Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite brakuje mi go w Barcelonie. Zawsze był gwarantem pewnej ilości goli
1
@draxidox trza było się uczyć w szkole średniej to teraz byś spał do 10:00 haha. Oczywiście bez urazy taki żarcik tylko
0
@Rust_Cohle no tak tylko ze u nas było co koniec kontraktu to kasa do góry nie ważne jak grałeś i miałeś lat. A czasami były podwyżki w połowie kontraktu bo mu się należało bo ma formę
0
No i milik znowu nie pogra.
0
@socha oglądałem ostatnie 15 min Milik nie dotknął nawet piłki
2
Życzę mu strzelenia tego gola to byłoby zwieńczenie jego kariery. Ale musimy wygrać.
1
@Katalończyk 99 podobno gastro się otwiera mimo wszystko bo mają już dosyć jeżeli się nie otworzą to większą połowa porostu padnie więc ryzykują
0
@damiano996 no nie wygrasz ze mną bo o mnie piszesz jaki jestem i co mówię a robisz dokładnie tak samo czyli jesteś jeszcze gorszy ponieważ pouczasz ze tak się nie robi a tak robisz. Yes I am the Best. Thanks.
0
@Katalończyk 99 no to napewno
3
@Tomek_TF araujo najlepszy zawodnik meczu
0
@damiano996 a ty szef że chcesz coś dawać? Do tego trzeba mieć szkole a nie skończone gimnazjum. Ty co najwyżej możesz dać to to samo co pani na ulicy. skoro nie jesteś prosty to jaki? Najwazniejsze że ty kumasz. Nauczasz i pouczasz a za chwilę robisz tak samo jak osoba której zwracasz uwagę.Bardzo fajne to jest.
0
@Chaoss w życiu. Araujo tylko.
1
@SinMistico lepiej wystawić do pustej niż kombinować pokazał klasę. Zrobiłbym tak samo
0
@skakun95 był tak słaby i niedokładny ze myślę że bym wcale gorzej nie zagrał
0
Najbardziej niebezpieczni zawodnicy w ofensywie Lenglet i Araujo
0
@robsesh o proszę a pjanic akurat nie strzelił drugiego karnego w karierze to chyba nie tak źle prawda. Chyba nie jest taki bezjajeczny
0
@Chaoss jak za małe boisko? Nie kumam tego. Boisko spełnia wymiary więc jest normalnym boiskiem do grania. Nie szukajcie kwadratowych jaj.
0
Dlaczego do 11 nie podszedł najpewniejszy gość z serii z sociedad? Mimo że gra piach myślałem że podejdzie
0
@damiano996 ej Mieciu kolejny raz pouczasz a nie stosujesz swoich nauk. Czytanie ze zrozumieniem widzę też nie za bardzo opanowane. Hahaha. Fajny jesteś taki prosty. Powodzenia w szkole.
0
Good squad nawet very good
0
@damiano996 Piszesz żebym nie oceniał jak nie znam. Udajesz madrzejszego a jaki jesteś? odpowiedz sobie sam mówiąc że jestem pisiorem. Akurat ci odpowiem mam gdzieś tą politykę bo każdy tam jest złodziejem i tyle. Więc jesteś fajnym typowym Polakiem prawda? A ja tak jestem typowym Polakiem i się tego nie wstydzę. Ciao.
0
@FanBarcy22 lepiej brać gościa z Lyonu
0
@Ronin47 mówią że średnio więc myślę że mniej więcej coś jak u nas ale Szczęsny zaprzecza i mówi że super skoro może podać mu piłkę i jest pewny że Artur jej nie straci
2
@piteeerrrrr nie można odrazu awansować z 3 ligi do 1 :-). A na poważnie w żadnym kraju nie mogą grać dwie drużyny tego samego klubu w jednej lidze nie ważne na jakim poziomie. Nawet jak Barca spadnie do 2 ligi a tam będzie Barca b to z automatu spadają do 3 ligi
0
@damiano996 ja się nie poskarżyłem widocznie ktoś inny Ciebie wyłapał. Ja skończyłem z Tobą bo już mnie nudzi twoje chwalenie się w jakiej to ty wielkiej firmie pracujesz. Najwazniejsze jest kim się jest a Ty pokazałeś kim jesteś.
24
@sokot tylko ze miesiac temu nasze rezerwy z nimi wygrały więc nie byłbym taki osrany wystarczy podejść z pełną koncentracja od początku
0
@Mareeek2050 żeby nie zderzyła się z tą Antka z karnego bo będzie błysk na niebie haha
0
@Hrzan na weekend na bank alcoyano w pałe dostaniemy można stawiać domy
1
Gdyby jutro nam źle się grało to będą gwizdać pod nas żebyśmy przeszli bo będą chcieli żeby chociaż jeden wielki klub grał dalej w Pucharze
8
Koeman to do lipca sam zrezygnuje bo będzie miał dość o co nie prosi to ma odmowną odpowiedź. A niedługo to będzie musiał grać Barca B