1

@SonBarcaGoku a jednak gaspart był kozakiem haha przy tym gamoniu

2

Kreatywna księgowość Bartka doprowadziła nas do bankructwa taki był mądry nasz bartuś

0

@Dzemix111 Chorwacja okolice Splitu

0

@Roobo on co turniej ma uraz

0

@PatrykBarcelona legia Warszawa podobno pyta haha

1

@Dzemix111 ja już mam zarezerwowane

0

@SzahMatt pisałem 90 procent niektórzy faktycznie stali za nim murem żeby został

1

@Bykunn no wiadomo Mietek zrobi taki za 1tys ale czy to będzie ładnie wyglądało i będzie zrobione higienicznie to już niech każdy sobie odpowie haha

0

@MeMyselfAndI 2 koła ale Euro, za 2 tys zł to tatuażysta zrobi ci najwyżej rękaw

22

Jak suarez był u nas 90% narzekało mimo że strzelał chcieli go oddawać. Jak oddali to teraz płaczą za luisitem bo strzela ale jak mówiłem że to jest napadzior zejeb..... bo ma strzela i asystuje to dostawałem hejt. Cieszcie się dalej że Suarez odszedł.

0

@BarcaInfo nasz talizman

0

@Yoshi94 mógłbyś się zdziwić kolego ile osiągnąłem i jestem pewny że więcej niż Ty i nie pyskuje tylko wnioskuję że skoro transfer jest super osiągnięciem to za ambitny nie jesteś

0

@DanielOOL to chyba nie oglądałeś spotkania

1

@SamuraJack pierwszą bramkę dla Barcy zdobył bramkarz? Tak podaje flashscore

0

@nuter27 nie jestem fanboyem Messiego tylko Barcy i skoro mogę wygrywać mecze bez pięknej gry to się podpisuje pod tym a jak ty wolisz piękna grę i brak pucharów to nie wiem kim ty jesteś

1

@horang aha to w zespole gra jeden piłkarz czy cała kadra zdobywając puchary?

0

@Yoshi94 ooo odezwał się gość samych sukcesów jeżeli uważasz że transfer do jakiegoś klubu jest już sukcesem i możesz usiąść na laurach to faktycznie masz ambicje takie same jak ten twój todibo. Bo ja jakbym trafił do takiego klubu i z niego wypadł to nie mówiłbym że to sukces tylko uznawałbym to za porażkę ze jednak jestem za słaby ale skoro jesteś taki kozak i chcesz to możemy się porównać umiejętnościami

0

@Gaz puig miał 2 lata i 3 trenerów żeby do siebie przekonać i jakoś żaden trener na niego nie postawił więc nie oceniamy go po 45 minutach. @DanielOOL w którym meczu był najlepszy?

2

@horang ty piszesz serio czy jesteś pijany?

0

@DanielOOL puig miał więcej minut z 3 ligowcem i co pokazał? Odpowiedz sobie sam skoro usiadł po pierwszej połowie na ławce

1

@nuter27 weź wyluzuj kolego. Chcesz trenować zrób papiery trenerskie będziesz wtedy swoje mądrości mógł zastosować ale raczej nie wróżę Ci kariery

0

@Dankhog griz i dembek na bokach Messi na 10 i brajt na 9

0

@Derean no powiem szczerze że umtiti też nie. Mamy niestety tylko jednego obrońcę

0

@333tricampeones333 tylko on żadnego sukcesu jeszcze nie ma

0

@Majsteer raz może wybuchłem po którejś porażce ale ogólny jego bilans wyglądał nieźle

3

@kacper201 rzygaj i nie oglądaj. Po pierwsze kogo tam ma dać trener? Po drugie to zawodnik Barcy i powinieneś go wspierać a nie dołować po trzecie jak strzeli bramkę to się nie ciesz bo po co

1

@Oskar00 szczerze słabe to

0

@Qrek nigdy nie miałem problemu

0

@BigDaglas Polsat to złodzieje

0

@Bernard777 ale skuteczny. Liczą się zwycięstwa a nie piękna gra. Ja tam był wolał puchary niż piękna grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?