6

Po co bellerin jak mamy Desta. Transfer bezsensu. Lepiej na środek obrony kupić dwóch lub gaye z Valencii na lewą obronę żeby z lewej strony każda piłka nie musiała szukać Messiego

0

@debu1989 a ty nie potrafisz zrozumieć że jak już coś to ludzie kupują karnety na sezon a nie abonamenty bo abonament to możesz sobie płacić w telefonie a po drugie jak już Ci pisałem największy znawco Barcelony ze bylem ileś już tam razy w Barcelonie i jakoś zawsze kupiłem bilet w kasie biletowej mimo że ludzie posiadają karnety. Zatkało dupsko?

0

@Kamiloza91 grywa ale tylko w Fifa 21

0

@debu1989 ty sprawdź sobie ile razy stadion jest zapełniony geniuszu. Tego się trzymaj ja jestem zajebisty. Za dużo czytania było? Najpierw przeczytaj wszystko ze zrozumieniem później komentuj. Jeszcze jedno chciałem zapytać Mingueza to też kretyn że bramkę zawalił? To swoją twoje słowa przypominam. Się zagotowales jak czajnik na piecu haha

0

@michaleu jestem anty bo nigdy się nie szczepię i nie choruje na nic więc mam w nosie też ich ta szczepionkę i nikt mnie do niej nie zmusi

0

@KamilZ chyba cię poniosło z tym Antkiem żeby go oskarżać. Zapytam jeszcze jaką wczoraj miał sytuację żeby zamknąć mecz?

0

@AdiKingu96 tak jak mówisz ale forma niech chociaż wróci bo popełniamy błędy indywidualne których nie mogą popełniać juniorzy

0

@van Baster oj to chyba słabo kiedyś kibicowales

4

Być może przestań wchodzić na raz

3

Myślę że będzie 4 3 3 grane

1

@Comentateiro a teraz wylicz ile jeszcze wygrali od 2010 do 2020 roku

0

@panczo tak jak mówisz albo duża obniżka pensji lub niestety trzeba sprzedać bo raczej ciężko będzie wyciągnąć nas z polityki Bartka ze pieniądze mają być na boisku jak on to powiedział. Dla mnie taki Messi w Barcelonie powinien zarabiać max 20 parę mln i to nie teraz tylko zawsze

0

A dlaczego ma rozmawiać z Messim skoro nie jest jeszcze w żaden sposób związany z klubem.

0

@debu1989 chłopie czy ty siebie słyszysz czy czytasz co piszesz? Twoje wypociny są dłuuugie i słabe. To co napisałem o ogladniu w telefonie pod stadionem to chyba nie zrozumiałeś a podobno jesteś taki mądry. Tłumaczę, na stadionie jest 80 tys widzów a fanatyk idzie pod stadion oglądać mecz na telefonie raczej wejdzie do środka i nie mówimy tu o czasach pandemii. Druga spraw chyba Ty mało wiesz. Tyle razy ile byłem w Barcelonie na meczu to dla twojej wiadomości zawsze kupiłem bilet w kasach przed meczem. Skoro jesteś taki wszechwiedzący to chyba wiesz ze ten stadion zapełnia się w całości max 3 razy na sezon na mecz z realem, półfinał LM i może jakieś Atletico więc nie gadaj ze biletów nie dostaniesz. Udajesz mądrego a piszesz że teraz kibiców nie ma i jak mają kupić bilet i wmawiasz ze jak tak napisałem. Kolejny raz kłamiesz i widać że jesteś w tym dobry. I ostatnia rzecz ja chociaż oglądam przed tv a ty się wypowiadasz słysząc co inni napiszą.i nigdy nie zrozumiem ludzi takich jak Ty którzy kibicują danej drużynie a jadą po jej zawodnikach że są słabi. Dla mnie nawet jakby trafił tam nasz np. Krychowiak to bym go wspierał a nie gadał ze się nie nadaje. Dowidzenia.

0

@debu1989 no tak zapomniałem ze przecież ja pierwszy napisałem że Lenglet to kretyn. Łatwo się jest właśnie wybielić jak się usuwa komentarze lub redakcja zrobiła to za ciebie. Dla twojej wiadomości tak mecze towarzyskie też oglądam akurat przez internet bo nie zawsze jest transmisja w tv. A to żeby byz fanatykiem to trzeba należeć do jakiejś penyi? No pierwsze słyszę. Twój argument o jechaniu do Barcelony i oglądaniu spotkania na telefonie pod stadionem jest trochę słaby. Bo jakbym był już tam to kupuje bilet i wchodzę a nie stercze pod stadionem. Trochę małą wiedzę masz na ten temat. Tak byłem na ich meczu i to nie raz dla twojej wiadomości. Aha i wolę być chamem jak twierdzisz niż takim kłamcą jak ty.

