Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon w co wierzę?
0
@X37 no wiadomo ale nie licz zostaniemy mistrzem Europy
1
@Dosq ja go tam nie lubię ale szanuje za osiągnięcia. Będzie brakować takich piłkarzy ale przyjdą następni
4
@Shado bo codziennie byłby Garcia i Depay plus neymar
1
@maroon no może tak dlatego ja bym wybrał koniec kariery. Jak nagle by stracili 50 procent wojska to by swoją decyzję przemyśleli jeszcze raz
0
@X37 no dziadek ale najlepszy na świecie
0
@kaamil1910 pedri, nie pytałeś o skutecznego tylko najgroniejszego to po pierwsze po drugie dembele więcej nie ma jak jest to jak ma być groźny?
1
@robsesh a gdzie jest napisane że trzeba ja mam to gdzieś nie szczepię się chyba że mnie tam czołgiem zaciągną
1
@kaamil1910 raczej nie bardzo
0
@X37 ooo lewy jednak jest dobry? Milik a gdzie on jest? Na trybunach w przeciętnym Napoli, zielik wiecznie młoda nadzieja polskiej piłki która nigdy nie zablysnela dłużej niż 2 mecze, glik z całym szacunkiem ale już dziadek. Tak Szczęsny jest nawet bardzo dobry
0
@X37 i dziękuję dobranoc. Mamy tak słabą reprezentację że żaden piłkarz w niej klasy nie pokaże
0
@denis9401 brajcik dzisiaj z dwoma brameczkami zobaczysz
2
@kamyk_23 agdzie jest napisane że jest dwóch defensywnych pomocników?
0
@tmQbassive ja będę nawet po porażce. Cieszę się każdym meczem Barcy
1
@lucas/catalan piękna niedziela
0
@X37 ale powiedz mi teraz kto jest najlepszym piłkarzem świata?
0
@X37 zawsze był w 10 najlepszych piłkarzy dalej ściska cię widzę zaraz mi wynajdziesz a gdzie był w 2005 roku aby tylko nie przyznać że Polak rodak jest jednym z najlepszych
0
@Fanas7 @tbas pewnie chciałby tylko pensja nam na to nie pozwala.musimy umttitiego porostu wyrzucić a nie pytać czy odejdzie i kasa będzie na alabe
0
@Maximus2 szkoda czasu na to badziewie
0
@BulaKG najlepsze są takie które sam znajdziesz i postawisz
0
@FafitFCB daj spokój badziewiarski film
0
@X37 no w tym roku a dokładniej za 2020r.
0
@X37 tak tak żyj sobie dalej w przekonaniu że lewy jest słaby a Ronaldo najlepszy. A powiedz kto dostał nagrodę za najlepszego piłkarza?
0
@X37 zrozum to lewy jest lepszy od twojego żelka z siódemką na plecach. Przypominam gra cały zespół nie jeden zawodników kumasz to czy nie bardzo?
0
@X37 a co na stronie Barcy mam bronić piłkarza beyernu? A kto go jechał 3 lata temu? Chyba Ty. Bo on od kilku lat utrzymuje wysoki poziom. Ja na Lewego nigdy nie powiedziałem złego słowa nawet jak grał w reprezentacji bo to gra cały zespół jak już Ci zdążyli wytłumaczyć. Dla przykładu Ibrahimovic jest wielkim piłkarzem i co osiągnął z reprezentacją? Lepiej już nic nie pisz bo wpadasz tylko w większe kłopoty. Przyznaj że żal ściska że Polak rodak jest najlepszy na świecie w tym momencie
0
@X37 ośmieszasz się kolego. Czyli ma się rozpędzić i strzelić w bramkarza bo źle wykonuje karne strzelając 99% swoich karnych tak? Skoro tak uderza jest to skuteczne tzn. że opanował to do perfekcji ale nie kolega wie lepiej przecież jak powinno się strzelać hahahaahahahahh
1
@tristan87 a zgredy i tak chodzą kiedy chcą
2
@X37 ale on się nie zatrzymuje tylko zwalnia bo zatrzymanie się niedozwolone
0
@matix19(2) każdy kto kopal wie wybiera się 2 lub 3 do wykonywania a oni decydują na boisku który się lepiej czuje
0
Widzę tutaj rozpacz po Suarezie ale pół roku temu 90 procent osób tutaj go oddawało za darmo a dzisiaj 100 procent chce jego powrotu. Mówiłem że jest to dobry napadzior ale nie lepiej było stekac że jest gruby i się potyka.