Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dalhi a większość dalej będzie narzekać na wyniki zespołu. Przetrwajmy ten sezon zalapmy się do LM i będzie git
1
@barteggg08 ja przyjąłem do wiadomości ze to jest sezon przejściowy i porostu cieszę się każdym meczem Barcy a nie każdym zwycięstwem
0
@kazbychu idź pobiegać z kolegą
0
@Xwowrak i oglądaj sobie yt do końca życia bo kibic z ciebie marny
1
@kazbychu i obyś biegał do końca życia i więcej Barcy nie oglądał bo prawdziwy kibic jest na dobre i złe a ty jesteś zwykłym ogladaczem
0
@MSN30 pozdro koleżko
0
@Uukasz_93 mam to gdzieś dla mnie mogą grać nawet w 3 lidze i tak będą dla mnie klubem numer jeden
0
@kamilop dlaczego? Skoro noszą to znaczy ze zasługują
0
@MSN30 nie będą
0
@Uukasz_93 i co z tego? I tak będą moim ukochanym klubem
0
@damian777 nie wierzę że jesteś trzeźwy. Ochłoń i wróć jutro
1
I tak Was wszystkich kocham!!! Brajta i Araujo też. Jesteście wielcy. Vamos Barca!
1
@aldewir brawo za komentarz jednak są tu ludzie którzy są prawdziwymi kibicami Barcy
3
Wszystkim krytkom idźcie sobie oglądać kucyki pony i milczcie na tej stronie. Kibice sukcesu sami się znaleźli. Jak czytam te wypociny to scyzoryk się otwiera. Dalej kochana Barco po 1:0 chociaż ale po 3pkt.
3
@Jakchcesz bo to narzekają wszyscy którzy kibicuja Barcelonie od ery pepa czyli tzw kibice sukcesu
0
@mat32 dramatem to jest to że kilku z nich by nie grało gdyby nie kontuzje i kartki
0
@tbas takiej żebyś przemilczał jako kibic
0
@Arnold1234 dlaczego nie da się? Ja atakujesz masz 3 obrońców jak bronisz masz 5 więc jak dla mnie formacja bardzo fajna tylko wykonawcy przydaliby się lepsi
0
@bixmix ja myślę że sytuacja nie ma kompletnie znaczenia. Wiadomo 90 min to inna radość albo na 4:0 tibi na ale nie umniejsza to pięknej bramce
1
@DonAndrzejos aż sobie nagrywam i będę oglądał po naszej piłce kopanej
0
@tmQbassive że jeszcze żyje bo przecież on po wypadku jest
2
@IronSanHybrid przez dwa tygodnie a później będzie miesiąc leżał
0
@puyol_presidend5 niech idzie do juve i gra chociaż sezon z cr7 ale by była jazda
2
Na przekór wszystkim. Super Pique graj u nas jak najdłużej i trzymaj formę
0
@bari_94 to czy się pokaże to zobaczymy alenia też miał ciągnąć cały betis a siedział na ławie
2
@Siergiej_Piputkin taa a teraz zobacz ile poniżej będzie płaczu dlaczego odchodzi haha
1
Taki gość a przez swoją upartosc stał się takim leszczem. Aż szkoda gadać. Oczywiście trzymam kciuki ale moim zdaniem są marne szanse
0
@DJ1992 a ja myślę że kto ma wiedzieć to wie a do prasy biegać codziennie nie musi żeby zaprzeczac czy potwierdzać info
2
@nonohehe transfer praktycznie za darmo my bez obrońców więc nie wiem co cie dziwi. Mamy dalej grać tak słabą obroną? Przecież ktokolwiek nie przyjdzie nie wiadomo czy będzie dobrze grał.
55
I fajnie wkoncu skończy się płacz ramblowiczów dlaczego puig nie gra w pierwszym składzie