebny żeby wiedzieli jaki jestem bogaty czy biedny
3
@Barcza223 pewnie ja bym zrobił jak w USA. Wchodzisz na mój teren mogę cię odstrzelić
0
@MarcelNJ11 nie mówię że Ty. Ja też nie ale dużo tutaj było takich gagatków a teraz będą pisać jaki to on jest super . Jak im wiatr zawieje
2
@MarcelNJ11 dobry komentarz a jeszcze kilka miesięcy wstecz połowa tutaj wyrzucała de jonga haha
0
@Yosemite lewy strzelił 500?
0
@KacperVEB ale nie musimy szukać na siłę na to wygląda