0

@ZielonySzparag widzisz sam sobie odpowiedziałes na pytanie ma dużo czystych kont nie popełnia głupich błędów więc jest takim Ronaldo w bramce więc dlaczego zawsze musi być Ronaldo i Messi skoro wcale nie błyszczeli aż tak

0

@Durbi ja absolutnie nie mówię że ma grać u nas tylko ogólnie o tą ligę ogórkowa

0

@ZielonySzparag w czym Oblak jest gorszy od Ronaldo? Tym że jest bramkarzem?

1

@ZielonySzparag kane chociażby albo Oblak, Mane itp

1

@lukas10 a ja myślę że nawet i dłużej

1

Ambitny to on nie jest. Najważniejsze żeby kasa się zgadzała na koncie to i w Arabii Saudyjskiej mógłby grać

0

@debu1989 bo jak czytam takie wypowiedzi to nic nie pomoże więc nie karaj ludzi i nie komentuj

1

@escarabajo nasz największy talent Zieliński

0

@debu1989 weź stoperan

0

@Naturopata jak oni nie mają nawet żeby Dawida Janczyka zatrudnić

0

@Naturopata tego nie wiesz. Co miał powiedzieć albo Suarez zostaje albo ja odchodzę?

0

@matix19(2) nie. Poprostu bez formy jak większość zawodników

1

@NaFazieHitman dzisiaj odpiszesz im jak wasz realek do ligi Europy się załapali?

0

@TheNekro94 pamiętam ale oni na dodatek pobrali sobie zawodników z innych reprezentacji a hiszpanom płacili żeby śpiewali ich hymn @ShinobiQWE als słyszałem że jak otrzymali mundial to już zapłacili największym talentom z Afryki żeby przenieśli się do kataru i tam trenowali z dużą szansą na występ na mundialu pod flaga kataru

0

@Aqualitek podobno są jakieś błędy na konsoli i ludzie oddają spowrotem do sklepów. Ja poczekam jakiś czas niech je udoskonalą trochę

1

@Calc powiedz mi szczerze po co mi zawodnicy którzy na 60 spotkań w sezonie dostępni są w 20. A kasę pobierają nie małą z konta klubowego. Wolę mieć trochę słabszego ale dostępnego niż gościa w szpitalu albo u szamana

0

@Naturopata akurat Koeman powiedział że decyzja o odejściu Suarez nie należała do niego więc podziękować można Bartusiowi

3

@LucasW123 tylko że szaman zaraz znowu będzie się leczył

0

@FC1899Barca nie miał nic za bardzo już do roboty ten nasz szaman

0

@debu1989 weź tabletkę

0

@sebo939 może wystawmy w ogóle barce b która dostaje wszystko w łeb w 3 lidze?

1

@debu1989 jak siebie nazywasz?

1

@SZYCHA0005 to nie oglądają i nie komentuj więcej bo na takich jak Ty ręką sama się otwiera

0

@gabrielos1899 ale niestety kontuzje to zniszczyły

0

@sebo939 w że Puig ma zagrać na środku obrony za lenglet?

0

@snake99 Fati? Przecież on nie może grać przez 4 miesiące. Powiedz co Ty ćpasz?

1

I o to chodzi. Najważniejsze są rekordy

0

@Maniek9444 zawsze jest dobry

0

@swiergol2 święte słowa powinni to na główną stronę wrzucić

1

Dla wszystkich co twierdzą że błąd popełnił Alba i ter Stegen w ostatnim meczu. Proszę przeczytajcie ten artykuł dokładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?