1

@Yosemite brakuje mi go w Barcelonie. Zawsze był gwarantem pewnej ilości goli

1

@draxidox trza było się uczyć w szkole średniej to teraz byś spał do 10:00 haha. Oczywiście bez urazy taki żarcik tylko

0

@Rust_Cohle no tak tylko ze u nas było co koniec kontraktu to kasa do góry nie ważne jak grałeś i miałeś lat. A czasami były podwyżki w połowie kontraktu bo mu się należało bo ma formę

0

No i milik znowu nie pogra.

0

@socha oglądałem ostatnie 15 min Milik nie dotknął nawet piłki

2

Życzę mu strzelenia tego gola to byłoby zwieńczenie jego kariery. Ale musimy wygrać.

1

@Katalończyk 99 podobno gastro się otwiera mimo wszystko bo mają już dosyć jeżeli się nie otworzą to większą połowa porostu padnie więc ryzykują

0

@damiano996 no nie wygrasz ze mną bo o mnie piszesz jaki jestem i co mówię a robisz dokładnie tak samo czyli jesteś jeszcze gorszy ponieważ pouczasz ze tak się nie robi a tak robisz. Yes I am the Best. Thanks.

0

@Katalończyk 99 no to napewno

3

@Tomek_TF araujo najlepszy zawodnik meczu

0

@damiano996 a ty szef że chcesz coś dawać? Do tego trzeba mieć szkole a nie skończone gimnazjum. Ty co najwyżej możesz dać to to samo co pani na ulicy. skoro nie jesteś prosty to jaki? Najwazniejsze że ty kumasz. Nauczasz i pouczasz a za chwilę robisz tak samo jak osoba której zwracasz uwagę.Bardzo fajne to jest.

0

@Chaoss w życiu. Araujo tylko.

1

@SinMistico lepiej wystawić do pustej niż kombinować pokazał klasę. Zrobiłbym tak samo

0

@skakun95 był tak słaby i niedokładny ze myślę że bym wcale gorzej nie zagrał

0

Najbardziej niebezpieczni zawodnicy w ofensywie Lenglet i Araujo

0

@robsesh o proszę a pjanic akurat nie strzelił drugiego karnego w karierze to chyba nie tak źle prawda. Chyba nie jest taki bezjajeczny

0

@Chaoss jak za małe boisko? Nie kumam tego. Boisko spełnia wymiary więc jest normalnym boiskiem do grania. Nie szukajcie kwadratowych jaj.

0

Dlaczego do 11 nie podszedł najpewniejszy gość z serii z sociedad? Mimo że gra piach myślałem że podejdzie

0

@damiano996 ej Mieciu kolejny raz pouczasz a nie stosujesz swoich nauk. Czytanie ze zrozumieniem widzę też nie za bardzo opanowane. Hahaha. Fajny jesteś taki prosty. Powodzenia w szkole.

0

Good squad nawet very good

0

@damiano996 Piszesz żebym nie oceniał jak nie znam. Udajesz madrzejszego a jaki jesteś? odpowiedz sobie sam mówiąc że jestem pisiorem. Akurat ci odpowiem mam gdzieś tą politykę bo każdy tam jest złodziejem i tyle. Więc jesteś fajnym typowym Polakiem prawda? A ja tak jestem typowym Polakiem i się tego nie wstydzę. Ciao.

0

@FanBarcy22 lepiej brać gościa z Lyonu

0

@Ronin47 mówią że średnio więc myślę że mniej więcej coś jak u nas ale Szczęsny zaprzecza i mówi że super skoro może podać mu piłkę i jest pewny że Artur jej nie straci

2

@piteeerrrrr nie można odrazu awansować z 3 ligi do 1 :-). A na poważnie w żadnym kraju nie mogą grać dwie drużyny tego samego klubu w jednej lidze nie ważne na jakim poziomie. Nawet jak Barca spadnie do 2 ligi a tam będzie Barca b to z automatu spadają do 3 ligi

0

@damiano996 ja się nie poskarżyłem widocznie ktoś inny Ciebie wyłapał. Ja skończyłem z Tobą bo już mnie nudzi twoje chwalenie się w jakiej to ty wielkiej firmie pracujesz. Najwazniejsze jest kim się jest a Ty pokazałeś kim jesteś.

24

@sokot tylko ze miesiac temu nasze rezerwy z nimi wygrały więc nie byłbym taki osrany wystarczy podejść z pełną koncentracja od początku

0

@Mareeek2050 żeby nie zderzyła się z tą Antka z karnego bo będzie błysk na niebie haha

0

@Hrzan na weekend na bank alcoyano w pałe dostaniemy można stawiać domy

1

Gdyby jutro nam źle się grało to będą gwizdać pod nas żebyśmy przeszli bo będą chcieli żeby chociaż jeden wielki klub grał dalej w Pucharze

8

Koeman to do lipca sam zrezygnuje bo będzie miał dość o co nie prosi to ma odmowną odpowiedź. A niedługo to będzie musiał grać Barca B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?