2

@konrad1661 niech dzisiaj wygra athletic każda porażka Realu bardzo mnie cieszy

0

@El dominatore super dziękuję za instrukcje szczególnie za te twoje ikony przy 29 letnim zawodniku za 120mln

0

@El dominatore Messi też nie strzeliał i Ronaldo też się mylił i nasz Robercik ma pomyłki więc nie ma czym się jarac

0

@Peciak ja się znam bardzo dobrze tyko chyba mało się sprecyzowales że to jest żart. Raczej ciężko coś przeczytać i stwierdzić co masz na myśli

0

@DanielOOL to raczej trzeba mieć mocną psychikę a nie wybitne umiejętności

0

Jaracie się tym puigem jakby mecz życia zagrał. Puig po złotą piłkę. Messi, CR7 i Lewy już się boją bo Rysiek strzelił karnego. Ogarnijcie się a w meczu nic nie pokazał

0

@Peciak odstaw alkohol dzisiaj już bo nie służy Ci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@El dominatore no faktycznie karnym którego każdy mógłby strzelać a w 30 min nie pokazał nic

0

@Lionello raczej riki tiki słabo zagrał te 30 min

1

@Transu96 on ma chłopaka. Cicho.

0

@PatrykGhost dokładnie. Karnego to i ja mógłbym uderzyć

0

@barteq skąd wiesz może nie na 10 raczej pedri na 10 a griz na boku

0

@gumaz prosta sprawa idziesz do alergologa robią ci testy i się odczulasz. Ja miałem dwie opcje do wyboru jeździć co miesiąc na zastrzyk lub kupować szczepionki pod językowe i przez 3 miechy samemu z rana się odczulac

0

@gumaz tak ja. Jeżeli masz pytania wal śmiało

2

@krefi10 jeszcze 6h do meczu nie bądź pewny że dembus będzie zdrowy

7

Już widzę jak Raiola mówi że zależy mu na dobrych stosunkach jak on ma wszystkich głęboko gdzieś i liczy się tylko kasa

3

@KacperVEB nie zazdrość w sieci to w sieci

0

@Rust_Cohle a w czym są?

1

@xBoMBoWiECx w lidze angielskiej i holenderskiej też są kursy po 5 i 7 zł wystarczy dobrze stawiać

0

@AdiKingu96 i bardzo fajnie ja tam kibicuje Atleti

4

@darr0o chyba zapomnij lepiej

0

@draxidox czyli siedzę sobie w domku na l4 bo jestem może chory... Podoba mi się.

7

@sewciu50 słabe trochę a nawet bardzo

1

@Mns21 dlatego piłkarz który gra już gdzieś wysoko czasami powinien się ugryźć w język i nie mówić komu kibicuje albo porostu odmówić gry u największego rywala skoro już deklaracje złożył

2

@LeoMessi1994 nie on tylko do szamana chodzi

1

@VamosRakieta nie pierz do końca sezonu poświęć się proszę

3

@BarcaInfo good decision

2

@blaugrana1980 cały czas banan na ryju haha

0

@M4G1K haaland napewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?