0

@damiano996 to idź spać bo jutro do szkoly jak nie wierzysz

0

Antek zamyka rozszczekane mordy!

0

@Avser czyli tendencja wzrostowa daj mu szanse a zobaczysz

0

@ThugDave niech strzeli dwie a później sobie siedzi bo za nim wejdzie to może być za późno

1

@Avser ostatnio dobrze gra

2

@Pstryk jak ma zagrać to lepiej od początku i niech zejdzie później

0

@fajniag ciągnij kabelek nic go nie zastąpi

0

@Cule2013 może zawiozą do żabki lub na Orlen. Tam też paczki zostawiają

0

@kamilop pomyślcie co by było gdyby dostał te 3 transfery które chce

0

@Encore a zaraz San Antonio zaczyna

0

@bbartekfcb nie twierdzę że jest słaby ale na ten moment napewno Garcia lepszy a przy braku obrońców byłby jak znalazł. Brak pique, umtiti zaraz znowu wyleci więc zostanie araujo, lenglet i Garcia i mingueza

1

@JarekS rozumiem że Garcia powiedział że będzie czekał ale dopóki nie jest nic z nim podpisane to zawszę może zmienić decyzję bo np. Pieniążki go skuszą druga sprawa a kupisz taniej bardzo dobrego obrońcę? Ja wiem ze nas nie stać na 50mln więc jeśli Garcia nam ucieknie to życzę powodzenia. Zostaniemy z samymi niewiadomymi na ŚO. Bo nie oszukuje nikogo pique swoje lata ma araujo narazie kozak lenglet bez formy ale wierzę że wróci no i szaman umtiti który zaraz znowu będzie leczył kolana a mingueza to jednak może być ewentualnie czwartym obrońca a nie liderem defensywy

0

@Yoshi94 tylko że mingueza jak dla mnie jest troszkę słaby. A zdrugiej strony po co nam LO skoro mamy firpo np.

0

@joloskyy trochę słabo jak na to że obronilismy pierwsza akcje. Przestałem oglądać jak straciliśmy bramki gdy nie było bramkarza. Zagotowalem się wtedy

1

@didzejos to też nie moje klimaty wszyscy już oglądali jak to wyszło a ja dopiero po paru latach i powiem Ci ze naprawdę fajny film polecam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo rozumiem ale on będzie mial 30 lat jak marek zejdzie ze sceny więc szczerze poszukalbym młodszego bramkarza właśnie żeby znowu mieć ładne parę lat więc nastawilbym się na bramkarzy których mamy w akademii ale mają teraz ok. 15lat

0

@JarekS tylko pytanie czy Garcia będzie czekał i nie zapłacimy 5mln tylko 50 za jakiegoś innego

3

@Borneo i tek ter Stegen będzie grał jeszcze kilka lat więc taki pena i tak nie zagra możemy patrzyć na zawodników którzy teraz mają 15 czyb16 lat więc za 8 lat zmienia marka

0

To są jakieś jaja

0

@zibiku oj ma ma każda cieszy co by nie było jesteśmy w superpucharze lepsi

1

@domisiek114 nie pierwsza i druga drużyna z tabeli ale osiągnięcia historyczne. Ogólnie wygląda to tak mistrz i zwycięzca pucharu króla plus dwie drużyny z największymi osiągnięciami w Hiszpanii czyli co by nie było Barca i Real będą zawsze. Czyli jak dla mnie totalne oszustwo zrobione żeby Barca z Realem dalej grały o Puchar nawet jak będą słabe

0

@Piotr,1985 ani wrzutki ani przelewy od pereza

0

@Dzemix111 mm dwie jedna to obowiązek druga to czysta przyjemność

0

@Gaz dzisiaj w fife grałem i nawet gość miał puiga w pierwszym składzie to dopiero musi być jego fan

0

@SinMistico mogę przegrywać klasyki ale zdobywać mistrza

0

@pele1282 czyli prawonozny. Kiedyś zadali mu pytanie która noga uderzałby rzut karny odparł nie wiem

0

@cat_r37 gdyby nie było kontuzji pique, Roberto, Messiego to też byśmy mieli wyższa

0

@hank_moody miałem to odrazu przed oczami jak zaczęli biec

2

@konrad1661 niech dzisiaj wygra athletic każda porażka Realu bardzo mnie cieszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?