0

@herbblaugrana no tak ale zrozum że taki cuenca nie chciał może być 5 obrońcą lub grać w rezerwach

1

@herbblaugrana po co Ci 5 obrońców i ten piąty zagra 45min w sezonie jak nie będzie kontuzji a płacić mu musisz. Bezsensu. Lepiej właśnie wtedy brać młodych zawodników rezerw

0

@Elvisek ale nie kumasz że on na defensywnego się nie nadaje bo jest za mały a z przodu są poprostu lepsi

1

@JarekS tak jak mówisz nawet kosztem tego sezonu i następnego ale jak wystrzela to znowu przez 10 lat będziemy wygrywać prawie wszystko

0

@PIWOSZ89 czeka się do ostatniej chwili kolego wiem że kursy wtedy mogą polecieć w dół ale wiesz wtedy lepiej co postawić

31

Dwaj potężni i efektywni napastnicy. Popłakałem się ze śmiechu. Mariano hahah ani on potężny ani efektywny. Te gazety to potrafią pisać bzdury

1

@Scross nikt nie będzie zawsze idealny kryzys przychodzi ale żeby odrazu sprzedawać i wyrzucać?

1

Trafione w punkt narzeka laik znawca chwali

0

@msmsms ale powiedz mi co za różnica kiedy będą ferie?

3

Kontuzje kontuzjami ale trzeba skończyć z DNA Barcy i zacząć grać piłkę dzisiejszych czasów żeby coś osiągnąć

0

@Tatazolwinia akurat Messi ma połowę straconych sił mniej bo połowę czasu spaceruje

6

@Coutinho007 a ty chciałeś żeby 17 latek w każdym meczu był najlepszym zawodnikiem spotkania? Jeszcze w tak nie poukładanym klubie jak Barca na ten moment.

0

@BarcaInfo jak Roberto na Bernabeu i później Messi wieszał pranie

0

Sezon już na bank na straty oby Atletico zdobyło mistrza a my żebyśmy załapali się do LM

1

@pride1899 właśnie tego się boję że Geri poprostu będzie skończony przez długość kontuzji i wiek. Wrócić do gry po takiej kontuzji i w tym wieku nie wiem czy będzie miało sens jeżeli chodzi o Barce

0

@Czeresniafcb tego jeszcze nie wiesz bo może ma kontuzje i przez 2 kolejne nie zagra

0

@antymadrista1 a ja zazdroszczę bo bym posadził go na kilka spotkań i wpuścił na 15 min. Jeżeli leo chciałby grać to udowodniłbym to przez ten czas jaki teraz dostaje Brajt i nie stęka

23

Jak mu się nie chce grać niech da sobie spokój. Z całym szacunki em co dla nas zrobił ale zaangażowaniem Cr7 bije go na głowę. Kapitan z niego marny. Aż normalnie serce mi pęka jak muszę na to patrzeć a Koeman powinieneś go posadzić na ławie i tyle dlaczego mamy cały czas męczyć się w 10.

0

@Majsteer @PawelLeo to co 4 zmiany można tylko zrobić? Aaa czekajcie muszę edytować. teraz kumam można zrobic 5 zmian ale podczas 3 przerw w grze. A my to zrobiliśmy wprowadzającą Cou Desta i później Trincao i Brajta. Nie było tematu.

0

Dlaczego nasz trener na ostanie minuty nie wpuścili Puiga, Alenie czy Firpogsy kontuzji doznał Roberto? Gonimy wynik i wolimy grać 2 osłabieniu? Może lepiej odrazu wychodźmy w 10

36

Panie ter Stegen nie jest Pan neuerem. Ale mnie zdenerwował ten komentarz. Czy Pan komentatora wie ile razy pan Neuer też się pomyslił przy takich wyjściach? A może Pan Neuer jest bezbłędny?

0

Atletico 1 Barcelona 1

0

@mikokarla przy dobrym też Ci dwajxmoga wejść

14

@pafcioxxx się gra się ma pierwszą 11

4

Za isco 60 mln haha ale dobre. Chociaż oni pewnie wezmą z 40mln a my byśmy oddali za 5mln i zaoczedzili na pensji z amortyzacji

3

@Pustelnik to normalne powiedział że jako kibic Barcy chce żeby zakończył w Barcelonie ale jako trener wiadomo że by go chciał w swoim zespole

0

@MESSIah16 odchodząc z Barcy to słabej ligi francuskiej sam się wypisał z tego grona

1

@soczeq no to nawet ale jak widać jednak nie warto

0

@soczeq jaki był kurs 1,11? Przecież to nie ma sensu stawiać

3

Monaco leje PSG. W składzie Monaco same dzieci prawie w pierwszym składzie. Bramkarz 32 lata Martins 25 lat pomocnik i napastnik Voland 28 lat. Co tam się dzieje ale wszedł nasz Fabregasik i robi im robotę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?