Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Criss18Barca nie ponieważ znam trochę ich rodzinę i Piotrek to fan realu więc niech sobie tam pyka
0
Mascherano i Puyol to byłaby para zabójców gdyby spotkali się w formie
1
@4Fabregas4 na czytałeś się bzdurnych teorii o dna Barcy widzę. Teraz żądam c pytanie geniuszu futbolowy czy Mourinho, Kloop , Ancelotii, Flick to wychowankowie kultury Barcy? A jednak są lub byli wyśmienitymi trenerami. Dlaczego nie podniecasz się młodym Cruyffem przecież jest synem wybitnego trenera przecież dałby nam najwięcej. Dawać go na trenera. Napisales koledze @Pawlak1992 że wygranie w takich okolicznościach to obowiązek . Śmiem twierdzić że albo jesteś nienormalny albo przygłupi albo naprawdę dobrze udajesz. Przecież Barcelona ma obowiązek wygrywania wszystkiego i Real ma taki obowiązek i Juventus i Bayern a jednak tak nie jest bo to jest piłka nożna kolego. Ty a może Valdes zostanie trenerem papiery ma a jest wychowany w kulturze Barcelony. I napiszę ci poraz ostatni xavi zostanie w twojej lidze katarskiej do 2022 roku ponieważ z katarem ma podpisany kontrakt że będzie twarzą MŚ. Rozumisz haha czy trzeba prościej pisać?
0
@Pawlak1992 pięknie to napisałeś. Brawo dla Ciebie. Zaczynam podejrzewać że ten @4Fabregas4 to jakaś biała owca z madrytu haha która próbuje mieszać na tej stronie
1
@masq ma dopiero 18 lat i to pierwsze spotkania z taką wagą więc na pewno to zaprocentuje choć uważam że źle nie zagrał z każdą minuta nabierał pewności siebie
1
@4Fabregas4 wiedziałem że to napiszesz wręcz mogłem napisać to pierwszy. Ty twoje fakty proszę Cię. Dam Ci jeden fakt w lidze w Bangladeszu jest zespół który zdominował ligę proponuję zatrudnić tego trenera, dużo strzelają mało tracą widać że ten trener ma pojęcie o taktyce a taki koeman to słaby jest strasznie w porównaniu z tamtym trenerem.Taki pomysł Ci dałem skoro Raków Ci się nie podoba. No tak nie czytam ze zrozuminiem dobrze że inni czytają i myślą podobnie jak ja . Powiem Ci jedno Xavi zostanie trenerem Barcy ale nie wcześniej jak po MŚ w Katarze bo ma z nimi umowę.
1
@4Fabregas4 dalej twierdzisz że Koeman nie ma pojęcia o taktyce? Zdominowaliśmy psg że nie mogli wyjść za 30 metr tylko dzida do przodu i koniec . Poraz kolejny grają młodzi. Ciekawy jestem co teraz wymyślisz. Koledzy wcześniej fajny pojazd Ci dali. Wszyscy przeciwko Tobie ale ty i tak Xavi najlepszy trener na świecie. Raków Częstochową też fajną piłkę gra może tego trenera weźmiemy do Barcy
0
@Volcano nie ona musi być nie normalna. O wszystko będzie pytać mamę nawet jak będziesz chciał ją ciupnąć. Później teściowa będzie się Ci we wszystko mieszała
0
@DawidekFCB nie ponieważ strzeliło 4 bramki na wyjeździe
0
A po nagłówku myślałem że serio będzie. Nie ma szans pozbędą się go
1
@cyron1 jak Ty mi w tym momencie zaimponowałeś tymi słowami. Pieknie.Bravo.
0
@NaFazieHitman o kim mówisz?
