0

@maroon w co wierzę?

0

@X37 no wiadomo ale nie licz zostaniemy mistrzem Europy

1

@Dosq ja go tam nie lubię ale szanuje za osiągnięcia. Będzie brakować takich piłkarzy ale przyjdą następni

4

@Shado bo codziennie byłby Garcia i Depay plus neymar

1

@maroon no może tak dlatego ja bym wybrał koniec kariery. Jak nagle by stracili 50 procent wojska to by swoją decyzję przemyśleli jeszcze raz

0

@X37 no dziadek ale najlepszy na świecie

0

@kaamil1910 pedri, nie pytałeś o skutecznego tylko najgroniejszego to po pierwsze po drugie dembele więcej nie ma jak jest to jak ma być groźny?

1

@robsesh a gdzie jest napisane że trzeba ja mam to gdzieś nie szczepię się chyba że mnie tam czołgiem zaciągną

1

@kaamil1910 raczej nie bardzo

0

@X37 ooo lewy jednak jest dobry? Milik a gdzie on jest? Na trybunach w przeciętnym Napoli, zielik wiecznie młoda nadzieja polskiej piłki która nigdy nie zablysnela dłużej niż 2 mecze, glik z całym szacunkiem ale już dziadek. Tak Szczęsny jest nawet bardzo dobry

0

@X37 i dziękuję dobranoc. Mamy tak słabą reprezentację że żaden piłkarz w niej klasy nie pokaże

0

@denis9401 brajcik dzisiaj z dwoma brameczkami zobaczysz

2

@kamyk_23 agdzie jest napisane że jest dwóch defensywnych pomocników?

0

@tmQbassive ja będę nawet po porażce. Cieszę się każdym meczem Barcy

1

@lucas/catalan piękna niedziela

0

@X37 ale powiedz mi teraz kto jest najlepszym piłkarzem świata?

0

@X37 zawsze był w 10 najlepszych piłkarzy dalej ściska cię widzę zaraz mi wynajdziesz a gdzie był w 2005 roku aby tylko nie przyznać że Polak rodak jest jednym z najlepszych

0

@Fanas7 @tbas pewnie chciałby tylko pensja nam na to nie pozwala.musimy umttitiego porostu wyrzucić a nie pytać czy odejdzie i kasa będzie na alabe

0

@Maximus2 szkoda czasu na to badziewie

0

@BulaKG najlepsze są takie które sam znajdziesz i postawisz

0

@FafitFCB daj spokój badziewiarski film

0

@X37 no w tym roku a dokładniej za 2020r.

0

@X37 tak tak żyj sobie dalej w przekonaniu że lewy jest słaby a Ronaldo najlepszy. A powiedz kto dostał nagrodę za najlepszego piłkarza?

0

@X37 zrozum to lewy jest lepszy od twojego żelka z siódemką na plecach. Przypominam gra cały zespół nie jeden zawodników kumasz to czy nie bardzo?

0

@X37 a co na stronie Barcy mam bronić piłkarza beyernu? A kto go jechał 3 lata temu? Chyba Ty. Bo on od kilku lat utrzymuje wysoki poziom. Ja na Lewego nigdy nie powiedziałem złego słowa nawet jak grał w reprezentacji bo to gra cały zespół jak już Ci zdążyli wytłumaczyć. Dla przykładu Ibrahimovic jest wielkim piłkarzem i co osiągnął z reprezentacją? Lepiej już nic nie pisz bo wpadasz tylko w większe kłopoty. Przyznaj że żal ściska że Polak rodak jest najlepszy na świecie w tym momencie

0

@X37 ośmieszasz się kolego. Czyli ma się rozpędzić i strzelić w bramkarza bo źle wykonuje karne strzelając 99% swoich karnych tak? Skoro tak uderza jest to skuteczne tzn. że opanował to do perfekcji ale nie kolega wie lepiej przecież jak powinno się strzelać hahahaahahahahh

1

@tristan87 a zgredy i tak chodzą kiedy chcą

2

@X37 ale on się nie zatrzymuje tylko zwalnia bo zatrzymanie się niedozwolone

0

@matix19(2) każdy kto kopal wie wybiera się 2 lub 3 do wykonywania a oni decydują na boisku który się lepiej czuje

0

Widzę tutaj rozpacz po Suarezie ale pół roku temu 90 procent osób tutaj go oddawało za darmo a dzisiaj 100 procent chce jego powrotu. Mówiłem że jest to dobry napadzior ale nie lepiej było stekac że jest gruby i się potyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?