1

Dla wszystkich co twierdzą że błąd popełnił Alba i ter Stegen w ostatnim meczu. Proszę przeczytajcie ten artykuł dokładnie

0

@andbarca to znaczy właśnie że tylko oglądasz a znasz się tyle co przeciętny kibic przed tv

2

@Rust_Cohle a w czym problem żeby się wysrać w robocie?

0

@4Fabregas4 rozliczasz trenera po 3 miesiącach to po pierwsze. Po drugie czy dostał zawodników jakich chciał? Nie. Czy ma wszystkich zawodników dostępnych? Nie ponieważ połowa się leczy. Więc zachowaj swoje głupie opinie dla siebie

0

@Jacob94 awansujemy bo ją wygramy

0

@kuczyniak podłączam się. Chociaż jeden co ma pojęcie o piłce. Brawo

0

@sylweste.r kapitana to my nie mamy od czasów Puyola. Nie oszukujmy się Xavi, Iniesta czy teraz Messi to nie są urodzeni przywódcy

0

@Bobo25 raczej na wygranie grupy a nie miejsca 1,2

14

@LionelM95 nikt nie ma zamiaru się śmiać od czegoś trzeba zacząć. Ja też kiedyś zaczynałem od najniższej krajowej kumple się śmiali a ja po 2 latach miałem więcej jak oni i w jednym zakaldzie a oni przez ten okres skakali przez 3 firmy. Cierpliwości czasami się opłaca

0

@andbarca na którym metrze był Alba? Oglądałeś mecz? Chyba nie bardzo dokładnie. Już Ci mówię Alba był na 15 metrze boiska i rzucił piłkę do Lengleta który poprostu się pomylił. I jestem przekonany że gdyby z tego nie padła bramka to byście mówili ale fajnie grają od tyłu nie rzucają wszystkiego na pałe. Jakby rzucił do przodu narzekalibyście dlaczego nie próbują grać piłka tylko wszystko na pałe do przodu.

0

@ArturS przestań wystarczyło ustawić się na wprost piłki przyjąć na klatkę i albo wybić do przodu albo oddać do Alby a on zrobił unik chcąc przyjąć piłkę noga na wysokości klatki i ta mu uciekła. Marek nie zdążył i klops. Ani Alba ani Ter Stegen nie jest winny. Ta bramka idzie na konto Lengleta niestety. @ryba84 inteligencją boiskową? Ciekawe rzeczy mówisz. Miał multum czasu mógł przyjąć okiwać i podać do partnera tak? Chłopie weź lepiej nie pisz już nic albo obejrzyj powtórkę tej sytuacji kilka razy a porównywanie do bramki z Atletico to już jest szczyt dwie całkiem różne sytuacje. Kolejna sprawa jak wychodzi 40 razy wcześniej i kasuje napastników to klaskasz pośladami ze szczęścia jaki to on wspaniały ale jak się pomyli to jest najgorszy. Teraz pomyśl że te 40 sytuacji które zatrzymał pewnie połowa by padła bramka bo byliby sam na sam. Lepiej stracić jedną głupia niż 20 normalnych

0

@GnatCookie chyba nie mówisz serio. Powiedz ze to na żarty. @andbarca jakie bezmyślne podał do Francuza a ten nie wiedzieć czemu skakał dziwnie zamiast na klatkę przyjąć i wybić @ryba84 ty chyba piszesz to po pijaku takie brednie bo nie wierzę że można takie bzdury wymyślić na trzeźwo. Po drugie valdes grał gorzej nogami niż marek

2

@kkbarca idziemy łeb w łeb z nimi

29

Akurat Niemiec przy tej bramce zawinił najmniej a nawet wogole. Jedyny który zawinił to Lenglet

0

@PartidarioCatalan ale kilka klubów które wymieniłeś wcale nie muszą być pierwsze w swojej grupie czasami z drugiego miejsca trafisz na słabsza drużynę. Jedyny sensowny punkt to że dostaniemy więcej kasy za wygranie grupy.

6

@Encore a później bill Gates będzie miał kontrolę nad wszystkimi i jak będzie nas za dużo na świecie to uruchomią program i nas wyludnią.

0

@NaFazieHitman dlaczego nie wykonalny. Messi podpisuje nowy kontrakt i i sprzedajemy go później. Ney jakoś mógł odejść zaraz po podpisaniu. Jeśli Messi kocha to może go trochę podleczyć

0

@Plama no i co z tego że z drugiej pozycji? Jaka to jest różnica?

0

W sumie dawno nie był w szpitalu. Ten gość to ze z dowiem to dramat. Z przykrością muszę stwierdzić że trzeba się go raczej pobyć

1

@aspider słaby sposób a tak naprawdę później nie za duża wygrana a możesz tak naprawdę grać później tysiącami jeżeli cię stać to spoko. Ale może dojść do sytuacji gdzie za kupon zapłacisz z 10 tys

1

@Vito9 no tak i chociażby wziąć za niego 50 mln to i tak dużo dla nas

2

@Kismeth zapomnieć nie zapomnieli ale niektórzy wyglądają jakby im się nie chciało

0

@FioletoweOczy a za kim mamy tęsknić jak pozbywamy się jedynego napastnika? Z całym szacunkiem do Brajta trzymam kciuki ale Luisa nie da się zastąpić

2

@Terapuls najpierw wygra ją Real w tym sezonie haha

2

Jeżeli mamy go stracić a on kocha klub to niech nie odchodzi za darmo tylko za kasę. Wszystko można dogadać skoro jesteśmy w stanie w sytuacji finansowej delikatnie mówiąc nie najlepszej

0

@viscajasiek i 9 i 4 i 5 więc dużo nam brakuje

1

Busi niby fajnie gra ale te proste błędy to masakra. Mam nadzieję że bardziej się skoncentruje

0

Jest Brajcik jest bramka i wygrana

2

@Mns21 hiszpański bo jest piękny niemiecki jest brzydki. Hiszpański do tego bardzo prosty

0

@Janas11224 Messi, Puyol, Dani Alves, Mascherano, Rivaldo ale dodałbym Ronaldinho, Kluivert, Henry dużo takich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?