Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jordi10 i będziemy bo jak o messim i Ronaldo wszędzie jest to nie płaczesz. Lewy jest najlepszy i musisz się z tym pogodzić
1
@Magicc89PL a jak wyjdą inni i nie strzela nic? Trener najlepiej wie co zrobić a nie my trenerzy z la rambli
0
@olejtm ja mam PKO jestem super zadowolony
0
@gaq jeszcze za albę trincao i cofnąć dembele na prawa obronę i do przodu puścić brajta bo za mało ofensywnie wystawiłeś
4
@PuszkinFan a może właśnie powinien wyjść i strzelić z dwie bramki na przełamanie się? Na dwoje babka wróżyła
0
@pt9 ale typowego polaka zazdrości zjada i musi krytykować
0
@darek60 ale w powinien dostać złotą piłkę i byłby w ich gronie mógłby jeść z nimi przy jednym stole haha
0
@damianex10 Beckham
0
@Tomek54321 wiem że o to chodzi ale nie chce żeby Barca tam latała. Jeżeli nazwą to superpuchar Azji i na zaproszeniem poleci tam Barca to okej ale superpuchar Hiszpanii ma być rozgrywany w Hiszpanii
0
Kurde włączyłem inter na necie bo patrzę dalej 2:2. Myślę zobaczę sobie końcówkę i po minucie Real strzela więcej się nie skusze bo jak nie oglądam to grają piach
0
@SinMistico zacznij pisać jeszcze raz tak samo dołożą może trzecią
2
Są tak ładne że powinni zostawić sobie je na nowy sezon
0
@Tomek54321 a rok temu byliby a i tak grali w Azji. Zrozum że się sprzedali Arabom a ja takiego pucharu nie chce
0
@Tomek54321 cieszyłaby się moja mordka gdyby był rozgrywany w Hiszpanii tam gdzie jego miejsce. Szejki mają swoją ligę to niech oglądają swoją a ta tylko w tv. Dlaczego kibice w Hiszpanii mają być pozbawieni dopingu swoim piłkarzom.
0
@Tomek54321 szkoda bo mam gdzieś ten szejkowski puchar moglibyśmy dobrowolnie zrezygnować
0
@draxidox nitka
0
Barca tam leci?
0
@Drozdu7 jak wprowadza ten cały lockdown to co to oznacza? Zamkną wszystko wszystko?
0
@Odcinkowy możliwe strasznie dawno to było ale takie bramki się pamięta
0
@ElTomas tylko że ich sprzedasz za max 5mln @Remi1899 skoro Koeman go chce to sprowadźmy mu zawodnika którego chce
4
Oby mu się udało dla mnie de Jong pjanic podstawa do pomocy jeden i drugi haruje a nie stoi w miejscu
0
@El dominatore wymienić za Roberto navas i tak będzie jeszcze 5 lat grał
0
@Odcinkowy a to chyba w rewanżu Ludovic Giuly strzelił na 1:0 jak dobrze pamiętam
0
@Yosemite i wygraliśmy chyba 1:0 lub 2z Milanem
0
@PieN bo Bartek powiedział że woli żeby pieniądze były na boisku a nie na koncie
1
@Coutinho007 jestem tego samego zdania. Pepowi się wogóle ibra nie podobał bo miał swoje zdanie i wszystko robił jak chciał
1
@Gandalf55 tak jak piszesz Ci młodzi jeszcze pokażą Madrytowi i ich sprzymierzeńcom w żółto czarnych strojach na co ich stać i wtedy jak się rozbujają to nikt nas nie powstrzyma
0
@NaFazieHitman tak czytałem o tym właśnie ze Philips robi takie wałki. Jeden tv rok po gwarancji drugi 3 miesiące po gwarancji padł. Nigdy więcej Philipsa mimo że ma ambilight i mojej żonie strasznie się to podobało.
0
@YoNoEntiendoNada malutki był pamiętam
1
@ProMILs dokładnie ja kiedyś jak grałem w piłkę na puchar Polski pojechaliśmy juniorami praktycznie i też wygraliśmy a zarząd chciał szybko odpaść haha