Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Laza nigdy w życiu Atletico ma to wygrać bo swoje pkt jeszcze pogubią a real jak dojdzie do Atletico to zobaczysz że zdobędą la ligę bo będą ich pchali na siłę
0
@hazo428 i bardzo dobrzeniech sobie weźmie go jako kolegę jeszcze
0
@Katalonbar tragedia lm u złodzieja
3
@Mns21 5:1 dla Barcy
0
@Deeespacito i piszesz tu nie prawdę
0
@MesQueUnClub_87 no szczególnie słowami "przecież on się nie nadaje jest słaby " "nigdy nie powinien grać w Barcelonie " tak się wspiera własnego zawodnika.? Możesz oczywiście mówić źle przyjął źle podał powinien zrobić to lepiej ale głupie teksty a to są różnice
0
@pt9 no fakt brajcik zarabia krocie. Proszę cię. Akurat jemu walki ani biegania nie brakuje. Jeżeli oglądacz spotkania Barcy w całości a nie skróty na YT @MatiFCB2000 od wtykania błędów jest trener a kibic od dopingu na meczu i oglądania spotkań @MesQueUnClub_87 i widzisz sam sobie odpowiedziałeś trener jest od tego
0
@MatiFCB2000 słusznie to możesz krytykować real ale swojego piłkarza jako kibic masz wspierać a nie krytykować bo wsparcie pomoże być mu lepszym a krytyka tylko będzie z niekorzyścią dla drużyny
0
@Kosteq73 a moriba wczoraj dobrą zmianę dał
5
I teraz proszę wszyscy hejterzy naszego Brajta rozumiem że z bramki się nie cieszyli. Bo przecież psy na nim wieszali straszne
0
@Dembouz1899 big Club Junajted hahaha lepszego kawału nie słyszałem
0
@Damianeo_10 Emersona opchnąć mamy desta
4
@VamosRakieta i to na pewno więcej niż te 3%
1
Akurat te dwa procent pomyłek to korzyść realu a przeciwko Barcelonie
0
@david89 no nie i grają tak samo jak te ich rezerwy haha
0
@messi564 ma kontuzję kostki
5
Dwóch ostatnich prezydentów za kratkami trochę słabe to .niech ludzie przejżą dokładnie kogo wybierają teraz
3
@Greenalley ten jest dobry tamten jest dobry chyba nie za dobry skoro gubią pkt
3
@Krokiet nigdy w życiu.
3
@Albus54 maratończyk
0
@koziar ciekawe czy uszy robione czy naturalne
0
@Manietu ta ibra ma zatwierdzać czy jego agent weźmie 1mln czy 11mln. Ibra ma zatwierdzić swój jak największy kontrakt a nie się przejmować agentem.
0
@Voronko jeżeli brajt będzie grał na 9 to będzie widoczny bo tam jest jego miejsce i niestety tylko tam więc jakieś skrzydełka nie wchodzą w grę
0
@Manietu ale nie mówi o koszcie transferu ibry tylko o tym że płacą takiemu agentowi 11mln co jest dla mnie grubą przesadą i tu akurat przyznaje rację temu Panu. Jakby taki raiola wziął 1mln czy 2 mln to by było wyataczajaco.
0
@Khardan bo oni wszyscy myślą że jak wystawia samych młodych to będą same zwycięstwa. Głuptaski
0
@tbas mogli mu zrobić jak był czas w styczniu
0
@Magicc89PL w pracy z młodzieżą też zarządzasz grupą więc nie widzę różnicy
0
@MrSake araujo wyciąga wnioski bo miał cojones wyjść po błędzie do dziennikarzy i się wytłumaczyć a większość chowa głowę w piach i ucieka bokiem
1
@hazo428 trochę musi poprawić ofensywę bo wychodzi mu bardzo słabo
0
@ryba84 nie każdy mecz będzie kolorowy