Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avatarr araujo przekocur
0
@Bocheno1 gdzie i kiedy?
0
@Bocheno1 nie grał u simeone chyba
0
@Herbert no właśnie przeciek tu przeciek tam jedna plotka druga plotka. Kto ma wiedzieć prawdę ten wie. Ja nie wierzę w 80 procent wiadomości o Barcelonie
0
@marcin62 może nie możesz nosić dlatego nie masz
0
@Herbert skąd wiesz że to prawda
2
@JacaBarca ale nie żałują
0
Jakoś dziwnie Barca Sevilla Bilbao i Villarreal nie trafiły na siebie. Przypadek?
0
@PaCo a kto powiedział ze6mlodemu Norwegowi trzeba będzie płacić odrazu 15 mln czy 20 za sezon? Tak wiem to moje głupie gadanie bo przecież jego agentem jest gru y i mały Raiola. Może nie pójdzie po kasę do szejków tylko wybierze nasz zespół. I jakieś max 10 mln w końcu jest jeszcze bardzo młodziutki zdąży się dorobić
0
@mekston dawać Bilbao Messi ma rachunki do wyrównania
2
@Shapiro taki teściu to skarb chyba że pijecie za Twoje haha
0
@Ribery_sc ostatnio też to pisałem. Cisza nagle wszyscy go chcieli i nikt nie chciał oddać
0
@LuisSalvano to może nie dosłyszałem czegoś haha
0
@nwchades zdjęcie nie odzwierciedla tego jak on się rzucał. Tutaj akurat przyznaje rację sędziemu i mówię serio miał się przewrócić a nie skakać jakby nogę mu urwało
11
Odegard to taki madrycki Coutinho. Po za klubem gra dobrze w swoim klubie słabo.
0
@Keson źle mówisz lenglet był sprowadzony jako trzeci stoper po pique i umtitim ale że umtiti stał się padaką to lenglet gra
0
@mariogbch słyszałem o następnym tygodniu coś
0
@Tomo1989 lepiej bym tego nie ujął
1
@BarcaInfo ola jugadors!
0
@mr_robot przestań cie się czepiać firpo bo piłki posyłał okej gdybyśmy mieli lepszych napastników to by kończyli
1
@Bykunn podsumowanie m jego gry było zejście z boiska. Całkiem przeciętnie nic nie pokazał
3
@BarcaInfo dla mnie gdyby trincao nie dołożył od siebie to karny za bardzo się rzucił dlatego graliśmy dalej
13
@DLFCB a co nie którzy już go skreślali jaki to on słaby itp. Nikt nie ma formy przez całą karierę.
1
@GadulkiGembulki dzięki za propozycję ale jak tu koledzy pisali wcześniej zobaczę sobie na stronie lub aplikacji
4
Czy jutro na TVP Sport pokazują mecz Barcy? Bo w rozpisce nie ma a na stronie tutaj jest napisane że transmitują i już nie wiem komu wierzyć
0
@itmustbejoke tego się nie dowiemy co lepsze dla mnie odkąd Messi dostał podwyżkę na 40mln to mi się to nie podobało max 20 lub 25 mln by mu wystarczyło a reszta graczy nie rzucała by się o pieniądze i w jednym sezonie moglibyśmy ładne kilkadzieaiat mln zaoszczędzić. Teraz już mi wszystko jedno czy zostanie czy odejdzie od momentu tego faksu @4drian0 on po sezonie odejdzie za darmo a nie za mamonę bo wspaniały bartek podpisywał kontrakty chcesz to zostań albo odejdź za zasługi za darmo tylko powiedz wcześniej dwa miesiące że odchodzisz
0
@BarcaInfo fajne tylko szkoda ze tak szybko przeywane i odrazu następny strzał
0
@Krzychu1010 jeżeli jest oryginalny to tak ale coś mi się wydaje że to jest podróbka i normalna cena
0
@barcowy1899 zaraz ci powiedzą że haaland haha
0
@yla oj żebyś się nie pomylił był okres że grał ale powiedział że nie przedłuży to pep go odstawił a druga sprawa pique też w junajted też nie grał pierwszych skrzypiec a u nas stał się obrońca na lata