0

@Avatarr araujo przekocur

0

@Bocheno1 gdzie i kiedy?

0

@Bocheno1 nie grał u simeone chyba

0

@Herbert no właśnie przeciek tu przeciek tam jedna plotka druga plotka. Kto ma wiedzieć prawdę ten wie. Ja nie wierzę w 80 procent wiadomości o Barcelonie

0

@marcin62 może nie możesz nosić dlatego nie masz

0

@Herbert skąd wiesz że to prawda

2

@JacaBarca ale nie żałują

0

Jakoś dziwnie Barca Sevilla Bilbao i Villarreal nie trafiły na siebie. Przypadek?

0

@PaCo a kto powiedział ze6mlodemu Norwegowi trzeba będzie płacić odrazu 15 mln czy 20 za sezon? Tak wiem to moje głupie gadanie bo przecież jego agentem jest gru y i mały Raiola. Może nie pójdzie po kasę do szejków tylko wybierze nasz zespół. I jakieś max 10 mln w końcu jest jeszcze bardzo młodziutki zdąży się dorobić

0

@mekston dawać Bilbao Messi ma rachunki do wyrównania

2

@Shapiro taki teściu to skarb chyba że pijecie za Twoje haha

0

@Ribery_sc ostatnio też to pisałem. Cisza nagle wszyscy go chcieli i nikt nie chciał oddać

0

@LuisSalvano to może nie dosłyszałem czegoś haha

0

@nwchades zdjęcie nie odzwierciedla tego jak on się rzucał. Tutaj akurat przyznaje rację sędziemu i mówię serio miał się przewrócić a nie skakać jakby nogę mu urwało

11

Odegard to taki madrycki Coutinho. Po za klubem gra dobrze w swoim klubie słabo.

0

@Keson źle mówisz lenglet był sprowadzony jako trzeci stoper po pique i umtitim ale że umtiti stał się padaką to lenglet gra

0

@mariogbch słyszałem o następnym tygodniu coś

0

@Tomo1989 lepiej bym tego nie ujął

1

@BarcaInfo ola jugadors!

0

@mr_robot przestań cie się czepiać firpo bo piłki posyłał okej gdybyśmy mieli lepszych napastników to by kończyli

1

@Bykunn podsumowanie m jego gry było zejście z boiska. Całkiem przeciętnie nic nie pokazał

3

@BarcaInfo dla mnie gdyby trincao nie dołożył od siebie to karny za bardzo się rzucił dlatego graliśmy dalej

13

@DLFCB a co nie którzy już go skreślali jaki to on słaby itp. Nikt nie ma formy przez całą karierę.

1

@GadulkiGembulki dzięki za propozycję ale jak tu koledzy pisali wcześniej zobaczę sobie na stronie lub aplikacji

4

Czy jutro na TVP Sport pokazują mecz Barcy? Bo w rozpisce nie ma a na stronie tutaj jest napisane że transmitują i już nie wiem komu wierzyć

0

@itmustbejoke tego się nie dowiemy co lepsze dla mnie odkąd Messi dostał podwyżkę na 40mln to mi się to nie podobało max 20 lub 25 mln by mu wystarczyło a reszta graczy nie rzucała by się o pieniądze i w jednym sezonie moglibyśmy ładne kilkadzieaiat mln zaoszczędzić. Teraz już mi wszystko jedno czy zostanie czy odejdzie od momentu tego faksu @4drian0 on po sezonie odejdzie za darmo a nie za mamonę bo wspaniały bartek podpisywał kontrakty chcesz to zostań albo odejdź za zasługi za darmo tylko powiedz wcześniej dwa miesiące że odchodzisz

0

@BarcaInfo fajne tylko szkoda ze tak szybko przeywane i odrazu następny strzał

0

@Krzychu1010 jeżeli jest oryginalny to tak ale coś mi się wydaje że to jest podróbka i normalna cena

0

@barcowy1899 zaraz ci powiedzą że haaland haha

0

@yla oj żebyś się nie pomylił był okres że grał ale powiedział że nie przedłuży to pep go odstawił a druga sprawa pique też w junajted też nie grał pierwszych skrzypiec a u nas stał się obrońca na lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?