Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ciekawostka z meczu. Ciekawe czy kiedyś w jakimś klubie była taka sytuacja. Kończymy mecz z 6-ma lewonożnymi piłkarzami a nawet z 7-ma. Alba, Firpo, Alenia, Griezman, Trincao, Messi plus Dembele bo nikt nie wie która noga lepsza więc można zaliczyć go jako lewonożnego.
1
@Herbert ja wiem ale widać że każdy zespół ma ciężko więc wcale nie ma tragedii. Jednak te dziwne sezony dają o sobie znać
0
@betonito nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz wcale
0
@Firestone akurat Pique nie masz co się czepiać bo grał bardzo dobrze
9
Gdzie są hejterzy Antka i Crackwhita??? Czekamy na Was. Wam wszystkim...........(domyślcie się)
1
@Dariochampion10 z tego co wiem to te pro są kozackie
1
@MarioVeB! I bardzo dobrze niech zostawia bardzo dobrze mu idzie
1
Patrząc całościowo na tabelę jeśli wygramy dwa zaległe mecze będziemy na miejscu dającym puchary więc nie jest tak źle jak większość narzeka
2
@Yosemite rywalizacją Celtic i Rangers też trwała w najlepsze a nagle koniec. Rangers w 4 lidze i kilka lat posuchy żeby nie było teraz narodziło się na nowo
1
Idealny momenty Pique masz teraz. Kontuzja, jesteś już stary więc startuj w wyborach i będziesz pierwszym jedynym grającym prezydentem
0
@polcza ja nie każe stawiać pomnika tylko nazwe stadionu zmienić
1
@Elvisek musimy sprzedać te nazwy dziennikarzom będzie śmiesznie
6
@ksobi a ty myślisz że oni dla nas ten szpital zrobili?
3
Dlaczego Napoli nazywa stadion jego imieniem teraz? Dlaczego nie zrobili tego za jego życia? Pokazaliby jemu że jest dla nich kimś wielkim i sprawili by mu dużo radości napewno
0
@Bobo25 dałem taki przykład ale jaka jest różnica powiedz mi w zatrzymaniu dojścia do piłki a wjazdem sankami? Faul to faul. Lenglet Ramosa przytrzymał i był faul a przecież ramos mógł do piłki nie doskoczyć dlaczego wtedy był faul?
0
Lekarze pracujący w Barcelonie to mieszkańcy zapewne Madrytu. Leczenie zachowawcze i mamy kolejnego Umtitiego. Wolę stracić ten sezon do końca ale być w 100 procentach gotowy na następnych a tak to będzie pewnie co chwila wypadał. Obym się mylił. Vamos Pique
0
@Bobo25 okej. Dla mnie faul to faul. Według twojej teorii mogę komuś zrobić krzywdę bo piłka leci w innym kierunku tak?
1
@MensculinVeB zależy co masz na myśli średnie miasto ale przy takich zarobkach jeszcze do Chorwacji jeżdżę. Tylko fakt nie mam żadnych kredytów
1
@kaamil1910 i za 100 lat zostaną tylko numery powyżej 200 bo każdy będzie miał zastrzeżony
0
@Bobo25 tak poważnie. Piłka leciała w inna stronę ale gdyby go gościu nie trzymał to może napastnik by dobiegł do tej piłki. Ja bym powiedział że tam biegłem ale mnie trzymał. Więc karny
0
@Elvisek a to oni nie są stoperami? A ja całe życie myślałem że są. Widzisz jak człowiek się uczy. Ale nauczę Cię coś i ja. Nie skrzydłowych obrońców tylko są boczni obrońcy.
0
@Bobo25 a co to ma do tego to znaczy że mogę faulować przeciwnika jak jestem daleko od piłki?
1
@Rewolucja123 dla mnie nie ponieważ w pierwszej połowie nie gwizdnął dla nas karnego na trincao chyba gdyby gwizdnął tamto to i lengletowi by gwizdnął. Dla mnie obie decyzję dobre. Nie ma karnego
0
@Elvisek szkoda mi czasu na naszą dalszą rozmowę ty byś był trenerem i Puiga wystawił na prawej obronie nawet tylko po to bo tobpuig
0
@Elvisek i Puig jest jednym z nich tak? Oni grali jako defensywni pomocnicy tak?
8
Na ławie w PSG siedzi Pembele dawać go do nas będzie dembele i Pembele
10
@daro22 rudy widzi go codziennie na treningu i napewno wie więcej niż Ty
0
@DonAndres*8 kontuzja pewnie barku
0
@IronSanHybrid zależy dla kogo kiedy zaczyna się noc
0
@herbblaugrana no tak ale zrozum że taki cuenca nie chciał może być 5 obrońcą lub grać w rezerwach