Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@konrad1661 niech dzisiaj wygra athletic każda porażka Realu bardzo mnie cieszy
0
@El dominatore super dziękuję za instrukcje szczególnie za te twoje ikony przy 29 letnim zawodniku za 120mln
0
@El dominatore Messi też nie strzeliał i Ronaldo też się mylił i nasz Robercik ma pomyłki więc nie ma czym się jarac
0
@Peciak ja się znam bardzo dobrze tyko chyba mało się sprecyzowales że to jest żart. Raczej ciężko coś przeczytać i stwierdzić co masz na myśli
0
@DanielOOL to raczej trzeba mieć mocną psychikę a nie wybitne umiejętności
0
Jaracie się tym puigem jakby mecz życia zagrał. Puig po złotą piłkę. Messi, CR7 i Lewy już się boją bo Rysiek strzelił karnego. Ogarnijcie się a w meczu nic nie pokazał
0
@Peciak odstaw alkohol dzisiaj już bo nie służy Ci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@El dominatore no faktycznie karnym którego każdy mógłby strzelać a w 30 min nie pokazał nic
0
@Lionello raczej riki tiki słabo zagrał te 30 min
1
@Transu96 on ma chłopaka. Cicho.
0
@PatrykGhost dokładnie. Karnego to i ja mógłbym uderzyć
0
@barteq skąd wiesz może nie na 10 raczej pedri na 10 a griz na boku
0
@gumaz prosta sprawa idziesz do alergologa robią ci testy i się odczulasz. Ja miałem dwie opcje do wyboru jeździć co miesiąc na zastrzyk lub kupować szczepionki pod językowe i przez 3 miechy samemu z rana się odczulac
0
@gumaz tak ja. Jeżeli masz pytania wal śmiało
2
@krefi10 jeszcze 6h do meczu nie bądź pewny że dembus będzie zdrowy
7
Już widzę jak Raiola mówi że zależy mu na dobrych stosunkach jak on ma wszystkich głęboko gdzieś i liczy się tylko kasa
3
@KacperVEB nie zazdrość w sieci to w sieci
0
@Rust_Cohle a w czym są?
1
@xBoMBoWiECx w lidze angielskiej i holenderskiej też są kursy po 5 i 7 zł wystarczy dobrze stawiać
0
@AdiKingu96 i bardzo fajnie ja tam kibicuje Atleti
4
@darr0o chyba zapomnij lepiej
0
@draxidox czyli siedzę sobie w domku na l4 bo jestem może chory... Podoba mi się.
7
@sewciu50 słabe trochę a nawet bardzo
1
@Mns21 dlatego piłkarz który gra już gdzieś wysoko czasami powinien się ugryźć w język i nie mówić komu kibicuje albo porostu odmówić gry u największego rywala skoro już deklaracje złożył
2
@LeoMessi1994 nie on tylko do szamana chodzi
1
@VamosRakieta nie pierz do końca sezonu poświęć się proszę
3
@BarcaInfo good decision
2
@blaugrana1980 cały czas banan na ryju haha
0
@M4G1K haaland napewno