3

@Laza nigdy w życiu Atletico ma to wygrać bo swoje pkt jeszcze pogubią a real jak dojdzie do Atletico to zobaczysz że zdobędą la ligę bo będą ich pchali na siłę

0

@hazo428 i bardzo dobrzeniech sobie weźmie go jako kolegę jeszcze

0

@Katalonbar tragedia lm u złodzieja

3

@Mns21 5:1 dla Barcy

0

@Deeespacito i piszesz tu nie prawdę

0

@MesQueUnClub_87 no szczególnie słowami "przecież on się nie nadaje jest słaby " "nigdy nie powinien grać w Barcelonie " tak się wspiera własnego zawodnika.? Możesz oczywiście mówić źle przyjął źle podał powinien zrobić to lepiej ale głupie teksty a to są różnice

0

@pt9 no fakt brajcik zarabia krocie. Proszę cię. Akurat jemu walki ani biegania nie brakuje. Jeżeli oglądacz spotkania Barcy w całości a nie skróty na YT @MatiFCB2000 od wtykania błędów jest trener a kibic od dopingu na meczu i oglądania spotkań @MesQueUnClub_87 i widzisz sam sobie odpowiedziałeś trener jest od tego

0

@MatiFCB2000 słusznie to możesz krytykować real ale swojego piłkarza jako kibic masz wspierać a nie krytykować bo wsparcie pomoże być mu lepszym a krytyka tylko będzie z niekorzyścią dla drużyny

0

@Kosteq73 a moriba wczoraj dobrą zmianę dał

5

I teraz proszę wszyscy hejterzy naszego Brajta rozumiem że z bramki się nie cieszyli. Bo przecież psy na nim wieszali straszne

0

@Dembouz1899 big Club Junajted hahaha lepszego kawału nie słyszałem

0

@Damianeo_10 Emersona opchnąć mamy desta

4

@VamosRakieta i to na pewno więcej niż te 3%

1

Akurat te dwa procent pomyłek to korzyść realu a przeciwko Barcelonie

0

@david89 no nie i grają tak samo jak te ich rezerwy haha

0

@messi564 ma kontuzję kostki

5

Dwóch ostatnich prezydentów za kratkami trochę słabe to .niech ludzie przejżą dokładnie kogo wybierają teraz

3

@Greenalley ten jest dobry tamten jest dobry chyba nie za dobry skoro gubią pkt

3

@Krokiet nigdy w życiu.

3

@Albus54 maratończyk

0

@koziar ciekawe czy uszy robione czy naturalne

0

@Manietu ta ibra ma zatwierdzać czy jego agent weźmie 1mln czy 11mln. Ibra ma zatwierdzić swój jak największy kontrakt a nie się przejmować agentem.

0

@Voronko jeżeli brajt będzie grał na 9 to będzie widoczny bo tam jest jego miejsce i niestety tylko tam więc jakieś skrzydełka nie wchodzą w grę

0

@Manietu ale nie mówi o koszcie transferu ibry tylko o tym że płacą takiemu agentowi 11mln co jest dla mnie grubą przesadą i tu akurat przyznaje rację temu Panu. Jakby taki raiola wziął 1mln czy 2 mln to by było wyataczajaco.

0

@Khardan bo oni wszyscy myślą że jak wystawia samych młodych to będą same zwycięstwa. Głuptaski

0

@tbas mogli mu zrobić jak był czas w styczniu

0

@Magicc89PL w pracy z młodzieżą też zarządzasz grupą więc nie widzę różnicy

0

@MrSake araujo wyciąga wnioski bo miał cojones wyjść po błędzie do dziennikarzy i się wytłumaczyć a większość chowa głowę w piach i ucieka bokiem

1

@hazo428 trochę musi poprawić ofensywę bo wychodzi mu bardzo słabo

0

@ryba84 nie każdy mecz będzie kolorowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?