Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcadreed a ja tam chce ich powrotu fajne te mecze są
0
@eckov busi nie musi wracać on się ustawi odpowiednio i piłkę weźmie sobie spokojnie
3
@krefi10 nie lubię go strasznie tak samo jak mullera. Z całym szacunkiem do umiejętności ale mówię NIE
3
@adamt1996 takie dobrowolne zmuszenie to będzie. Tak jak u mnie w pracy było z testem dla chętnych ja mówię nie idę to na drugi dzień mnie zmusili a podpisywałem się tam ze dobrowolnie. To też tak będzie wyglądało ze szczypionkami
0
@Vhaeraun najlepiej polski żebyś zrozumiał. Chyba że wkładasz dobrze tamtymi to obojętnie.
0
@Cwaniak4 nie, ja lubię Brajta
1
@qbarca Hajto nigdy nie był kręcony
0
@TaKeSe co do szkoły potrzeba? Translator i sobie przetłumacz najprostsza rzecz.
0
@Azdie a co tam się stało?
0
@VenoM no raczej bez butów z domu nie wychodzę
0
@Mizander no i co że smieszkuja? Mogą rozmawiac po angielsku np. To że rozmawiają nie znaczy że umie język bardzo dobrze. A druga sprawa chyba nie myślałeś że przez trzy lata dembek się nie odezwie wogole i nic nie nauczy? Bale też hiszpańskiego nie umiał a się śmiał na ławce i trybunach
1
@Barca1922 okej niech Ci będzie każdy ma swoje zdanie ale co ma nie uznany gol? Morata z nami strzelił 3 nieznane i ma być najlepszy? Trochę słabe to.
0
@masq całe życie chodzę tylko w białych nike, puma lub adidas i zawsze mam czyste
0
@matirix20 może nauczył się w końcu hiszpańskiego bo miał dużo czasu i teraz może się odzywać
0
@sokot a ja bym go dał przed messim
2
@Marcel99 parę lat starsi zawodnicy są bardzo potrzebni
1
Czy to nie jest pierwsza bramka którą zawalił Messi w karierze? Może to historyczna bramka?
2
@BulaKG tylko żeby jeszcze był bardziej skoncentrowany w prowadzeniu piłki
0
@culesjasiules dla mnie tak na 65%
0
@barteq aaa to nie zrozumiałem. No tak masz rację
0
@barteq a valverde może nie przyszedł bezpośrednio z blibao.
Edit. Sprawdziłem grał najpierw u nas później w Bilbao
0
@MarioVeB! Jeden mądrze pisze. Busi jeszcze pokaże
0
@Greenalley to niech siedzi i nie wącha nawet piłki to już go nikt nie weźmie nawet ostatni zespół za jego ambicje
0
@Pstryk brak powołań przez pół roku i sam odejdzie gdziekolwiek a nie będzie mówił że nie odchodzi
0
@Bobo25 powiem Ci tak kiedyś to pięknie wyglądało i widzisz sam mówisz nie stracimy wszystkiego. Dziedziczone? Dla kogo? Czytałeś? Jaki procent jest dziedziczony? Ja powiem krótko ja tym ku... m nie wierzę. Na bank to jest jakiś wal żeby odzyskać pieniądze ktor teraz tak łatwo rozdają każdemu m. in. nauczyciele, targowiska za chryzantemy i wakacje itp. Któryś rząd to zlikwiduje bo budżet tego nie wytrzyma a pi(e)siory powiedzą my daliśmy oni zabierają jesteśmy najlepsi gdybyśmy my byli wszystko byłoby okej. Wspomnicie moje słowa za 15 lat
6
@Bobo25 tylko ile ci z tych składek zabiorą za 10 lat? Powiedzą że muszą zlikwidować i stracisz połowę kasy. Już kiedyś tak było. Dziękuję bardzo wolę odkładać sobie sam na swoje konto
0
@X37 ale kogo ja obrazilem? To ty zacząłeś czepiać się lewgo i wychwalac swojego boskiego Ronaldo. Jeżeli cię urazilem mówiąc prawdę to przepraszam bardzo. Gdzie ja napisałem że nie ma polskiej reprezentacji? To że mamy takich zawodnikowi jakich mamy to nie znaczy że nie kibicuje im całego serca. Ty od początku czepiasz się i zobaczymy co pokaże na Euro zobaczymy jak zagra. To ci powiem zagra jak zagra ale i tak jest najlepszy na świecie
0
@X37 no to ty raczej prawdziwy nie jesteś. Przykro mi
0
@maroon może i tak. Ale większość i tak by kombinowała że zwolnieniami bo przecież same pokraki teraz łażą
0
@maroon w co wierzę?