Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@herbblaugrana no tak ale zrozum że taki cuenca nie chciał może być 5 obrońcą lub grać w rezerwach
1
@herbblaugrana po co Ci 5 obrońców i ten piąty zagra 45min w sezonie jak nie będzie kontuzji a płacić mu musisz. Bezsensu. Lepiej właśnie wtedy brać młodych zawodników rezerw
0
@Elvisek ale nie kumasz że on na defensywnego się nie nadaje bo jest za mały a z przodu są poprostu lepsi
1
@JarekS tak jak mówisz nawet kosztem tego sezonu i następnego ale jak wystrzela to znowu przez 10 lat będziemy wygrywać prawie wszystko
0
@PIWOSZ89 czeka się do ostatniej chwili kolego wiem że kursy wtedy mogą polecieć w dół ale wiesz wtedy lepiej co postawić
31
Dwaj potężni i efektywni napastnicy. Popłakałem się ze śmiechu. Mariano hahah ani on potężny ani efektywny. Te gazety to potrafią pisać bzdury
1
@Scross nikt nie będzie zawsze idealny kryzys przychodzi ale żeby odrazu sprzedawać i wyrzucać?
1
Trafione w punkt narzeka laik znawca chwali
0
@msmsms ale powiedz mi co za różnica kiedy będą ferie?
3
Kontuzje kontuzjami ale trzeba skończyć z DNA Barcy i zacząć grać piłkę dzisiejszych czasów żeby coś osiągnąć
0
@Tatazolwinia akurat Messi ma połowę straconych sił mniej bo połowę czasu spaceruje
6
@Coutinho007 a ty chciałeś żeby 17 latek w każdym meczu był najlepszym zawodnikiem spotkania? Jeszcze w tak nie poukładanym klubie jak Barca na ten moment.
0
@BarcaInfo jak Roberto na Bernabeu i później Messi wieszał pranie
0
Sezon już na bank na straty oby Atletico zdobyło mistrza a my żebyśmy załapali się do LM
1
@pride1899 właśnie tego się boję że Geri poprostu będzie skończony przez długość kontuzji i wiek. Wrócić do gry po takiej kontuzji i w tym wieku nie wiem czy będzie miało sens jeżeli chodzi o Barce
0
@Czeresniafcb tego jeszcze nie wiesz bo może ma kontuzje i przez 2 kolejne nie zagra
0
@antymadrista1 a ja zazdroszczę bo bym posadził go na kilka spotkań i wpuścił na 15 min. Jeżeli leo chciałby grać to udowodniłbym to przez ten czas jaki teraz dostaje Brajt i nie stęka
23
Jak mu się nie chce grać niech da sobie spokój. Z całym szacunki em co dla nas zrobił ale zaangażowaniem Cr7 bije go na głowę. Kapitan z niego marny. Aż normalnie serce mi pęka jak muszę na to patrzeć a Koeman powinieneś go posadzić na ławie i tyle dlaczego mamy cały czas męczyć się w 10.
0
@Majsteer @PawelLeo to co 4 zmiany można tylko zrobić? Aaa czekajcie muszę edytować. teraz kumam można zrobic 5 zmian ale podczas 3 przerw w grze. A my to zrobiliśmy wprowadzającą Cou Desta i później Trincao i Brajta. Nie było tematu.
0
Dlaczego nasz trener na ostanie minuty nie wpuścili Puiga, Alenie czy Firpogsy kontuzji doznał Roberto? Gonimy wynik i wolimy grać 2 osłabieniu? Może lepiej odrazu wychodźmy w 10
36
Panie ter Stegen nie jest Pan neuerem. Ale mnie zdenerwował ten komentarz. Czy Pan komentatora wie ile razy pan Neuer też się pomyslił przy takich wyjściach? A może Pan Neuer jest bezbłędny?
0
Atletico 1 Barcelona 1
0
@mikokarla przy dobrym też Ci dwajxmoga wejść
14
@pafcioxxx się gra się ma pierwszą 11
4
Za isco 60 mln haha ale dobre. Chociaż oni pewnie wezmą z 40mln a my byśmy oddali za 5mln i zaoczedzili na pensji z amortyzacji
3
@Pustelnik to normalne powiedział że jako kibic Barcy chce żeby zakończył w Barcelonie ale jako trener wiadomo że by go chciał w swoim zespole
0
@MESSIah16 odchodząc z Barcy to słabej ligi francuskiej sam się wypisał z tego grona
1
@soczeq no to nawet ale jak widać jednak nie warto
0
@soczeq jaki był kurs 1,11? Przecież to nie ma sensu stawiać
3
Monaco leje PSG. W składzie Monaco same dzieci prawie w pierwszym składzie. Bramkarz 32 lata Martins 25 lat pomocnik i napastnik Voland 28 lat. Co tam się dzieje ale wszedł nasz Fabregasik i robi im robotę