Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Koeman to do lipca sam zrezygnuje bo będzie miał dość o co nie prosi to ma odmowną odpowiedź. A niedługo to będzie musiał grać Barca B
1
@FC1899Barca idę za najniższa krajowa tam być trenerem jakiejś grupy młodzieżowej
0
@LucasW123 ale jest talentem i za trzeba go brać
0
@ShawnC ale Atletico było słabe taki typowy średniak
1
@Objectivo u mnie 2 tys ale kadry przyznaja je od górnie tylko trzeba zgłosić w którym miesiącu ma być wypłacone
0
@damiano996 ja za zero ty minus jeden. Widzę czajnik się gotuje pisowczyku z wielkiej firmy japońskiej i najmądrzejszy polaku. Fajny jesteś. Napisz coś jeszcze.
1
@Kidd wchodzę w to
0
@Wymyslilemtosobie okej może być podanie tuż nad tobą. Zgodzę się ale wtedy za napastnikiem powinieneś podarzyc twój obrońcą jeżeli tego nie zrobi tzn ze popełnił błąd
0
@damiano996 o kolega widać od rozdawczykow z PiS skoro na PO narzeka. Jakby była ta twoja niby firma duża to po wpisaniu nazwy w Google powinna się wyświetlić ale niestety tam jest echo. No tak zapomniałem przecież ta wielka firma jest tylko od pilnowania aut na parkingu więc nie ma co się dziwić. Widać że PiS wychował niezłych klamuczuchow zresztą oni też są nimi więc się dobraliście.
0
@Wymyslilemtosobie jaką tęczę? O czym Ty mówisz?
0
@Wymyslilemtosobie no to chyba wiadomo że przeciwnik będzie uciekał przecież w miejscu nie będzie stał. Możesz kryć strefą nie ma problemu ale jeżeli napastnik strzeli bramkę z twojej strefy czyj to będzie błąd? Zespołu? Czy Twój? Twój bo strzelił z Twojej strefy czyli popełniłeś błąd bo źle się ustawiłeś źle przesunąłeś.
0
@damiano996 a czy ja napisałem że jest w Polsce? Chciałeś być mądrzejszy a nie wyszło. Czytaj ze zrozumieniem. Lubię takich mądralów jak ty.
0
@damian16161212 ostatnio o uszy obił się Nenad Bjelica podobno Boniek z nim rozmawiał
0
@damiano996 gdyby była taka wielka to by było o niej głośno sprawdzałem nawet nie ma czegoś takiego w necie. jak piszesz więc ta twoja firma skośnooka jest pewnie jakąś popierdułką i ty pewnie w niej też ewentualnie wpuszczasz klientów na parking. Skoro tak się chwalisz jak trafisz do wielkiej firmy polskiej to pogadamy a narazie musisz się doszkolić i przestać podlizywać się Japończykom. Buhahaha.
0
@Wymyslilemtosobie no tak ja wiem że samymi podaniami możesz ale skoro gramy w obronie i podasz do napastnika i on strzeli bramkę tzn. że ktoś miał złe krycie tak? A co za tym idzie bramka jest po błędzie obrońcy czyli błąd indywidualny. Czy mam rację? Tak.
0
Czy ja dobrze rozumiem la ramble. Wuja zwolniony? Coś czuję że zaplanowane to było i teraz ten Chorwat będzie trenerem Bjelica czy jak mu tam.bo na necie nigdzie nie znalazłem takiej informacji o wuju
5
@Byczek9393 dokładnie i na bilbao niech wróci i wrzuci im hat-tricka i zamknie im pyski
0
@Wymyslilemtosobie no dobrze ale jak rozegrasz nawet super akcje to musisz minąć jakiegoś przeciwnika który popełni błąd. Jeżeli strzelisz tzn ze przeciwnik źle się ustawił nie pokrył kogoś itp. @dawid230188 nie twierdzę że alba nie popełnił błędów przy pierwszej alba nie pokrył jego błąd przy drugiej ktoś nie pokrył przeciwnik uciekł z pod krycia trzecia grizman nie zablakowal strzału choć moim zdaniem nie on mial go kryć tylko raczej jakiś obrońca
0
@damiano996 Dla mnie może nie wygrywać i tak będę mu kibicował a ty się ciesz meczami swojego ukochanego klubu z białej części Madrytu. Życzę powodzenia. Twojej granicy napewno nie będę przeskakiwał bo jest tak nisko że tam nigdy nie spadnę. Co do szkoły to tak masz rację kiedyś chodziłem i ja ukończyłem ale jak widać nie każdy ją tutaj skończył.
1
@dawid230188 no raczej zawsze jest przez indywidualne błędy. Żeby przeciwnik strzelił ktoś musi popełnić błąd
0
@MasnyTed coś mi się nie wydaje a jak dostanie 3 spotkania to w lidze nie będzie grał?
0
@mekston ups haha a to się chyba zgadza
0
@mekston w debiucie w reprezentacji dostał czerwo a później w copa America w meczu o 3 miejsc z Chile najprawdopodobniej więc raczej nie pierwsza
0
@tobiasson92 bardzo dobrze zrobił jeszcze jego amigos alba mógł przyłożyć dla poprawki
0
@Gaz a koeman kogo miał wprowadzić?
0
Nie mam nic do sędziego bo mecze wygrywa się grą ale oni cały czas lapali w pół naszych zero kartki za to przedłuża 2 min spotkanie na varze sprawdza prawie 2 min i kończy spotkanie równo. Brak słów. Zamiast te dwie doliczyć wiem że byśmy nie ugrali nic ale byłoby sprawiedliwie
0
@Janiama powiem araujo by się obraził
0
@Krystian_mix w superpucharze pauzuje
0
@mekston oj chyba nie
0
@damiano996 dziękuję za odpowiedź. Zgłoszone. Przyjemnie jest miło pogadać z takimi jak ty.