1

@Barca1922 gdzie ty Puiga masz?

0

@LioMessi10 var? strzelił kiel ale var zmienił decyzję żeby przyznać bramkę hsv bo bardziej zasłużyli haha

0

@Kajtek77 scooter za łepka robił robotę

0

@Artsssfc zdecydowanie proste

0

@lukas10 Cou się nie nadaje na lewą stronę. Już go tam wystawiali inni i czym się to skończyło każdy wie. Musiał iść na wypożyczenie. Dembek na lewą Cou za napadziorem i Messi z prawej Griz na dziewiątce oczywiście wszystko do rotacji z pedrim i brajtem. Konrad??? Szczerze, dać mu szansę ale nie wiem czy podoła bo jeszcze w pierwszym zespole nie zabłysnął ale sprobawacz jakimś słabym rywalem trzeba go

1

Nie chce krakać ale boję się że kontuzje go zniszczą. Mam jakieś takie głupie przeczucie.

0

@Peciak nie twierdzę że Busi jest słaby żebyś mnie źle nie zrozumiał ale w piłce tym bardziej teraz niestety biegać musisz. Jak Busiemu zabrakło krycia do końca jak on nawet nie zaczął kryć. Ale okej każdy popełnia błędy to normalne. Ale jestem przekonany że Jong z Pjaniciem zrobią większą robotę niż Busi i nie krytykuje bo to jest modne tylko tak uważam bo oglądam spotkania i przyznaje z Betisem zagrał Busi dobry mecz ale Jong wcale nie był gorszy

2

@Peciak czyli patrzymy na suche statystyki pomocnika tak? Kolega dobrze pisze Busi to wóz z węglem niestety ale jeden mecz w torym rzucił kilka piłek sam byłem w szoku nie wystarczy. Tak dla przypomnieniach a gdzie był Busi przy pierwszej bramce z Realem. Aaa tak zapomniał ruszyć za przeciwnikiem a przecież tak dobrze gra bez piłki

0

@RIP_IABC odpowiadam na pytanie. Jak nie masz nic do powiedzenia na temat szczepionki to po co głupio piszesz

0

@NismoFCB tak jak koledzy piszą odpoczynek to podstawa i przejdzie

0

@Zoker ile by nie trwał w dupie mam ich szczepionki ja się nie szczepię na nic i żyje

4

@Peciak oglądasz spotkania Barcy czy tylko po komentarzach na rambli tak stwierdzasz?

0

@grubiorz ciężko powiedzieć ale wydaje mi się że jedno i drugie składa się trochę na to my mamy jakiś tam kryzys rywale się wzmocnili i tak to wygląda ale szczerze to wolę ligę wyrównana niż z przewagą 20 pkt

2

@mint bo gra parę minut

0

@HypeR oglądam, do tego na bramkarz znam się też bardzo dobrze, nie twierdzę że jest słaby bo tego nie powiedziałem ale są lepsi których nie wymieniłeś

0

@grubiorz przypominam że mamy dwa mecze mniej więc tabela nie oddaje rzeczywistości ale fakt słabo sezon zaczęliśmy

0

@Cobra303 mogłoby ale nie musiałoby. Ale Ty jesteś lekarzem i wiesz najlepiej. Ja tylko przypuszczam że mogło tak być ale Ty odrazu znafco musisz się rzucać.

0

@Coutinho007 taa a gdzie Busi w tej układance?

0

@Cobra303 suuper tylko jak organizm jest przeciążony to inaczej reaguje na faule itp. Używasz mózgu czy poprostu managera z kompa ci zostało?

0

@este17 podejrzewam że grałeś na tak wysokim poziomie jak pierwsza liga?

0

@ArterkHD tak PSV Celtic i Porto

1

@GadulkiGembulki i zaraz pedri będzie następny z kontuzją jak będzie dużo grał co 3 dni

0

Jedyne co mi się nasuwa teraz na myśl to jego forsowanie i gra w tak młodym wieku cały czas. Organizm jednak tego nie wytrzymał bo poprostu jest za słaby i nie wytrzymuje takich obciążeń ale tutaj wszyscy by go wystawiali na okrągło

0

@Robert1603 co tam Roberto dwie asysty a z Twojej strony cisza

1

@ksobi jasne właśnie łykam. Pozdro

0

@bari_94 no tak ale nie dziwne to że kolejny trener go odstawia? Oni go widzą codziennie

1

@ksobi nie zmienił. Stawiam piwo jak nie strzeli gryzak. Jestem pewny że strzeli

0

Ocho Dembuś kontuzja ma rękę owinięta bandażem.

1

@KmN musi powiedzieć jak kiedyś Andre Gomes i wszyscy go będą wspierać

1

@Rewolucja123 powinny jak wróci forma i głowa w końcu się zresetuje to będzie suuuper

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?