Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SonBarcaGoku a jednak gaspart był kozakiem haha przy tym gamoniu
2
Kreatywna księgowość Bartka doprowadziła nas do bankructwa taki był mądry nasz bartuś
0
@Dzemix111 Chorwacja okolice Splitu
0
@Roobo on co turniej ma uraz
0
@PatrykBarcelona legia Warszawa podobno pyta haha
1
@Dzemix111 ja już mam zarezerwowane
0
@SzahMatt pisałem 90 procent niektórzy faktycznie stali za nim murem żeby został
1
@Bykunn no wiadomo Mietek zrobi taki za 1tys ale czy to będzie ładnie wyglądało i będzie zrobione higienicznie to już niech każdy sobie odpowie haha
0
@MeMyselfAndI 2 koła ale Euro, za 2 tys zł to tatuażysta zrobi ci najwyżej rękaw
22
Jak suarez był u nas 90% narzekało mimo że strzelał chcieli go oddawać. Jak oddali to teraz płaczą za luisitem bo strzela ale jak mówiłem że to jest napadzior zejeb..... bo ma strzela i asystuje to dostawałem hejt. Cieszcie się dalej że Suarez odszedł.
0
@BarcaInfo nasz talizman
0
@Yoshi94 mógłbyś się zdziwić kolego ile osiągnąłem i jestem pewny że więcej niż Ty i nie pyskuje tylko wnioskuję że skoro transfer jest super osiągnięciem to za ambitny nie jesteś
0
@DanielOOL to chyba nie oglądałeś spotkania
1
@SamuraJack pierwszą bramkę dla Barcy zdobył bramkarz? Tak podaje flashscore
0
@nuter27 nie jestem fanboyem Messiego tylko Barcy i skoro mogę wygrywać mecze bez pięknej gry to się podpisuje pod tym a jak ty wolisz piękna grę i brak pucharów to nie wiem kim ty jesteś
1
@horang aha to w zespole gra jeden piłkarz czy cała kadra zdobywając puchary?
0
@Yoshi94 ooo odezwał się gość samych sukcesów jeżeli uważasz że transfer do jakiegoś klubu jest już sukcesem i możesz usiąść na laurach to faktycznie masz ambicje takie same jak ten twój todibo. Bo ja jakbym trafił do takiego klubu i z niego wypadł to nie mówiłbym że to sukces tylko uznawałbym to za porażkę ze jednak jestem za słaby ale skoro jesteś taki kozak i chcesz to możemy się porównać umiejętnościami
0
@Gaz puig miał 2 lata i 3 trenerów żeby do siebie przekonać i jakoś żaden trener na niego nie postawił więc nie oceniamy go po 45 minutach. @DanielOOL w którym meczu był najlepszy?
2
@horang ty piszesz serio czy jesteś pijany?
0
@DanielOOL puig miał więcej minut z 3 ligowcem i co pokazał? Odpowiedz sobie sam skoro usiadł po pierwszej połowie na ławce
1
@nuter27 weź wyluzuj kolego. Chcesz trenować zrób papiery trenerskie będziesz wtedy swoje mądrości mógł zastosować ale raczej nie wróżę Ci kariery
0
@Dankhog griz i dembek na bokach Messi na 10 i brajt na 9
0
@Derean no powiem szczerze że umtiti też nie. Mamy niestety tylko jednego obrońcę
0
@333tricampeones333 tylko on żadnego sukcesu jeszcze nie ma
0
@Majsteer raz może wybuchłem po którejś porażce ale ogólny jego bilans wyglądał nieźle
3
@kacper201 rzygaj i nie oglądaj. Po pierwsze kogo tam ma dać trener? Po drugie to zawodnik Barcy i powinieneś go wspierać a nie dołować po trzecie jak strzeli bramkę to się nie ciesz bo po co
1
@Oskar00 szczerze słabe to
0
@Qrek nigdy nie miałem problemu
0
@BigDaglas Polsat to złodzieje
0
@Bernard777 ale skuteczny. Liczą się zwycięstwa a nie piękna gra. Ja tam był wolał puchary niż piękna grę