0

@debu1989 a jednak piszesz dalej uparty jesteś jak osioł. Czyli jesteśmy na tym samym poziomie bo ta cała rozmowa zaczęła się właśnie od twojego wyzywania więc argumenty raczej mam.
Ps. Tak, naprawdę nie odpuściłem żadnego meczu. Życie mam i to bardzo ciekawe ale nie mam zamiaru ci o nim opowiadać. A ja nie jestem normalny kibic tylko fanatyk.

1

@Barcelonista94 nowy Busi

0

@debu1989 wiesz co bajki to możesz pisać sobie gdzie indziej. Nie musisz wychwalać kogoś ale mówienie o kimś kretynie i to jeszcze o piłkarzu jak to mówisz swojej drużyny to raczej słabo trochę i nie przekonasz mnie niczym. I weź już nie odpisuj nawet bo dla mnie to ty możesz latać do Madrytu bo kibicem Barcy nigdy byłeś. Poskarż się kolegom z hotelu czy hostelu bo widać po każdym meczu chyba z nimi rozmawiasz skoro jesteś taki poinformowany.aha i jeszcze jedno nie opuściłem żadnego meczu Barcy od kilkunastu lat oczywiście przed tv bo zaraz sobie pomyślisz że latam na każdy mecz

0

Dla mnie ten format i kto w nim gra i na dodatek jeszcze ze nie możemy zagrać z realem to już wogole jest tragedia. Odrazu więc niech co rok o superpuchar gra Barca z realem po co te cyrki wcześniejsze

0

@debu1989 ależ jakie groźby czy ja napisałem że coś bym Ci zrobił? Absolutnie nie. Powiedz mi jaki z Ciebie kibic Barcy skoro nazywasz piłkarza swojego klubu (przynajmniej tak twierdzisz ja twierdzę inaczej) KRETYNEM a to że chciałbym Ci powiedzieć w twarz to co o takich niby kibicach myślę to tylko dla mojej satysfakcji. I nie musisz się chwalić że byłeś w Barcelonie na meczu bo raz do roku to i kura pierdnie

0

@debu1989 mogę powiedzieć Ci prosto w twarz co myślę o takich jak Ty. Choć nigdy nie przypuszczalem że będę myślał o kibicach Barcy (jeżeli takim wogole można cię nazwać) w taki sposób

0

@Jacek770 nie szczepię się na grypę i nie choruje to i na to się nie będę szczepił. Jak się zaszczepisz to na bank będziesz chory

7

@kejdzi nie wtedy powiedzą jaki dzban wystawił Puiga w takim meczu

0

@Pawlusek a co tobie dzisiaj się znowu nie podoba?

27

Wiedziałem że tak będzie że jak wystawi młodych to będzie stękanie. Wam nigdy nie dogodzi zawsze będzie źle. Chętnie powiedziałbym co myślę o was ale zaraz dostał bym bana

0

@debu1989 jak jesteś nerwowy to się lecz i jak skończysz to wróć odmieniony

0

@Naturopata dna Barcy umarło w dzisiejszym futbolu. Teraz trzeba grać zupełnie inaczej

0

@zibiku a teraz powiedz Barca ma do wyboru nieznanego haalanda i Griezmana. Kogo wybierasz? Oczywiście nie dwóch bo nie mają tyle kasy. Kupią haalanda będziesz stekal ale wybrali jakiegoś leszcza zamiast Antka. Bo nie wiesz jak będzie grał ten młody nieznany. Tak możesz w Barcelonie kupować jak masz np. Suareza ze 4 lata temu w najwyższej formie i młodego do rotacji

0

@debu1989 oj zobacz jaki zmartwiony jestem. Ty jak od kretynów wyzywasz to jest okej. Widać twój poziom, patrzysz daleko ale nie pod swój własny nos.

0

@debu1989 widzę chwalisz się wiedzą a tu lipa trzeba w internecie znaleźć odpowiedź lub zapytać mamy. Dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?