0
@Mow_mi_Douglas dlaczego skoro jest za darmo to nie głupi pomysł
0
@4Fabregas4 no z okręgówka to było w formie żartu ale kogo Xavier nauczył grać w piłkę? Nauczyłby jakby był tam trenerem 10 lat to wczesniejszy trener ich nauczył a Xavi tylko kontynuje. Okej szanuję twoje zdanie że chcesz xaviego na trenera a je chcę dać czas koemanowi. Musi grać młodymi bo zajechał innych ? Nie zgodzę się musi nimi grać bo nie dostał grać,y takich jakich chciał i musi szukać w rezerwach i zobacz oni z 3 ligi przyszli gdzie nie mogli awansować a ty chcesz żeby po pół roku ogrywali najlepszych . To poprzedni trenerzy dali ciała że nie wprowadzali ich stopniowo to teraz są rzuceni na głęboką wodę i to zaprocentuje za rok albo dwa
0
@izabella a ja juz odpowiem BARCA JEST NAJLEPSZA u zawsze będę tak mówił a kibice którzy tylko narzekają i wyzywają to dla mnie zwykłe buraki
0
@4Fabregas4 czyli wygrywając mamy wstawiać napastnikami a przegrywającym obrońcę tak ? Dobrze rozumie? A powiedz o w piłce nożnej chodzi a zwycięstwo czy multum sytuacji? Koeman daję grać młodym graczom którzy do tego wygrywaja mamy finał pucharu króla wciąż szanse na mistrzostwo a ty chcesz xaviego który jest jedną wielką niewiadomą no ale tak przecież to xavi który robi wyniki w katarze z poziomem polskiej ligi okręgowej którzy kupują wszystko za pieniądze nawet narodowość.
0
@4Fabregas4 nie twierdzę że zbawi ale zmiana taka na nic się zda ocenię Koemana dopiero po drugim sezonie kiedy normalnie przepracuje cały sezon z okresem przygotowawczym dostanie zawodników jakich chce. Piszesz jeżeli ma sie poukładany zespół to daj mu czas niech poukłada po swojemu niech robi wyniki w klubie jest pół roku z doskoku do tego w trudnym okresie a ty już zmieniasz bo Xavi jest inni trenerzy też są i nawet lepsi niż xavi
0
@4Fabregas4 piszesz że komandos źle trenuje. Skąd to wiesz jesteś na treningu ? Może on wyciąga z tych piłkarzy maxa. Ma młodych zawodników dużo kontuzji doświadczonych zawodników których czas już raczej minął, chciał innych których mu nie dano a i tak robi w miarę dobre wyniki. Co ma robić trener gdy wygrywa mecz a na boisku grają 18 latkowie i dziadki które już od 70 min nie mają siły? Dalej ma atakować? Gra mądrze i widzi to więc gra na wynik a nie na widowisko bo w sporcie każdy patrzy na wynik . Wolę wygrać jedna bramkę niż grać widowiskowo i nie mieć wyników. Myślisz że przyjdzie xavi z jakiejś Arabii i ci zbawi zespół i będą grali jak za czasów Guardioli. Powiedz mi od kiedyś jesteś kibicem Barcy? Bo mam wrażenie że właśnie od czasów Rijkarda albo już od Pepa dopiero
24
@4Fabregas4 niech sobie Xavi siedzi w tym katarze a koeman kontynuje to co zaczął
0
Przedłuży Przedłuży
2
@ElTomas ogólnie zagrał solidny mecz. Najwięcej odbiorów na boisku mial
0
@matirix20 haha złodziejstwo się szerzy. Kupowałeś od z Polsatu?
39
Niestety to się będzie za tym klubem ciągnęło cały czas tak jak za nami Liverpool i Roma i pewnie 2:8 z Bayernem
1
@dawidor9 nie 5 ale podejrzewam że będzie następny prezydenta na dwie kadencje @MarioVeB! Nie . Tak napisałem bo kiedyś gdzieś słyszałem to słowo :-p
11
Od jutra nowa era Barcy . I mam nadzieję że następne 10 lat z jeszcze większą ilością pucharów
0
@KibicBarcy84 Atletico zgubi więcej punktów niż real do końca sezonu
4
@cubesnoop się ciesz że w ogóle oddał strzał bo już się bałem że jeszcze to dogra
2
@xBoMBoWiECx tylko Atletico. Każda porażka tych mierd mnie cieszy
1
@Laza no to moje myślenie jest takie że Atletico prędzej zgubi 8 pkt niż real nie wygra ligi mając kilka pkt straty. Lepiej żeby real tracił do nas jak najwięcej i Atletico
0
Jak nas zdegradują do ligi niżej to osobiście wymierzę sprawiedliwość na Bartku