5

@Azi w życiu francuz umtiti najgorszy z obrońców na ten moment

4

@Yoshi94 no a jak mecz jest na canal plus to gdzie oglądasz?

0

@DamianPSV tak to jest jak się słucha pazernego tatusia

0

@VirtuoZ pół żartem pół serio 8:0 a na serio przegrajmy to w drugim meczu odrobimy

0

@BarcaInfo wróci do nas

0

@Jakchcesz w tym roku tak

2

@fart ty piszesz serio że zmarnowaliśmy?

0

@FDJ boli cie wielki Liverpool?

0

@Coutinho007 przestań wybielać młodego popełnił błąd i tyle. Zdarza się wyciągnie wnioski i gramy dalej

0

@Kvothe07 raków już się skończył zobaczysz że skończą poza top 5

0

@gimmeq1 pique araujo lenglet Garcia reszta out

0

@ricardo0705 narazie spokojnie podsumujesz za kilka lat bo Iga za dwa lata może być już bez formy a Aga swoje w tenisie zrobiła

0

@fart a co rysiu dzisiaj zrobił?

1

@FCBurza powiem tak dla mnie 7/10 max ale przychylam się też na 6,5

5

@VamosRakieta jak się komuś nie podoba zawsze może nie oglądać i nie pisać. Ja się cieszę z każdego meczu Barcy a gdy wygrywamy nawet że słabymi alepo dobrej grze jestem wniebowzięty

0

@Gomess dembek zdecydowanie dlatego dzisiaj ławka była

1

@Nocturno piast wrocławski

0

@Naturopata widzę jesteś w niego strasznie zapatrzony ale de jong i pedri to raczej go wciągają jedną dziurką od nosa. Jest dobrym zmiennikiem i nic więcej narazie nie ugra. Musi sumiennie dalej pracować aby otrzymać minuty

2

@Avatarr trzy razy panie kolego

2

@snoopy dobrze że fati i pedri są starsi. Jako zmiennik idealnie mała pensja i niech dają mu szanse tylko raz na 10 spotkań przez 10min

3

@Naturopata przestań jak gra od pierwszej minuty to zawsze wygląda marnie więc nie wygłupiaj się ze to opcja numer 3

0

@david89 tylko ze pikej nie grał 3 miesiące a umtiti 2 lata więc pikej nie ma co nadrabiać ewentualnie kondycję

0

Moim skromnym zdaniem umtiti poraz kolejny zawalił bramki. Wolałbym duet mingueza lenglet

0

@tomek8756 ale karnego wyciągnął metr przed pole karne

0

@DonAndrzejos tylko sarepska ostra

0

@toretto724 Getafe zawsze im się układa nie ważne jaka formę by mieli

0

@Coutinho007 a na kogo ma stawiać? Jak nasza kadra to tragedia. Stawia na tych którzy są dostępni

0

W obronienie poprawnie. Swoje wyczyścił ale do przodu za mało choć swoją okazję miał

0

@Nerazzurro co lepiej jak się zamienili. Rozumiesz to czy za ciężki temat?

0

@Marcel99 masz pojęcie co zrobił stary zarząd? Co teraz mają kupić kogoś jak okienko jest zamknięte i nie ma zarządu który moze podejmować takie decyzję? Trener chciał nowych graczy których nie dostał stawia na młodych i nie doświadczonych zawodnikowi którym trzeba dać czas na zgranie się i udowodninie swojej wartości ale co tu możesz wiedzieć. Dla ciebie..... a zresztą szkoda pisać dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?