7

Ciekawostka z meczu. Ciekawe czy kiedyś w jakimś klubie była taka sytuacja. Kończymy mecz z 6-ma lewonożnymi piłkarzami a nawet z 7-ma. Alba, Firpo, Alenia, Griezman, Trincao, Messi plus Dembele bo nikt nie wie która noga lepsza więc można zaliczyć go jako lewonożnego.

1

@Herbert ja wiem ale widać że każdy zespół ma ciężko więc wcale nie ma tragedii. Jednak te dziwne sezony dają o sobie znać

0

@betonito nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz wcale

0

@Firestone akurat Pique nie masz co się czepiać bo grał bardzo dobrze

9

Gdzie są hejterzy Antka i Crackwhita??? Czekamy na Was. Wam wszystkim...........(domyślcie się)

1

@Dariochampion10 z tego co wiem to te pro są kozackie

1

@MarioVeB! I bardzo dobrze niech zostawia bardzo dobrze mu idzie

1

Patrząc całościowo na tabelę jeśli wygramy dwa zaległe mecze będziemy na miejscu dającym puchary więc nie jest tak źle jak większość narzeka

2

@Yosemite rywalizacją Celtic i Rangers też trwała w najlepsze a nagle koniec. Rangers w 4 lidze i kilka lat posuchy żeby nie było teraz narodziło się na nowo

1

Idealny momenty Pique masz teraz. Kontuzja, jesteś już stary więc startuj w wyborach i będziesz pierwszym jedynym grającym prezydentem

0

@polcza ja nie każe stawiać pomnika tylko nazwe stadionu zmienić

1

@Elvisek musimy sprzedać te nazwy dziennikarzom będzie śmiesznie

6

@ksobi a ty myślisz że oni dla nas ten szpital zrobili?

3

Dlaczego Napoli nazywa stadion jego imieniem teraz? Dlaczego nie zrobili tego za jego życia? Pokazaliby jemu że jest dla nich kimś wielkim i sprawili by mu dużo radości napewno

0

@Bobo25 dałem taki przykład ale jaka jest różnica powiedz mi w zatrzymaniu dojścia do piłki a wjazdem sankami? Faul to faul. Lenglet Ramosa przytrzymał i był faul a przecież ramos mógł do piłki nie doskoczyć dlaczego wtedy był faul?

0

Lekarze pracujący w Barcelonie to mieszkańcy zapewne Madrytu. Leczenie zachowawcze i mamy kolejnego Umtitiego. Wolę stracić ten sezon do końca ale być w 100 procentach gotowy na następnych a tak to będzie pewnie co chwila wypadał. Obym się mylił. Vamos Pique

0

@Bobo25 okej. Dla mnie faul to faul. Według twojej teorii mogę komuś zrobić krzywdę bo piłka leci w innym kierunku tak?

1

@MensculinVeB zależy co masz na myśli średnie miasto ale przy takich zarobkach jeszcze do Chorwacji jeżdżę. Tylko fakt nie mam żadnych kredytów

1

@kaamil1910 i za 100 lat zostaną tylko numery powyżej 200 bo każdy będzie miał zastrzeżony

0

@Bobo25 tak poważnie. Piłka leciała w inna stronę ale gdyby go gościu nie trzymał to może napastnik by dobiegł do tej piłki. Ja bym powiedział że tam biegłem ale mnie trzymał. Więc karny

0

@Elvisek a to oni nie są stoperami? A ja całe życie myślałem że są. Widzisz jak człowiek się uczy. Ale nauczę Cię coś i ja. Nie skrzydłowych obrońców tylko są boczni obrońcy.

0

@Bobo25 a co to ma do tego to znaczy że mogę faulować przeciwnika jak jestem daleko od piłki?

1

@Rewolucja123 dla mnie nie ponieważ w pierwszej połowie nie gwizdnął dla nas karnego na trincao chyba gdyby gwizdnął tamto to i lengletowi by gwizdnął. Dla mnie obie decyzję dobre. Nie ma karnego

0

@Elvisek szkoda mi czasu na naszą dalszą rozmowę ty byś był trenerem i Puiga wystawił na prawej obronie nawet tylko po to bo tobpuig

0

@Elvisek i Puig jest jednym z nich tak? Oni grali jako defensywni pomocnicy tak?

8

Na ławie w PSG siedzi Pembele dawać go do nas będzie dembele i Pembele

10

@daro22 rudy widzi go codziennie na treningu i napewno wie więcej niż Ty

0

@DonAndres*8 kontuzja pewnie barku

0

@IronSanHybrid zależy dla kogo kiedy zaczyna się noc

0

@herbblaugrana no tak ale zrozum że taki cuenca nie chciał może być 5 obrońcą lub grać w rezerwach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?