Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZielonySzparag widzisz sam sobie odpowiedziałes na pytanie ma dużo czystych kont nie popełnia głupich błędów więc jest takim Ronaldo w bramce więc dlaczego zawsze musi być Ronaldo i Messi skoro wcale nie błyszczeli aż tak
0
@Durbi ja absolutnie nie mówię że ma grać u nas tylko ogólnie o tą ligę ogórkowa
0
@ZielonySzparag w czym Oblak jest gorszy od Ronaldo? Tym że jest bramkarzem?
1
@ZielonySzparag kane chociażby albo Oblak, Mane itp
1
@lukas10 a ja myślę że nawet i dłużej
1
Ambitny to on nie jest. Najważniejsze żeby kasa się zgadzała na koncie to i w Arabii Saudyjskiej mógłby grać
0
@debu1989 bo jak czytam takie wypowiedzi to nic nie pomoże więc nie karaj ludzi i nie komentuj
1
@escarabajo nasz największy talent Zieliński
0
@debu1989 weź stoperan
0
@Naturopata jak oni nie mają nawet żeby Dawida Janczyka zatrudnić
0
@Naturopata tego nie wiesz. Co miał powiedzieć albo Suarez zostaje albo ja odchodzę?
0
@matix19(2) nie. Poprostu bez formy jak większość zawodników
1
@NaFazieHitman dzisiaj odpiszesz im jak wasz realek do ligi Europy się załapali?
0
@TheNekro94 pamiętam ale oni na dodatek pobrali sobie zawodników z innych reprezentacji a hiszpanom płacili żeby śpiewali ich hymn @ShinobiQWE als słyszałem że jak otrzymali mundial to już zapłacili największym talentom z Afryki żeby przenieśli się do kataru i tam trenowali z dużą szansą na występ na mundialu pod flaga kataru
0
@Aqualitek podobno są jakieś błędy na konsoli i ludzie oddają spowrotem do sklepów. Ja poczekam jakiś czas niech je udoskonalą trochę
1
@Calc powiedz mi szczerze po co mi zawodnicy którzy na 60 spotkań w sezonie dostępni są w 20. A kasę pobierają nie małą z konta klubowego. Wolę mieć trochę słabszego ale dostępnego niż gościa w szpitalu albo u szamana
0
@Naturopata akurat Koeman powiedział że decyzja o odejściu Suarez nie należała do niego więc podziękować można Bartusiowi
3
@LucasW123 tylko że szaman zaraz znowu będzie się leczył
0
@FC1899Barca nie miał nic za bardzo już do roboty ten nasz szaman
0
@debu1989 weź tabletkę
0
@sebo939 może wystawmy w ogóle barce b która dostaje wszystko w łeb w 3 lidze?
1
@debu1989 jak siebie nazywasz?
1
@SZYCHA0005 to nie oglądają i nie komentuj więcej bo na takich jak Ty ręką sama się otwiera
0
@gabrielos1899 ale niestety kontuzje to zniszczyły
0
@sebo939 w że Puig ma zagrać na środku obrony za lenglet?
0
@snake99 Fati? Przecież on nie może grać przez 4 miesiące. Powiedz co Ty ćpasz?
1
I o to chodzi. Najważniejsze są rekordy
0
@Maniek9444 zawsze jest dobry
0
@swiergol2 święte słowa powinni to na główną stronę wrzucić
1
Dla wszystkich co twierdzą że błąd popełnił Alba i ter Stegen w ostatnim meczu. Proszę przeczytajcie ten artykuł dokładnie