Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Azi w życiu francuz umtiti najgorszy z obrońców na ten moment
4
@Yoshi94 no a jak mecz jest na canal plus to gdzie oglądasz?
0
@DamianPSV tak to jest jak się słucha pazernego tatusia
0
@VirtuoZ pół żartem pół serio 8:0 a na serio przegrajmy to w drugim meczu odrobimy
0
@BarcaInfo wróci do nas
0
@Jakchcesz w tym roku tak
2
@fart ty piszesz serio że zmarnowaliśmy?
0
@FDJ boli cie wielki Liverpool?
0
@Coutinho007 przestań wybielać młodego popełnił błąd i tyle. Zdarza się wyciągnie wnioski i gramy dalej
0
@Kvothe07 raków już się skończył zobaczysz że skończą poza top 5
0
@gimmeq1 pique araujo lenglet Garcia reszta out
0
@ricardo0705 narazie spokojnie podsumujesz za kilka lat bo Iga za dwa lata może być już bez formy a Aga swoje w tenisie zrobiła
0
@fart a co rysiu dzisiaj zrobił?
1
@FCBurza powiem tak dla mnie 7/10 max ale przychylam się też na 6,5
5
@VamosRakieta jak się komuś nie podoba zawsze może nie oglądać i nie pisać. Ja się cieszę z każdego meczu Barcy a gdy wygrywamy nawet że słabymi alepo dobrej grze jestem wniebowzięty
0
@Gomess dembek zdecydowanie dlatego dzisiaj ławka była
1
@Nocturno piast wrocławski
0
@Naturopata widzę jesteś w niego strasznie zapatrzony ale de jong i pedri to raczej go wciągają jedną dziurką od nosa. Jest dobrym zmiennikiem i nic więcej narazie nie ugra. Musi sumiennie dalej pracować aby otrzymać minuty
2
@Avatarr trzy razy panie kolego
2
@snoopy dobrze że fati i pedri są starsi. Jako zmiennik idealnie mała pensja i niech dają mu szanse tylko raz na 10 spotkań przez 10min
3
@Naturopata przestań jak gra od pierwszej minuty to zawsze wygląda marnie więc nie wygłupiaj się ze to opcja numer 3
0
@david89 tylko ze pikej nie grał 3 miesiące a umtiti 2 lata więc pikej nie ma co nadrabiać ewentualnie kondycję
0
Moim skromnym zdaniem umtiti poraz kolejny zawalił bramki. Wolałbym duet mingueza lenglet
0
@tomek8756 ale karnego wyciągnął metr przed pole karne
0
@DonAndrzejos tylko sarepska ostra
0
@toretto724 Getafe zawsze im się układa nie ważne jaka formę by mieli
0
@Coutinho007 a na kogo ma stawiać? Jak nasza kadra to tragedia. Stawia na tych którzy są dostępni
0
W obronienie poprawnie. Swoje wyczyścił ale do przodu za mało choć swoją okazję miał
0
@Nerazzurro co lepiej jak się zamienili. Rozumiesz to czy za ciężki temat?
0
@Marcel99 masz pojęcie co zrobił stary zarząd? Co teraz mają kupić kogoś jak okienko jest zamknięte i nie ma zarządu który moze podejmować takie decyzję? Trener chciał nowych graczy których nie dostał stawia na młodych i nie doświadczonych zawodnikowi którym trzeba dać czas na zgranie się i udowodninie swojej wartości ale co tu możesz wiedzieć. Dla ciebie..... a zresztą szkoda pisać dalej