Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Franciszek może się odblokuje wkoncu. Messi klasa sama w sobie. Pedri standard wysoki poziom. Griz przy bramce na 2 polewka. Puig chyba każdy widzi teraz dlaczego każdy trener go omija tylko pytanie dlaczego każdy trener busiego wystawia?
0
@Naturopata przestań że najlepszym każdy z trójki pomocników nie zasługuje na grę
0
@Marcel99 daj czas nowemu zarządowi i trenerowi i nie płacz. zrozum że ten i następny seozn jest przejściowy
0
@Nerazzurro chłopie nie patrz na cenę bo za Artura nie wzięliby 20mln zrobili wymianę i tyle. Mogli tą wymianę ustalić na 150 mln i też byś płakał ze dali150 a wyszli na zero?
0
@Ronmes słupek i poprzeczka to strzał niecelny
0
@pele1282 a już city skreślali na początku sezonu
0
@FanKFC Sprzedadzą go zobaczycie
0
@ArterkHD mam dużo ciuchów ale wszystko kupuje na promocjach więc dużo kasy nie idzie na to ostatnio kupiłem 5 koszulek za 60 zł hehe
1
@xBoMBoWiECx głowa nie uniosła ciężaru opaski?
0
@kkbarca kiedyś Piszczek w wywiadzie mówił że jak są kontuzjowani to są na tak zwanym l4 i nie mają całej pensji nie wiem jak im liczą wtedy
0
@MarcelNJ11 to pierwsze słyszę no wiadomo kabel robi robotę ja mam z vectry ale tragedia jest od jakiegoś czasu w poniedziAlek idę po wiedzieć im żeby sobie w dupe ten internetowymi wsadzili i chce rozwiązać umowę tylko nie wiem czy się da ale będę walczył najwyżej bo nie będę płacił za coś czego nie mam
3
@Ojciec5tkidzieci właśnie oglądam a widziałem go już chyba ze 100 razy. Miale na kasecie video i oglądałem go na okrągło
0
@MarcelNJ11 z czego masz internet?
0
@koksik2700 koszulkę canal plus wygrałem
0
@FC1899Barca z całym szacunkiem ale neuer nie, prędzej już xavi iniesta neymar lewy
0
@MarioVeB! Ale skuteczne
0
@ShinobiQWE to nie jest dobra myśl
0
@theOneAndOnlyKing nie ogólnie ten z city się ładnie zachowuje. A w Paryżu dosłownie więzienie veratti chciał odejście nie da rady, rabiot nie chciał kontraktu podpisać to nie mógł trenować tam cyrki się dzieją
0
@daro22 też z Tobą się zgodzę że bać się ich nie powinniśmy ale jest to zespół na dzień dzisiejszy dosyć wymagający w Hiszpanii to nie jest zespół który broni się przed spadkiem
3
Za dziecka bardzo lubiłem psg kiedy grał tam Bernard Lama, patrice Loko, David Ginola, Rai itp ale od czasów tego buca z krajów arabskich to ich porostu nie na widzę za to cwaniactwo. Jak staną się normalnym klubem to wrócę do kibicowaniatej drużynie. Jakoś Man City też ma arabskiego właściciela ale są normalni i nic nie kombinują nie cwaniakuja. Arab się nie udziela a tego wszędzie pełno z psg
0
Dawać athletic to moje marzenie
2
@Pustelnik 169 groźnych ataków mieliśmy a oni 34?
1
@Yosemite a i tak na Antka będą gadać
20
@Walker ja wstaje o 5 i jestem wierny Barcelonie choćby karne strzelali do 1 w nocy to bym siedział. Walić to jeden dzień można krócej pospać
5
@daro22 a może czasy się zmieniają i inne zespoły jakościowo poszły do przodu. Nie patrz co było 10 lat temu. Patrz przykład Deportivo 20 lat temu liga mistrzów a teraz gdzie są? I co jak dojdzie do meczu to mamy się ich bać? To akurat przykład w drugą stronę. Ale takie Leicester kka lat wstecz średniak a teraz i mają mistrzostwo i w LM. I takie City mam jechać i się pytać ile chcecie?
0
@DwayNee podpisuje się pod tym
0
@mrboom dla mnie tam czeerwa nie powinno być. Przecież napastnik nurkował lepiej niż suarez za dobrych czasów
1
@lukas10 daj mu czas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nigdy tego nie zrozumie kończą kariery bo nie mogą znaleźć klubu. Jak tacy zawodnicy nie mogą znaleźć klubu ja się pytam? Przecież nie wierzę że żaden klub go nie chce. Ale jak się ma wymagania finansowe z najlepszego okresu gry to w sumie nie ma co się dziwić