55

I fajnie wkoncu skończy się płacz ramblowiczów dlaczego puig nie gra w pierwszym składzie

1

@Coutinho007 mogą zagrać znowu 352 i na wahadle zagra ktoś inny

1

@barcowy1899 Ibrahimovic i Hleb. Choć Ibra moim zdaniem grał dobrze tylko nie dogadał się z Pepem. @MesQueUnClub_87 akurat Alexis raczej u nas myślę że grał dobrze

1

Pedriego nie ma co porównywarka bo to inny typ zawodnika fati też wydaje mi się nie być messim

0

@ShowyAnteater bojan też był dobrym zawodnikiem a jak skończył każdy wie

0

@Alan_fcbfan ale powiedz ile spotkań wyszli w takim składzie że już narzekasz że na dłuższą metę to nie ma sensu? Właśnie jeden więc nie powiem czego się boisz. Druga sprawa skoro nie gra de la fuente to ja twierdzę że porostu na to nie zasługuje bo trenerzy widzą go na treningu. To samo tyczy się puiga gdzie trzeci trener porostu na niego nie stawia. A ja się nie zachwycam tylko taki skład w zupełności wystarczy na słabe Valladolid więc po co wystawić wszystkie gwiazdy? Niech trzymają moc na mocniejszych rywali. A jeśli mówisz że pedri jest młody i jak można opierać na nim grę to jak można opierać grę na de la fuente? Przecież też jest młody. Tak masz rację grają młodzi bo są kontuzje ale nie oszukujmy się taki mingueza nigdy by nie zagrał ale reszta raczej by sobie pograla

0

@debu1989 więc odpoczywaj i dobranoc

0

@debu1989 u mnie super a u ciebie? A co cie interesuje moje zachowanie tak nagle? Postanowiles się poprawić?

2

@geass o superlidze mam takie samo zdanie nie chce jej choć z drugiej strony czuje ze to się stanie prędzej czy później

1

@Messisinio na siłę ciągną go że jest taki super ale jest dużo więcej lepszych napastników

0

@Alan_fcbfan a czy ja gdzieś napisałem że takim składem mamy wyjść na Bayern? To raz. Na pewno na taki mecz wyszedłby inny skład. To dwa. A jak widać taki słaby skład świetnie dał sobie radę. To trzy. A skąd ty masz mieć na taki Valladolid super 9 świetnych skrzydłowych jak na ten moment w klubie takich nie ma. To Koeman ich sobie nie wyrzezbi. To cztery. A tak jestem zadowolony bo keytykujesz przed meczem jak większość a wychodzi ze jednak trener na rację. Pozdrawiam Cie

0

@debu1989 jednak nie posłucham twojej rady bo pewnie kłamiesz

1

@Alan_fcbfan widać po pierwszej połowie że jednak się pomyliłeś

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.8.

2

@SinMistico to odpuść już sobie na całe życie jak z ciebie taki kibic. Widać kibic sukcesu. Brawo

5

@Alan_fcbfan a może tak będą grali trójka obrońcow i będzie to ofensywny skład? A po meczu będziesz kasował wpisy i pisał ale pięknie grali suuper skład

4

Widzę obużenie wśród kibiców czyli łatwa wygrana. Jak dla mnie skład bardzo fajny. Nasi skrzydłowi a tak naprawdę ich brak będzie zastąpiony Alba i Destem którzy pędzą cały czas do przodu

5

@FlorentinoPerez13 szczerze nie wydaje mi się żeby patrzyli za ile poszli. Jakoś neymar poszedł za 222 mln i się nie osrał Ronaldo przychodzac do Madrytu się nie osrał więc myślę że jest to zła teoria

0

@Junngeas dżungis

0

@debu1989 sieć specjalnie dla Ciebie i twoich amigosow z Hiszpanii żebyście mogli pod stadionem mecze oglądać haha

0

@rutek71 uwierz mi że wiem ale jak mam brać Bernata za darmo który prezentuje ten sam albo i słabszy poziom niż Alba to wolę żeby został Alba a z drugiej strony napisałem że lepiej kupić dwóch obrońców środkowych ale zeszliśmy na temat lewych więc wybieramy lepsza opcje na lewą obronę

0

@debu1989 miałem nie pisać ale właśnie mnie oskarżasz o brak rozumienia tekstu a więc teraz przeczytaj pierwsze zdaniem mojego ostatniego komentarza i się dowiesz o abonamencie. Żal mi ciebie

0

@rutek71 wiem o czym mówisz ale jak pozbędą się graczy nie potrzebnych to znajdą się pieniądze na nowych. Graczowi rezerw jak najbardziej mozna dać szansę choc nie wiadomo czy wypali

1

@Pawel13sz ter Stegen jak kiedyś Jose Luis Chilavert ma dobrze ułożoną stopę

0

@BarcaInfo ja myślę że wygada się jak Griezman i wróci do formy

0

@Sulimo jakby było w przeciwnym polu karnym to nawet var nie musiałby sprawdza tylko byłoby odgwizdane odrazu

3

@Kamiloza91 bo są święta?

0

@debu1989 Tdebil polecam. Znasz? Pokaż mi kiedy napisałem że ty kupujesz bilety od konika? Bo wydaje mi się czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie wyzwanie" nie do ogarnięcia ". Widzę w fajne gry grasz tylko takie rozumiesz? Ja ci nie mam zamiaru udowadniać czy byłem w Barcelonie czy nie byłem bo dla mnie jesteś nikim i wielkim kłamcą i oszustem. Coś sobie wymyślisz i brniesz w gówno po pachy. Piszesz bzdety o jakiś argumentach o amigos z Hiszpanii itp fajne masz historie. Ubawiłem się po pachy ale koniec pisania bo już mnie nudzisz jednym i tym samym. Jeździj kupuj sobie przez neta te bilety albo od amigosow swoich mam to gdzieś a ja ci mówię teraz dużymi literami ZAWSZE KUPUJE W KASACH BEZ PROBLEMU. Jak doczytasz do końca to daj znać tylko daj mamie niech ci wytłumaczy o co chodzi w tekście. Nie czekaj na odpowiedz bo jej już nie dostaniesz więc nie musisz już pisać swoich wypocin choć wiem że się nie powstrzymasz.

0

@KoSax7 ale kto ma być zmiennikiem? Ja chce kogoś innego niż albę a nie zmiennika Alby

0

@debu1989 tak wiem że można kupić bilet od gościa pod stadionem bo tacy mi tam proponowali ale mam gdzieś ludzi którzy kupują to tylko po to żeby zarobić na takich mądrych ludziach jak Ty. To klub ma zarabiać a nie koniki. Ale co ja będę ci tłumaczył jak ty przecież jesteś wszechwiedzący i wiesz ze nie można kupić bo ludzie mają "abonamenty" i na każdym meczu jest 98 tys ludzi i brak możliwości kupna biletu. Chłopie skąd ty się wyrwałeś? Twoi koledzy hiszpańscy co brzydko mówią na Lengleta naopowiadali ci głupot a ty łykasz jak młody pelikan połowy na dodatek jeszcze nie rozumiesz a udajesz mądrego i próbujesz komuś wciskać kit myśląc że masz rację. Dobry jesteś amigos hahaha. Dla twojej wiadomości wpisz sobie w moja wikipedie jaka jest średnia frekwencja na Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?