Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@TheGoldenEleven pytanie czy naprawdę ma tyle lat bo widać nazwisko afrykańskie więc może jest 5 lat starszy haha
0
@martin3131 no to fajnie tylko że żaden jest nie osiągalny a lewy już jest stary więc bezsensu. To co grał w MU a co teraz to jest duża różnica
1
@dawo17 to jesteś poprostu kibicem sukcesu. Wstydź się. Polska to polska i kibicować jej trzeba zawsze mimo porażek
0
@Greenalley co by nie było 18 mln to transfer groszowy dla City my byśmy i tak musieli go kupić za min. 50mln
1
@martin3131 a coś nie tak z depayem?
1
@don'T.R.I.P.e strejlau on jako ekspert wie wszystko więc to najlepszy kandydat
0
@Yosemite klasa jedni z najlepszych
1
@IronSanHybrid gościu zażartował a wichniar nie złapał żartu i się oburzył
0
@DanielOOL przestań jakoś w Napoli nie błyszczy
0
@MesQueUnClub96 my Niemców też rozwalili po bramkach Sebka Mili i Arka Milika
0
@NeroTFP przecież to tylko śmieszna liga narodów a nie wielki turniej
0
@adamLeo66 @Rust_Cohle tak bez podatku ale kursy wtedy dają mniejsze. Kiedyś porównywałem fortunę z bet at home bo tam nie było podatku ale kursy mniejsze i w Fortunie wychodziło jeszcze lepiej. A tak naprawdę ile zyskasz grając tu czy tu parę złotych. Chyba że jesteś taki kozak i grasz kupon za kilkaset złotych zawsze to wtedy ma znaczenie i to też nie zawsze
2
Zapomniało już dzieciątko jak grał w Atletico i śpiewał brzydko na Real ale tak zawsze chciał grać w realu. Sprzedawczyk.
0
@adamLeo66 ja nie kumam co za różnica w jakim się typuje. Najważniejsze żeby trafnie. Przecież jak wytypuje barce a ona przegra to każdy bukmacher nam kasy nie wypłaci
1
A tak liczyłem na Luisa że strzeli z dwie bramki
0
@Ogorinho1974 to nie oglądaj spotkań jak sędziuje polski sędzia i będziesz miał problem z głowy
0
@Ogorinho1974 nie odpowiedziałes na moje pytanie.
0
@Ogorinho1974 bo wy byście chcieli żeby każdy sędzia był nieomylny. Mam pytanie sedziowales kiedyś cokolwiek oprócz meczu na podwórku? Jakiś mecz o punkty czy turniej?
0
Karny musiał być ale wtedy były jaja z tym
2
@Witam no to co powiesz o hiszpańskich? Lepiej nasz Marciniak sędziuje(akurat uważam że bardzo dobrze) niż jakis lahoz czy inny leszcz hiszpański
4
Szefuncio zostawiał całe serducho na boisku
0
Przecież to było wiadomo już dawno że przegramy i trzeba stawiać na Włochów tym bardziej że kursik był konkretny i dosłownie za darmo rozdają pieniądze
0
@MarioVeB! Dokładnie a i tak jeszcze zarobili na tym 150 zł dalej
1
@Striker hehe dobra ściągnę trochę z niego presję i powiem że mój 10 letni syn to geniusz komputerowy haha
1
@PatrykBarca wielki ryj a małe umiejętności
1
@paweldunajecfcb na spokojnie mój syn 10 letni sobie sam to zrobił
4
Kibice Messiego czy Ronaldo nie są kibicami klubu. Dla mnie tacy nie istnieją jako fani.
0
@messibar później się wyrówna zobaczysz będą 2 mecze na c plus
0
@messibar raczej jest pół na pół chyba Ci się wydaje
1
@Simon_1899 przed 16 też możesz w 14 osób a jeżeli jesteś z podstawówki to wtedy dochodzi jeszcze opiekun