0

@LionelM95 ja gram z kumplem w jednym zespole i siedzimy na słuchawkach i gramy sezony współpracy. Przednia zabawa.

0

@Remi70 ja się nie szczepię. Po co mi to jak nigdy nie choruje. A po drugie szczepionka robiona na szybko nic dobrego nie wróży

5

@BarcaInfo i widać już poprawę. Vamos Koeman vamos Barca

0

@Romii ale nie miał w umowie napisane że musi coś osiągnąć. Trenował ich jeździł na mecze itp. Ja to bym wogole inne kontrakty podpisywał od zdobywanych pucharów i od zwycięstw. Powiedzmy 3 mln podstawy plus 3 mln za LM 2 mln za LL i 1 mln za CDR. Plus procent za zwycięstwa. Jeśli Barca wygra 90 procent swoich spotkań przez cały sezon np. dostanie 3 mln i procentowo w dół np 80 procent to 2,5 mln i tak w dół. Każdy piłkarz by się starał w każdym meczu żeby osiągnąć cele i więcej pieniędzy. A my daliśmy im dziesiątki mln a im jest obojętne bo i tak na konto wpłynie. Bo jak wygrają dużo to będzie miał powiedzmy 10mln a jak mało to się skończy na 4 mln a to duża różnica.

1

@ronni37 myślę że większość narzekań to było na kontuzje bo talent ma ale kontuzje to akurat nie jego wina

30

Super gość. Koleżeński i tak ma być.

2

@Fawrf mogę przegrać z realem dwa mecze a na koniec być wyżej w tabeli. Biorę w ciemno

5

@darek60 ooo następny. Taka słabiutka że prawie wyrwała punktu Juventusowi a my graliśmy składem rezerwowym w połowie. Więc jest czym się podpalać

1

@fafera dokładniej szansa przede wszystkim. Gomesy, Deulofeły i Coutinie dużo ich miały więc spokojni

0

@damian16161212 dotrzymają towarzystwa realowi

1

@MesQueUnClub96 haaland to młokos nie ma co porównywać nawet dwóch takich zawodników

0

@lucca87 śmieje się, pewnie tak jeżeli kontuzje będą go omijały to da radę

2

@lucca87 benzema nie bo już w tym sezonie nie postrzela bo odpadną hahah

0

@Pawlusek jakby grali dla nich porażki z realem a tu nagle zwycięstwo kiedy mieli przegrać

3

@messiistheking już Perez dobrze posmaruje ale byłby to większy blamaż niż nasz z Roma i Liverpoolem

0

@Cwaniak4 muszą zrobić przynajmniej 1 pkt

5

@Romii a co ma do tego czy się nadaje czy nie? Ciebie też do pracy wezmą i powiedzą po 3 tygodniach koniec naszej współpracy i kaśki nie dostaniesz. Będziesz zadowolony? Będziesz biegał żeby Ci oddali to samo robi Setien i każdy kto ma głowę na karku

1

@kacperowski20 myślę że jednak na Juve wyjdzie

0

@Lucassito kumam ale Crackwhite mam nadzieję Ci udowodni że może być pełnoprawnym członkiem zespołu. To że nie jest medialny jak Griezman, Cou czy inni to nie znaczy że mu się granie nie należy

0

@czółkovsky araujo niedostępny jeszcze

0

@lukas992 Atletico Barca Real M. Sociedad

5

@ArterkHD britewhite

0

@Lucassito ale czy 4:0 to mało? To co będziesz czekał aż zagramy za 3tyg z Sociedad i wtedy powiesz czy mają wzrost formy czy nie? Bardzo fajnie że piszą takie artykuły bo skoro strzelamy 8 goli w dwóch meczach nieważne z jakim przeciwnikiem to jest to wzrost formy i nie wracajmy do czasów Pepa czy Luisa bo te czasy minęły były cudowne ale teraz jest teraźniejszość i mamy się cieszyć z naszych zwycięstw strzelców itp a nie narzekać dla zasady. Pozdro

0

@Lucassito jak masz tak pisać to lepiej nie pisz nic. Zachowaj to dla siebie. Widać że tobie nikt nie dogodzi

4

@Xavyol dla mnie naprawdę warto

0

@inViNcibl3 tak jestem dlaczego pytasz? Nawet mam tatuaż z logo Barcy na pół ręki dla potwierdzenia tego

0

@kuz odstaje czym? Bo moim zdaniem zagrał dobrze dzisiaj. Narzekasz chyba tylko dla zasady

0

@Worny co fakt to fakt

0

@kuza@kuza a Busi co złe zrobił?

2

@clyde ja mam tak z żoną. Choć teraz mówi że musi na nowo wchodzić w skład bo mało ich zna. Ale jak grali Suarezy, Xaviery, Iniesty itp to znała cały skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?