Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Matheus tyle razy w kadrze meczowej i ani minuty na placu to już bym powiedział trenerowi że chce grać w rezerwach chociaż
0
@y13 pograł rok czy dwa i się skończył na dzień dzisiejszy od2 lat nie powinno go tu być niestety
0
Dlaczego Atletico gra w Rumunii z Chelsea?
3
@don'T.R.I.P.e lepiej mieć napastnika który się leni i strzeli 20 bramek niż tego który się stara i biega i ma tych bramek 5
0
@Pawel13sz a kto ma do nich podjazd w Polsce?
1
Suareza odkupimy to jeden crack Semedo do obrony to drugi crack a trzeci crack? Hmmm.... Jakieś propozycje? Może Neymar haha
0
@Keson jak nie pozdrawiasz to wąchaj się
0
@Keson czy ja powiedziałem że ma zostać? Oceniamy ten mecz i akurat on wyszedł u dobrze a ty jak zwykle narzekasz dla zasady bądź sprawiedliwy a nie pieprzysz aby pieprzyć b ktoś da Ci herba
0
@FC1899Barca takie porównania bez sesnu co tydzień z jakiegoś klubu mogę takie zdjęcia wrzucać
2
Jestem zły dziś dlatego nie będę pisał nic. Kocham ten klub i wierzę że od nowego sezonu takie mecze będziemy rozstrzygać do 30 min a później możemy sobie klepać
0
@Wossi61FCB ale żeś wymyślił on jeszcze 5 spotkań zagra bez kartki
0
@Keson weź odstaw alko kiedy można narzekać na Busiego to można ale dzisiaj zagrał akurat dobrze geniuszu. Najlepiej zwalać winę zawsze a tych samych czyli Busi, pique lenglet, brajt itp
0
@Wossi61FCB a co on winny?
3
Dziękuję za walkę i zaangażowanie w tym meczu.
0
@Keson akurat Busi dzisiaj był sobą geniuszu
0
@foczkyyyhg czyli to samo co zrobiłby umtiti nie mamy obrońców i to jest prawda
0
@Kismeth i kogo zatrudnić? I tak ten legendarny obrońca robi co może mając taki skład
1
@pokemon227 nie mówimy o pensji zawodnika tylko o koszcie transferu a to była wymiana pjanic Artur
2
Legendy legendami to pożegnać w należyty sposób w nie jak Suareza i wszystko. Będą trzymać legendy a klub przez następne 5 lat będzie w czarnej d.
0
@Michal_2003 tak cały czas nawet jakby spadli do drugiej ligi bo prawdziwy kibic nigdy nie odpuszcza
1
@Fawrf okej a koszulkę biorę haha
2
Pique na kapitana!
0
@Damianeo_10 to powiem Ci ze z tej sprzedaży to na haalanda nie uzbierasz
0
@Yoshi94 dobrze ze ty ogldsjac przez internet robisz to legalnie haha
1
@AmigoBlancos to się wypowiadaj na swojej stronie a tu milcz
2
@Fawrf biorę bo jestem prawdziwym kibicem a nie sezonowcem kolego
0
@Damianeo_10 a pieniądze na nich skąd weźmiesz. Pomyśl najpierw
1
@Kukiz FCB tak prosto że wywalasz całość że swoich a później oni zwrócą się jakiś koszt ale nie muszą moi znajomi czekają już dwa lata na zwrot i jakoś się doczekać nie mogą
38
Di Maria specjalnie udaje kontuzje bo się boi przylecieć na camp nou a neymar pełne gacie żeby Messi go nie nakrył swoim cieniem
0
@Yoshi94 no to co się czepiasz ludzi o to że pytają o mecz w internecie i mówisz żeby sobie wykupili. Dlaczego ty sobie w dobrych pieniądzach canal plus nie weźmiesz? Tylko szukasz po stronach. Pozdrawiam kolegę.