12

@TheGoldenEleven pytanie czy naprawdę ma tyle lat bo widać nazwisko afrykańskie więc może jest 5 lat starszy haha

0

@martin3131 no to fajnie tylko że żaden jest nie osiągalny a lewy już jest stary więc bezsensu. To co grał w MU a co teraz to jest duża różnica

1

@dawo17 to jesteś poprostu kibicem sukcesu. Wstydź się. Polska to polska i kibicować jej trzeba zawsze mimo porażek

0

@Greenalley co by nie było 18 mln to transfer groszowy dla City my byśmy i tak musieli go kupić za min. 50mln

1

@martin3131 a coś nie tak z depayem?

1

@don'T.R.I.P.e strejlau on jako ekspert wie wszystko więc to najlepszy kandydat

0

@Yosemite klasa jedni z najlepszych

1

@IronSanHybrid gościu zażartował a wichniar nie złapał żartu i się oburzył

0

@DanielOOL przestań jakoś w Napoli nie błyszczy

0

@MesQueUnClub96 my Niemców też rozwalili po bramkach Sebka Mili i Arka Milika

0

@NeroTFP przecież to tylko śmieszna liga narodów a nie wielki turniej

0

@adamLeo66 @Rust_Cohle tak bez podatku ale kursy wtedy dają mniejsze. Kiedyś porównywałem fortunę z bet at home bo tam nie było podatku ale kursy mniejsze i w Fortunie wychodziło jeszcze lepiej. A tak naprawdę ile zyskasz grając tu czy tu parę złotych. Chyba że jesteś taki kozak i grasz kupon za kilkaset złotych zawsze to wtedy ma znaczenie i to też nie zawsze

2

Zapomniało już dzieciątko jak grał w Atletico i śpiewał brzydko na Real ale tak zawsze chciał grać w realu. Sprzedawczyk.

0

@adamLeo66 ja nie kumam co za różnica w jakim się typuje. Najważniejsze żeby trafnie. Przecież jak wytypuje barce a ona przegra to każdy bukmacher nam kasy nie wypłaci

1

A tak liczyłem na Luisa że strzeli z dwie bramki

0

@Ogorinho1974 to nie oglądaj spotkań jak sędziuje polski sędzia i będziesz miał problem z głowy

0

@Ogorinho1974 nie odpowiedziałes na moje pytanie.

0

@Ogorinho1974 bo wy byście chcieli żeby każdy sędzia był nieomylny. Mam pytanie sedziowales kiedyś cokolwiek oprócz meczu na podwórku? Jakiś mecz o punkty czy turniej?

0

Karny musiał być ale wtedy były jaja z tym

2

@Witam no to co powiesz o hiszpańskich? Lepiej nasz Marciniak sędziuje(akurat uważam że bardzo dobrze) niż jakis lahoz czy inny leszcz hiszpański

4

Szefuncio zostawiał całe serducho na boisku

0

Przecież to było wiadomo już dawno że przegramy i trzeba stawiać na Włochów tym bardziej że kursik był konkretny i dosłownie za darmo rozdają pieniądze

0

@MarioVeB! Dokładnie a i tak jeszcze zarobili na tym 150 zł dalej

1

@Striker hehe dobra ściągnę trochę z niego presję i powiem że mój 10 letni syn to geniusz komputerowy haha

1

@PatrykBarca wielki ryj a małe umiejętności

1

@paweldunajecfcb na spokojnie mój syn 10 letni sobie sam to zrobił

4

Kibice Messiego czy Ronaldo nie są kibicami klubu. Dla mnie tacy nie istnieją jako fani.

0

@messibar później się wyrówna zobaczysz będą 2 mecze na c plus

0

@messibar raczej jest pół na pół chyba Ci się wydaje

1

@Simon_1899 przed 16 też możesz w 14 osób a jeżeli jesteś z podstawówki to wtedy dochodzi jeszcze opiekun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?