0

@debu1989 dajesz bejbe. Tylko szybko.

12

Niech sobie ten simons siedzi za te petrodolary w Paryżu razem ze swoim agencikiem. I życzę mu gry w rezerwach PSG całe życie. Choć im akurat to bez różnicy grunt że kasa na koncie będzie się zgadzać

0

@debu1989 z tobą duży i to nie tylko ja skoro twoje mądre komentarze są usuwane

14

Mundo Deportivo jest błąd. Nie Pepem tylko Pelem. Na poczatku pomyślałem że Guardiola się załapał

0

@ShawnC myślę tak samo, razem z Alenia będą się bujać od kubu do klubu

0

@matheo nowa praca daje nowe możliwości. Ja pracowałem 10 lat w firmie i nagle w ciągu tygodnia miałem podjąć decyzję o zmianie. Umowę miałem na stałe i ogólnie byłem tam ustawiony. Zdecydowałem się i nie żałuję. Praca cięższa ale lepiej płatna, bliżej domu i szczerze atmosfera dużo lepsza więcej nie żałuję swojej decyzji.

0

@Stasiuburza covid 19 hehe

0

@debu1989 myślę że więcej już nie napiszesz nic na tej stronie. Proszę cię zrób to dla wszystkich użytkowników tej strony

0

@Bogan no średni poziom okej peszko może rok temu ale grosik dlaczego nie. Skoro jest w lidze angielskiej

0

@Bogan to weźmy slawka peszke albo Grosickiego też średni skrzydłowi

0

@Lucassito jak się komuś nie chce to nie ma szans żeby kogoś zmotywować i nie ma takiego trenera który by to zrobił

0

@Bogan podniecacie się Konradem jak Puigem którego kolejny trener nie wystawia. Pomyślcie ze może nie prezentują się najlepiej

0

@Lucassito to niech nasze grajki wezmą się za robotę a nie biegają na pół gwizdka

1

@Lucassito skoro dalej jest szansa na ligę to dlaczego mają się pozbywać

0

@debu1989 więc mam nadzieję że po tym zamilkniesz na wieki. O to mi chodziło.

0

@formentera2017 fakt ale nie odrazu od pierwszej minuty

0

Suuuper taką Barce chce widzieć. Dużo zaangażowania.

2

@Bogan nie kumacie wszyscy że skrzydłowi są kontuzjowani

0

@MaŁolat fajnie tylko ile on minut zagrał w pierwszym zespole? Może najpierw kilka wejść na końcówki lub w drugiej połowie. Może odrazu weźmy całą barce b która ledwo radzi sobie w 3 lidze

2

@Arnold1234 no są kontuzje to i słaby skład jest

0

@damiano996 ale teraz nie rozumiem o co pijesz? Skoro nie było z nami nie jest dzisiaj to co ty chcesz?

1

@michal26 vamos Atletico. Każda porażka białej części Madrytu mnie bardzo cieszy. Dla mnie Atletico może wygrać mistrza nawet im bardzo kibicuje żeby w końcu wygrał ktoś inny niż Barca czy real

1

@damiano996 ale Atletico nie jest zamknięte

0

@debu1989 jedyny wyjątkowy dziękuję za wyróżnienie. Całe szczęście takich jak Ty jest mało w negatywnym znaczeniu oczywiście

0

@gimmeq1 coraz lepiej i znowu ma kontuzje więc raczej dalej kiepsko

1

Co nie opłaca się im to nas wyrzucają i bardzo dobrze oby tam nigdy nie wrócił

0

@gimmeq1 myślę że z dembele cię poniosło. Przecież on gra 5 spotkań i 10 jest nieobecny więc nie liczył bym na niego

1

@Criss18Barca nie brałbym tego poważnie. Żaden kandydat nie powie kogo wyrzuci z klubu

0

@Lokoo myślę że Luis dostanie przecież on Realu nie lubi i albo będzie gadał albo kogoś poprostu przeora

1

@korgo2@o2.pl ale zaraz połowa zazdrośników będzie go krytykować zamiast dopingować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?